جمعه ۰۷ آذر ۱۳۹۹
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۰

آیت‌الله موحدی کرمانی:

باید افراد شجاع و نترس به مجلس خبرگان و شورای اسلامی بروند

رئیس شورای ائتلاف اصول‌گرایان گفت: باید افراد نترس و شجاع به مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری بروند.

به گزارش ندای اصفهان ، همایش اصول‌گرایان با سخنرانی آیت‌الله محمدعلی موحد کرمانی دبیر کل جامع روحانیت مبارزه و رئیس شورای ائتلاف اصول‌گرایان امشب 19 بهمن بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد جامع نارمک برگزار شد.

آیت‌الله موحدی کرمانی اظهار داشت: باید افراد نترس و شجاع  به مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری روند و اگر نمایندگان مجلس و خبرگان بترسند  باختیم زیرا مقام معظم رهبری بیدارترین، آگاه‌ترین فرد در کشور است و از همه‌کس اطلاعاتشان در رابطه با توطئه‌های آمریکا بیشتر است و ایشان بارها تأکید کرده‌اند که آمریکا در مقام نفوذ می‌خواهد کشور را به عقب برگرداند و فرهنگ کشور را به همان فرهنگ سال‌های طاغوت تبدیل کند ولی این بار با هدف نفوذ اقتصادی، سیاسی و فرهنگی قصد نفوذ و دشمنی را دارد.
وی افزود: رأی شما مردم سرنوشت کشور را برای 4 سال تعیین می‌کند و می‌تواند مجلسی را مطیع رهبر و یا مجلسی مزاحم رهبر به وجود بیاورد که هر دفعه یک دردسری را ایجاد کند.
آیت الله موحدی کرمانی گفت: به لیست‌هایی که برای انتخابات تعیین شده اعتماد کنید زیرا این لیست‌ها را افرادی انقلابی، دلسوز و کسانی که دغدغه امامت و ولایت دارند تنظیم کرده‌اند.
وی بیان کرد: تنظیم این لیست مدت‌ها طول کشیده است و روی این لیست کار شده بر روی سوابق نمایندگان و کسانی که جزء اسامی هستند، و این لیست‌ها موردپسند خدا، امام زمان و مقام معظم رهبری باید باشد. شما  مردم به کل لیست رأی دهید حتی اگر فردی از این لیست را نمی‌شناسید.
رئیس شورای ائتلاف اصول‌گرایان افزود: شرکت در انتخابات باید با حضور پرشور مردم باشد و فرد اصلح بیرون آید که باعث افتخار مردم و ایران باشد یعنی اگر دشمنی بخواهد برای ایران نقشه بکشد و احساس کند که مردم ضعیف شده‌اند و خسته و ناامید شده‌اند امیدوار می‌شود و برنامه‌هایش را تنظیم می‌کند. مقام معظم رهبری چه زیبا فرمودند که اگر نظام هم قبول ندارید ولی در انتخابات شرکت کنید و این‌که بالاخره در این کشور زندگی می‌کنید پس در انتخابات شرکت کنید و هم دیگران را به شرکت در انتخابات تشویق کنید تا فرد اصلحی انتخاب شود و این انتخاب شما باعث می‌شود که مجلس شورای اسلامی برای 4 سال و مجلس خبرگان برای 8 سال بیمه شود.
انتهای پیام/
منبع : خبرنگاران جوان

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715