شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۲۱:۲۷ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۹
 فرزندان خمینی، برهم زنندگان نقشه های شوم   

به نظر می رسد حال که سپاهیان علی(ع) به ده قدمی خیمه گاه معاویه رسیده اند، فاز دوم طرح منحوس شیاطین کلید بخورد و اینجاست که باید تابع سید علی خامنه ای بود و باید دانست حق هیچ مذاکره و مسامحه ای را نخواهیم داشت؛ مبادا دشمنی که با این همه قدرت روسیاه شد، آبروی از دست رفته ی خود را سر میز مذاکرات به دست آورد!

ندای اصفهان – حجت الاسلام جمال نصیری فرد/
سالیان دراز دست استعمار بر منطقه ی خاورمیانه سایه انداخته بود و بهترین نقطه ی زمین را چپاول و غارت می کرد؛ این دیو سیری ناپذیر از نفت و ذخایر مادی گرفته تا فرهنگ و عزت مردمان مسلمان را مورد هجوم قرار می داد. هدفش درآمد و سلطه بود؛ اما برای وصول به آن، فرهنگ را تحریف می کرد تا بتوانند حاکمیت کند و دیگران را برده ی خود. اما خمینی کبیر(ره) آمد و باری دیگر قلب اسلام به جوشش درآمد؛ عزت و آرمان خواهی مسلمانی جانی تازه گرفت و مردم را به خیزش وا داشت؛ این شد که آمریکا، بهترین و استراتژیک ترین حامی خود را از دست داد. بر همین اساس جدایی پیوند منحوس ایران و آمریکا دل بسیاری از دیگر مسلمین جهان را به روزنه ی رهایی و آزادی از چنگ خبیثان امیدوار ساخت.
براستی برای یک لحظه جهان امروز را بدون انقلاب تصور کنید. بطور حتم هر تصویری به ذهن آید تصویر خوشایند و مطلوبی نیست؛ چراکه سران عرب و مخصوصا کسانی که خود را خادم حرمین می دانند آشکارا نوکری اجانب و صهیونیزم را برعهده دارند و برای این نوکری حتی حاضرند تمام منافع ملی خود را قربانی کنند و نفت خویش را به رایگان بدهند؛ اما استکبار جهانی، اقتدار خویش را حفظ کند. بدون انقلاب اسلامی چه قرار بود بر سر تشیع و اسلام ناب محمدی آورده شود؟ این بود که خداوند متعال بر ما منت گذاشت و حضرت روح الله(ره) را بسوی این قوم یا به تعبیر بهتر بسوی بشریت گسیل داشت.
برکات انقلاب اسلامی امروز نیز جریان دارد و بهار اسلامی را رقم زد و باعث شد نیروی شر، خود را در معرض نابودی ببیند، برای همین با مکر آمریکایی و سحر دلارهای سعودی، دیوی همچون داعش را بر منطقه مسلط کردند و از رهاورد آن چندین هدف را قصد کردند:
یک. لباس بهار اسلامی بر تن این دیو کردند تا قضایای سوریه را نیز حق جلوه دهند و با سرپوش تزویر، آن را توجیه کنند.
دو. موج خروشان اسلام خواهی در اروپا و آمریکا بوسیله ی معرفی اسلام دروغین و خوی وحشیانه ی داعش فرو بنشیند.
سه. قدرت جمهوری اسلامی در منطقه برای همیشه خاموش و نابود گردد؛ بر همین اساس ابتدا راه ارتباطی ایران و حزب الله برای همیشه قطع می شد و اسرائیل می توانست تمام دشمنان خود را براحتی از میان بردارد؛ سپس حرکت به سمت نابود کردن ایران آغاز می شد. الته در این میان عده ای احمق همچون سران ترکیه، سودای تحقق دوباره ی دولت عثمانی به سرشان زد و خواستند از آب گل آلود ماهی بگیرند و خود را سگ آمریکا در منطقه سازند که زهی خیال باطل.
 
بنابر تحلیل شیاطین، این غول سیاه (داعش) در فرصت کمی سوریه را می بلعید و سپس نوبت به عراق می رسید؛ دیوی که نه تنها قصد ساقط نمودن حکومت سوری را داشت بلکه قصد جسارت به تمام مقدسات و شرافت ما را داشت. از این رو تمام توان و تجهیزات خود را در اختیارش قرار دادند تا سوریه از صفحه ی تقابل با اسرائیل حذف گردد. همیشه ی تاریخ دشمنان اتکا به زر و زور ظاهری خود کرده اند غافل از آنکه خداوند متعال در صحنه حاضر است و حامی مسلمین و مستضعفین حق طلب. این شد که طبق فرموده ی رهبری هرکجا که اسرائیل باشد ما در مقابل او هستیم؛ فرزندان خمینی(ره) برای دفاع از حیثیت و شرف شیعه و حفظ ناموس آل الله بسوی نبرد حق علیه باطل شتافتند و از جان و مال و عزیزان خود گذشتند تا حرم سیده زینب(س) برقرار بماند و نشان دهند کربلا دیگر هیچ وقت تاریخ تکرار شدنی نخواهد بود. باز سنت غلبه خون بر شمشیر بر صفحه ی تاریخ خودنمایی کرد و نه تنها حرم سیده زینب(س) پابرجا ماند؛ بلکه شهرک های نبل و الزهرا پس از حدود ۴۰ ماه محاصره تحت شدیدترین حملات آزاد گردید و دشمن تا مرزهای ترکیه عقب رانده شده است.
آنچه در این وهله ی حساس -که زبونی طرح نظامی زرسالاران اقتدار طلب را در پی داشته است- مهم است، مکر استکبار جهانی در صحنه ی دیپلماسی است؛ به نظر می رسد حال که سپاهیان علی(ع) به ده قدمی خیمه گاه معاویه رسیده اند، فاز دوم طرح منحوس شیاطین کلید بخورد و اینجاست که باید تابع سید علی خامنه ای بود و باید دانست حق هیچ مذاکره و مسامحه ای را نخواهیم داشت؛ مبادا دشمنی که با این همه قدرت روسیاه شد، آبروی از دست رفته ی خود را سر میز مذاکرات به دست آورد!

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

  1. کاوه گفت:

    شخصیت دولتمردان دولت کنونی عوض نمی شود ، این مردم هستند که باید در انتخابات به انها نه بگویند
    0    0
نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز