سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۵
 الیاس نادران:حفظ وحدت اصولگرایان مهمتر از بودن یا نبودن در لیست است   

نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی مهمترین رویکرد و برنامه اصولگرایان در انتخابات مجلس را ارائه برنامه خوب و فرستادن افرادی دانست که بتوانند در مجلس در راستای حل مشکلات کشور با در نظر گرفتن منافع ملی و مصالح کشور فعالیت کنند.

به گزارش ندای اصفهان، نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی مهمترین رویکرد و برنامه اصولگرایان در انتخابات مجلس را ارائه برنامه خوب و فرستادن افرادی دانست که بتوانند در مجلس در راستای حل مشکلات کشور با در نظر گرفتن منافع ملی و مصالح کشور فعالیت کنند.

الیاس نادران “عضو هیئت مؤسس جمعیت ایثارگران”، در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی مهمترین رویکرد و برنامه اصولگرایان در انتخابات مجلس را ارائه برنامه خوب و فرستادن افرادی دانست که بتوانند در مجلس در راستای حل مشکلات کشور با در نظر گرفتن منافع ملی و مصالح کشور فعالیت کنند.

وی افزود: سازوکارهای انتخاب شده برای رسیدن و پالایش نامزدهای اصولگرا در تهران جهت تهیه فهرست ۳۰نفره را منطقی و قابل قبول دانست و گفت: همه نامزدهای اصولگرا نسبت به این سازوکار اتفاق نظر دارند بنابراین همه باید به‌شیوه پالایشی که صورت می‌گیرد اعتماد کنند.

وی با اشاره به انصراف برخی از گزینه‌ها به‌نفع ائتلاف اصولگرایان، تصریح کرد: بودن و نبودن اسم افراد در لیست انتخاباتی برای ورود به مجلس آن‌قدر حائز اهمیت نیست که حفظ وحدت اصولگرایان است، از این رو مجموعه اصولگرایان باید بتوانند منویات رهبر انقلاب، اصول قانون اساسی، معیشت مردم و مشکلات اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی جامعه را برطرف کنند.

نماینده اصولگرای مجلس، مهمترین رویکرد و برنامه اصولگرایان در انتخابات مجلس را ارائه برنامه خوب و فرستادن افرادی که بتوانند در مجلس  در راستای حل مشکلات کشور با در نظر گرفتن منافع ملی و مصالح کشور فعالیت کنند، خواند و اظهار داشت: آنچه مسلم است باید ارتقای وضعیت مردم چه در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی و معیشتی و چه در حوزه‌های فرهنگی و سیاسی مورد توجه و اهمیت همه گروه‌ها و افراد اصولگرا قرار گیرد.

نادران ضمن تأکید بر وحدت و انصراف سایر گزینه‌ها به‌نفع ائتلاف اصولگرایان، می‌گوید: به‌اعتقاد بنده همه باید تلاش کنیم در مجموعه اصولگرایی گزینه‌هایی وارد فهرست شوند که هم بهتر بتوانند جامعه را نمایندگی و از حقوق مردم دفاع کنند و هم بهتر بتوانند براساس مبانی اصولگرایی از آرمانهای نظام در مجلس دفاع کنند، به‌عبارتی افراد باید راهی مجلس شوند که بتوانند وظیفه نمایندگی را به‌نحو مطلوب انجام دهند.

منبع:تسنیم

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق