چهارشنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اقتصادی
چاپ خبر
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۸
مدیرکل فرهنگی اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد
 پرداخت آخرین مرحله وام‌های ضروری بازنشستگان تا پایان سال   

مدیرکل فرهنگی اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد: ۲۰۰ هزار نفر از بازنشستگان مشمول دریافت وام ضروری قرض‌الحسنه صندوق بازنشستگی کشوری، این وام را دریافت کردند.

به گزارش ندای اصفهان ، به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق بازنشستگی کشوری، عباس رشیدی، مدیرکل فرهنگی اجتماعی صندوق، گفت: خوشبختانه برخلاف پیش‌بینی‌ها، با تأمین اعتباری که انجام شد، تنها یک مرحله از پرداخت وام‌ها باقی مانده است که به طور قطع تا پیش از پایان سال پرداخت خواهد شد.

وی با بیان اینکه براساس قرعه کشی انجام شده، این وام‌ها در پنج مرحله به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می‌شود، گفت: اغلب کسانی که ثبت نام کردند مشمول دریافت وام شدند و تاکنون به حدود دویست هزار نفر از این افراد و در چهار مرحله، این مبلغ پرداخت شده است.

رشیدی عدم مراجعه حضوری به بانک‌ها را از مزایای این وام دانست و گفت: برای پرداخت وام دو میلیون تومانی قرض‌الحسنه صندوق، هیچ ضامن و یا وثیقه‌ای که معمول و مرسوم است؛ از بازنشستگان ارجمند دریافت نشده است.

مدیرکل فرهنگی اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری، مدت بازپرداخت وام‌های قرض‌الحسنه این دوره را ۳۶ ماه ذکر کرد و گفت: ماهانه ۶۰ هزار تومان از حقوق بازنشستگان بابت بازپرداخت وام‌های دریافتی از صندوق بازنشستگی کسر می‌شود.

بر اساس این گزارش، ثبت نام دریافت وام‌های ضروری قرض‌الحسنه بازنشستگان کشوری از ۱۹ مهرماه تا ۲۳ آبان ماه جاری از طریق سایت صندوق بازنشستگان کشوری انجام شد و براساس قرعه کشی انجام شده نخستین مرحله آن در آذرماه پرداخت شد و تا پایان سال آخرین مرحله آن پرداخت خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : ایسنا

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق