جمعه ۰۴ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: فرهنگ و هنر
چاپ خبر
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۶
 رایگان شدن برنامه برج میلاد برای بازدیدکنندگان در روزهای دهه فجر   

در ایام دهه فجر هر کجا را نگاه کنیم، برنامه‌ای برگزار می‌شود. در این خصوص مسئولان برج میلاد هم برنامه‌های خاص خود را دارند.

به گزارش ندای اصفهان ، حامد رهنمایی مدیر فرهنگی ارتباطات برج میلاد در خصوص برنامه‌‌های برج میلاد در ایام دهه فجر گفت: ما طبق سال‌های گذشته میزبانی برگزاری جشنواره‌ فجر در سه حوزه‌ تئاتر، فیلم و موسیقی را داریم.

برنامه‌ آذین‌بندی در ورودی‌های برج میلاد و برگزاری نمایشگاه عکس پرچم و ورکشاپ گروهی نقاشی، در گالری‌های شرقی و غربی از دیگر کارهای ما برای برگزاری ایام دهه‌ فجر را داریم و به صورت رایگان مردم می‌توانند بازدید کنند.
همچنین کل سالن‌های همایشی ما از هم اکنون تا پایان بهمن ماه درگیر برگزاری مراسم ایام دهه فجر است و برنامه‌ دیگری در این سالن‌‌ها برگزار نمی‌شود.
وی در خصوص هزینه‌ بلیط‌ها در این روزها اظهار داشت: سال گذشته به علت اینکه اصحاب رسانه و هنرمندان، در مجموعه‌ سالن همایش ما حضور داشتند، تخفیفی برای بازدیدکنندگان داشتیم. از طرفی هم تخفیفی برای دانش‌آموزان، دانشجویان، خانواده‌ شهدا و جانبازان در طول سال داریم. دیگر بازدیدکنندگان هم در روزهای شنبه که به عنوان روز امور خیریه است، می‌توانند از مجموعه‌های ما به صورت رایگان استفاده و بازدید کنند. در خصوص ایام دهه‌ فجر هزینه‌ها مثل سابق است و تغییری نمی‌کند.
رهنمایی در خصوص برنامه‌های میراث فرهنگی در برج میلاد خاطرنشان کرد: ما در مجموعه‌ «رواق هنر»، در طول سال نمایشگاه دائمی صنایع دستی را داریم و هنرمندان در این روزها پرقدرت‌تر از سابق فعالیت می‌کنند.
انتهای پیام /
منبع : خبرنگاران جوان

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق