چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۸
حجت الاسلام سعیدی:
 نفوذ ۴ انقلاب را منحرف کرد/پدیده نفوذ رای مردم را علیه مردم رقم زد/جریانی که از سال۶۸ به دنبال رابطه با آمریکاست امروز به دنبال مجلسی منفعل است   

حجت‌الاسلام سعیدی نژاد صبح امروز در هفتمین اجلاسیه شهدای روحانیون و طلبه استان اصفهان که در ناحیه مقاومت بسیج امام صادق (ع) برگزار شد گفت: بر اساس شواهد تاریخی چهار انقلاب در سایه پدیده نفوذ به انحراف کشیده شده است، نفوذ همچون خراب کردن یک ساختمان با به راه انداختن آب است.

به گزارش خبرنگار ندی اصفهان، حجت‌الاسلام  سعیدی نژاد صبح امروز در هفتمین اجلاسیه شهدای روحانیون و طلبه استان اصفهان که در ناحیه مقاومت بسیج امام صادق (ع) برگزار شد گفت: بر اساس شواهد تاریخی چهار انقلاب در سایه پدیده نفوذ به انحراف کشیده شده است، نفوذ همچون خراب کردن یک ساختمان با به راه انداختن آب است.

 نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران افزود: امروز هسته‌ای بودن با گرایش به تفکر غرب‌گرایی تفاوت دارد و باید این دو بحث را از یکدیگر جدا کرد.

حجت‌الاسلام سعیدی نژاد افزود: تاریخ  چهار تجربه تلخ از نفوذ تفکر استکبار و منحرف ساختن انقلاب را به ما نشان داد:

اول

نخستین آن انقلاب حضرت موسی (ع) بود که براساس عنصر فتنه‌گری چون سامری رقم خورد فلذا در قضیه نفوذ سامری و منحرف ساختن انقلاب حضرت موسی (ع) با رأی مردم علیه مردم اقدام شد و

دوم

انقلاب دومی که به گواه تاریخ منحرف شد، ‌انقلاب اسلام پس از رحلت پیامبر (ص) بود فتنه‌گران نفوذ کردند و باعث دور ساختن حاکمیت اهل‌بیت و عنصری چون ابوعامر با علم کردن مسجد ضرار مرکز توسعه را فراهم ساخت که اگر اهل بیت نبودند چیزی امروز از انقلاب باقی نمانده بود

سوم

انقلاب سومی که بر اساس نفوذ به انحراف کشیده شد نهضت مشروطه بود که در آن سه دسته از افراد همچون فراماسون‌ها، غرب‌گراها و جاسوس‌ها نقش موثری داشتند .

چهارم

چهارمین انقلاب،‌ انقلاب اکتبر شوروی بود که با شعار مقابله با امپریالیسم به صورت کاملا سریع در آمریکای لاتین و بخش‌های عمده جهان نفوذ کرد، بر همین اساس آمریکا کمر به شکست شوروی بست و نفوذ را حربه‌ای برای رسیدن به این مقصد انتخاب نمود.

حجت الاسلام سعیدی اظهار داشت: ما باید امروز بر اساس وظیفه و رسالت خویش با سرانگشت رأی‌مان سرنوشت انقلاب اسلامی را مطابق منویات رهبری رقم بزنیم، ..

وی تاکید کرد: امروز کسانی که از چهارراه انقلاب فاصله گرفته‌اند و مسجد ضرار علم می‌کنند در پی به انحراف کشیدن انقلاب هستند ولی باید بدانند انقلابیون در مقابل توطئه‌ها و فتنه‌های آنان ایستاده‌اند.

وی افزود:اشتباه اول و آخری که رهبران انقلاب شوروی مرتکب شدند، همزیستی مسالمت‌آمیز با غرب بود و اگر پوتین امروز مقابل آمریکا ایستاده است به این دلیل است که او فهمیده با گرگ نمی‌شود همزیستی مسالمت‌آمیز داشت.

حجت‌الاسلام سعیدی افزود: امروز انقلاب اسلامی بر اساس گفتمان نبوی و توحیدی توانسته است در جهان و در عمق دل‌های مردم نفوذ کند، جغرافیای جهان اسلام در برابر امام و گفتمان انقلاب سر تسلیم فرود آورده است و علی‌رغم شیوه‌های متعدد دشمن علیه انقلاب چون شیوه نظامی و تحریم‌ها به نفوذ خود در جهان و گسترش مکتب اسلام ادامه می‌دهد.

وی در ادامه به بیان نکته‌هایی از کتاب حزب جبهه منحله مشارکت پرداخت و گفت: طبق صحبت‌های حجاریان اغلب کسانی که امروز به عنوان فتنه‌گر و لیدرهای جریان ضد انقلابی مطرح هستند در آن زمان به عنوان اعضای مرکز تحقیقات استراتژیک برای پروژه توسعه سیاسی که به دنبال تغییر ساختار بر اساس مدل‌های توسعه غربی بود فعالیت می‌کردند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران اذعان داشت: جریانی از سال ۶۸ تاکنون به دنبال ارتباط گرفتن با آمریکا هستند به نحوی که طبق گفته رئیس جمهور دولت اصلاحات برای آنکه بتوانیم پیشرفت کنیم راهی جز غرب نداریم و راه غرب یعنی پذیرش تفکر غربی که این خطرناک است و با این تفکر در صدد ایجاد خطای محاسباتی در میان مردم و به انحراف کشیدن انقلاب اسلامی هستند.

وی با بیان اینکه وظیفه و تکلیف امت اسلامی ایران از همه امت‌ها سنگین‌تر است گفت: متاسفانه امروز غرب‌گراها و عده‌ای به دنبال مجلس معتدل و منفعل هستند ولی رهبر و ما مجلسی انقلابی را خواهانیم.

حجت‌الاسلام سعیدی در پایان اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری آتی باید در شأن و تراز انقلاب باشد رهبری امروز به تنهایی در مقابل تفکر غرب ایستاده است و شورای نگهبان جهادگونه عمل می‌کند.

 

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز