جمعه ۰۳ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۰
 واگذاری ۴۷ طرح کلان ملی به دانشگاه‌ها/ سهمیه دانشگاه شریف، تهران و تربیت مدرس در این طرح‌ها   

معوان پژوهشی وزارت علوم با اشاره به اینکه مسئله کمبود بودجه هیچ گاه موجب لغو شدن طرح‌های کلان ملی در دانشگاه نشده است افزود: دانشگاه‌هایی همچون شریف، شهید بهشتی، تربیت مدرس، دانشگاه تهران و ... از جمله دانشگاه‌هایی هستند که روی طرح های کلان ملی کار می کنند و درگیر آن هستند.

به گزارش ندای اصفهان، وحید احمدی، معاون پژوهشی وزارت علوم در خصوص طرح‌های کلان ملی که به دانشگاه‌های کشور واگذار شده است و چگونگی وضعیت رسیدگی به این طرح‌ها گفت: ۴۷ طرح به دانشگاه‌های مطرح کشور چندین طرح کلان ملی واگذار شده است که همه آنها در حال پیگیری است.

وی با اشاره به اینکه مسئله کمبود بودجه هیچ گاه موجب لغو شدن طرح‌های کلان ملی در دانشگاه نشده است افزود: دانشگاه‌هایی همچون شریف، شهید بهشتی، تربیت مدرس، دانشگاه تهران و … از جمله دانشگاه‌هایی هستند که روی طرح های کلان ملی کار می کنند و درگیر آن هستند.

احمدی پروژه رسیدگی به وضعیت دریاچه ارومیه را از جمله طرح‌های کلان ملی عنوان کرد که به دانشگاه صنعتی شریف واگذار شده است و خاطرنشان کرد: طرح رسیدگی به وضعیت گرد و غبار استان‌های غربی کشور نیز در دانشگاه یزد در حال پیگیری است.

منبع: دانشجو

 

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق