دوشنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۳
نشست چهره به چهره جامعه مبلغین انقلاب اسلامی با کاندیداهای مطرح اصولگرائی
 برای وفاق، وحدت و همدلی تلاش می‌کنیم/ مأموریت ما گفتمان سازی‌ست وارد مصادیق نمی شویم   

نشست گفتمانی و آشنائی چهره به چهره با ۱۵ نفر از کاندیداهای مطرح در مجامع و محافل اصولگرائی در جمع جامعه مبلغین انقلاب اسلامی در مدرسه علمیه چهارباغ برگزار گردید...

به گزارش ندای اصفهان، در ابتدای این دیدار احمد مقیمی دبیر جامعه مبلغین انقلاب اسلامی هدف از برگزاری این نشست را اینگونه بیان کرد که در درجه اول بالا بردن سطح مشارکت نخبگانی و هدایت افکار عمومی جهت حضور پرشور و حداکثری در انتخابات و ثانیا تقویت معنوی و حمایت فکری از وحدت جبهه نیروهای مؤمن و انقلابی حول محور ولایت از اهداف ما است.

وی افزود: جامعه مبلغین در طول این سالها از ورود به مصادیق و اعلان لیست در انتخابات ها خودداری نموده و طرح و پیگیری مباحث گفتمانی در حوزه انقلاب اسلامی و تمدن نوین اسلامی را مأموریت اصلی خود می داند، در انتخابات پیش رو هم همچنان حرکت گفتمانی را وظیفه خود می‌داند و تمام تلاش خود را برای حضور پرشور و حداکثری مردم و بیان معیارها و ملاکهای رهبری حکیم انقلاب بکار خواهد بست.

مراقبت از موریانه اختلاف و نفوذ تفرقه در جبهه ی نیروهای مؤمن و انقلابی

مقیمی در پایان تأکید کرد: در این شرایط مأموریت ناظر به زمان خود را مراقبت هوشیارانه از رخنه موریانه اختلاف در جبهه نیروهای مؤمن و انقلابی می‌دانیم و برای وفاق، همدلی و وحدت حول محور ولایت و علما و روحانیتِ متعهدِ انقلابیِ حاضر در صحنه، از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

این نشست جمعه دوم بهمن از ساعت ۱۲-۷ صبح در مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام برگزار و ۱۵ نفر از کاندیداهای محترم درباره وظایف مجلس (قانون گذاری و نظارت) و همچنین طرح دیدگاه های فکری و گفتمانی خود در خصوص مسائلی مانند: نفوذ، فتنه ۸۸، استکبار ستیزی، اقتصاد مقاومتی، مدیریت اسلامی، مهندسی فرهنگی، تولید علم، بیداری اسلامی و تمدن نوین اسلامی و … پرداختند.

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، هر کاندیدا با ارائه رزومه و اهداف و برنامه ها مدت زمان ۱۰ دقیقه برای صحبت کردن فرصت داشت و درپایان اعضای جامعه مبلغین انقلاب اسلامی در یک جلسه داخلی به تحلیل و ارزیابی این کاندیداها پرداختند. گفتنی است افراد دعوت شده در این نشست به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر است:

حجج اسلام سالک، سخاوتی، طباطبایی نژاد؛ آقایان فولادگر، کامران، مقتدایی، خیام نکویی، فرقانی، عاملیان، نادرالاصلی، مصطفوی، حیدری، معلمی، لطفی، نواب.

جامعه مبلغین

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز