سه شنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۶
در مراسم تودیع و معارفه رئیس تصفیه خانه باباشیخعلی عنوان شد؛
 آب تصفیه‌خانه باباشیخعلی کیفی‌ترین آب شرب خاورمیانه است   

معاون بهره برداری آبفا استان اصفهان گفت: آب تولیدی تصفیه‌خانه باباشیخعلی اصفهان یکی از کیفی ترین آب های شرب خاورمیانه است.

به گزارش ندای اصفهان ، حسن غلامی در مراسم تودیع و معارفه رئیس تصفیه خانه آب باباشیخعلی، اظهار کرد: در حال حاضر براساس بررسی های صورت گرفته از سوی کارشناسان، آب تولیدی در تصفیه خانه باباشیخعلی یکی از کیفی ترین آبهای شرب در خاورمیانه است چرا که مدیر و کارشناسان این مجموعه با نهایت دقت، مهارت و تعهد فرایند تصفیه آب را دنبال می کنند.
وی با اشاره به چگونگی فرایند تصفیه در این سامانه، بیان کرد: علاوه بر بکارگیری تجهیزات نوین در تصفیه خانه باباشیخعلی بهره گیری از تجارب مفید کارشناسان منجر به تولید آب با کیفیت مطابق با استانداردها شده به طوریکه می توان گفت به پشتوانه تجارب مفید و انتقال این تجارب به دیگر کارشناسان فرایند تصفیه آب در سامانه باباشیخعلی به بهترین شکل ممکن صورت می گیرد.
معاون بهره برداری آبفا استان اصفهان دلیل معرفی رئیس جدید تصفیه خانه آب باباشیخعلی را انتقال تجارب دانست و تاکید کرد: هم اکنون شرکت آبفا استان اصفهان چندین تصفیه خانه آب در سطح استان در دست احداث دارد که می توان به تصفیه خانه آب گلپایگان، خوانسار، اردستان و داران اشاره کرد.
وی ادامه داد: براین اساس به تجارب معمارزاده که ۲۷ سال در تصفیه خانه آب باباشیخعلی مشغول به فعالیت بوده به منظور نظارت بر چگونگی فعالیت این تصفیه خانه در ستاد نیاز داریم هرچند که گرجی زاده مدیر جدید تصفیه خانه باباشیخعلی هم با ۲۰ سال سابقه کاری در تصفیه خانه باباشیخعلی یکی از بهترین گزینه ها برای هدایت این سامانه است.
مدیر آبرسانی شرکت آبفا استان اصفهان نیز در این مراسم، گفت: تغییر و تحول اساس و بنیان رشد و تعالی است. معمارزاده در سال هایی که مدیر تصفیه خانه آب بوده در راستای تأمین پایدار آب شرب مردم استان اصفهان بسیار تلاش کرد و این مهم را مردم اصفهان به خوبی احساس کردند چرا که طی سال های اخیر به رغم وقوع بحران های مختلف همچون نشت گازوئیل، سیلابی شدن رودخانه زاینده رود و نیز بحران کم آبی فرایند تصفیه، تأمین و توزیع آب در سامانه باباشیخعلی با دقت انجام گرفت.
اکبری افزود: مسئولیت تأمین آب وظیفه بسیار خطیری است چرا که علاوه بر رفع حیاتی ترین نیاز انسان از لحاظ معنوی هم بسیار ارزشمند است زیرا حکم سقایی را دارد؛ بنابراین می طلبد به پاس فعالیت ۲۷ ساله معمارزاده در تصفیه خانه باباشیخعلی از وی قدردانی کرد هرچند که در طی این سال ها معمارزاده بیش از ۴ سال به عنوان مدیر تصفیه خانه مشغول به فعالیت بوده است.

انتهای پیام/

منبع : ایمنا

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز