پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۱
درنشست سه هزار نفری بسیج دانشجویی صورت‌گرفت؛
 رونمایی از منشور اقتصاد مقاومتی/ محمدیان: اسلام آمریکایی یعنی هم با خدا و هم کدخدا   

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همایش «حافظان انقلاب» گفت:امروز عکس فرمانده شجاع شما سردار سلیمانی روی سینه رزمندگان سوری و عراقی قرار دارد.

به گزارش ندای اصفهان ، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین با حضور در نشست سه هزار نفری مسئولان بسیج دانشجویی با عنوان «حافظان انقلاب» که صبح در مصلای تهران آغاز شد، اظهار داشت: انسانی که دنبال رستگاری است از مبارزه فرار نمی‌کند. ملت ایران مبارزه کرد و نتیجه آن را گرفت. پس از مبارزات انقلابی از حضیض ذلت به اوج عزت رسیدیم.

وی با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی برای سیاست دنیا تعیین تکلیف می‌کند، گفت: این در حالی است که قبل انقلاب روزی ۶ میلیون بشکه نفت می‌فروختیم ولی سیاستمان دربست در اختیار امریکا بود. امروز اگر رهبری اجازه دهد تا غروب نشده نه سرباز و رزمنده، بلکه پانصد سردار برای دفاع از حرم می‌روند.

سردار نقدی در ادامه تصریح کرد: آیا امام حسن (ع) چنین مردم و جوانانی داشته که عده‌ای می‌گویند امروز مثل زمان امام حسن (ع) است. برخی می گویند چرا هزینه دهیم، با طاغوت‌ها تعامل کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفی، افزود: آیا دیپلماسی که فضا را برای بیشترین امتیازگیری دشمن مهیا می‌کند، لایق است؟ در اوج مذاکره بگوییم آب خوردنمان هم در گرو مذاکرات است، آیا این دیپلماسی موفق است؟ اینکه همه روابط را در مذاکره با آمریکا بلوکه کنیم، آیا دیپلماسی موفقی است؟ دیپلماسی که در اوج مذاکرات بگوید خزانه خالی است، آیا موفق است؟

وی افزود: زمانی هم که گشایشی حاصل شد، اولین قرارداد بزرگ را با بزرگترین دشمن‌مان ببندیم تا به دنیا بگوییم هر کسی در سختی‌ها بیشتر با ما دشمنی کند بهترین قرارداد را با او می‌بندیم!

سردار نقدی با اشاره به ادامه دشمنی آمریکا با ایران اظهار داشت: آمریکا در بودجه ۲۰۱۶ خود، دو میلیارد و ۳۰۸ میلیون دلار برای براندازی ایران و چند کشور دیگر تصویب کرده است،این نتیجه دیپلماسی موفق ماست؟

رونمایی از منشور اقتصاد مقاومتی با حضور سردار نقدی

نشست سه هزار نفری مسئولان بسیج دانشجویی با عنوان «حافظان انقلاب» صبح امروز در مصلای تهران آغاز شد.

در حاشیه این مراسم از منشور اقتصاد مقاومتی با حضور سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، حجت‌اسلام محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و داوود گودرزی گودرزی مسئول سازمان بسیج دانشجویی رونمایی شد.

حجت‌الاسلام محمدیان: اسلام آمریکایی یعنی می‌شود هم با خدا و هم کدخدا زندگی کرد

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با حضور در نشست سه هزار نفری مسئولان بسیج دانشجویی با عنوان «حافظان انقلاب» که از صبح در مصلای تهران درحال برگزاری است، اظهار داشت: امام خمینی (ره) بر تبیین تفاوت اسلام آمریکایی و اسلام ناب محمدی (ص) بخصوص برای نسل جوان تاکید داشتند.

وی ادامه داد: در اسلام آمریکایی می‌شود ایمان به خدا داشت و با طاغوت‌ها هم همراهی و زندگی کرد. یعنی هم خدا را پذیرفت هم خرما که امروز نام خرما کدخدا است. یعنی می‌شود هم با خدا هم با کدخدا زندگی کرد.

حجت الاسلام محمدیان اضافه کرد: ولی در اسلام ناب اولین گام این است که قبل از ایمان به خدا باید کفر به طاغوت داشت.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها درادامه اظهار داشت: امروز برجام بهانه‌ای شده که عده‌ای در بوق و کرنا بدمند و مردم را به سازش در برابر سلطه دعوت کنند. البته امیدواریم برجام دستاوردهایی برای ملت داشته باشد ولی فراموش نکنیم که هزینه هایی سنگین برای مذاکرات دادیم.

وی با بیان اینکه اگر موفقیتی در برجام بود مرهون قدرت ملت ایران است، گفت: گاهی می‌گویند مذاکرات سایه جنگ را از سر ملت ایران دور کرد، این خیلی بی‌انصافی است. اگر سایه جنگ از سر ملت دور است به خاطر ایستادگی ملت است.

حجت‌الاسلام محمدیان اضافه کرد: کسانی که به دنبال برجام داخلی هستند و الگوسازی از برجام را می‌خواهند، به دنبال بازگرداندن اصحاب فتنه به صحنه و هموار کردن راه سازش و دوستی با آمریکا هستند.

انتهای پیام/

منبع : جهان

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز