پنج شنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۰
در چهارمین روز برگزاری رزمایش دریایی ولایت ۹۴ صورت گرفت
 بارگیری اژدر در خارج از اسکله برای اولین‌بار   

در چهارمین روز از رزمایش دریایی ولایت ۹۴، عملیات بارگیری اژدر زیردریایی کلاس غدیر برای اولین‌بار در خارج از اسکله با موفقیت انجام شد.

به گزارش ندای اصفهان، در چهارمین روز از رزمایش دریایی ولایت ۹۴، عملیات بارگیری اژدر زیردریایی کلاس غدیر برای اولین‌بار در خارج از اسکله با موفقیت انجام شد.

 

امیر سیدمحمود موسوی سخنگوی رزمایش در جمع خبرنگاران با اعلام خبر بارگیری اژدر زیردریایی در خارج از اسکله برای نخستین‌بار گفت: این عملیات پس از ارتقای سطح آموزش غواصان و کارکنان زیرسطحی نیروی دریایی ارتش در ارتباط با به‌کارگیری فناوری‌های امن سازی و سرعت لود و بارگیری اژدرها به هنگام حضور زیرسطحی در عمق دریا و در حین اجرای عملیات رزمی انجام شده و نتایج ارزشمندی به همراه داشته است.

 

وی افزود: این اقدام در راستای تامین نیازمندی‌های یگان‌های زیردریایی کلاس غدیر با پیش‌بینی تمهیدات لازم در کلیه بنادر صیادی و محلی به صورت چابک و ناهم‌طراز انجام شده است.

 

سخنگوی رزمایش دریایی ولایت ۹۴ خاطرنشان کرد: غواصان نیروی دریایی ارتش پس از انجام عملیات خروج از زیردریایی در عمق دریا و با رعایت اصل استتار و اختفای کامل نسبت به انهدام تاسیسات دشمن اقدام کردند.

 

منبع: دانشجو

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق