جمعه ۰۸ بهمن ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۳

نشست چهره به چهره جامعه مبلغین انقلاب اسلامی با کاندیداهای مطرح اصولگرائی

برای وفاق، وحدت و همدلی تلاش می‌کنیم/ مأموریت ما گفتمان سازی‌ست وارد مصادیق نمی شویم

نشست گفتمانی و آشنائی چهره به چهره با ۱۵ نفر از کاندیداهای مطرح در مجامع و محافل اصولگرائی در جمع جامعه مبلغین انقلاب اسلامی در مدرسه علمیه چهارباغ برگزار گردید...

به گزارش ندای اصفهان، در ابتدای این دیدار احمد مقیمی دبیر جامعه مبلغین انقلاب اسلامی هدف از برگزاری این نشست را اینگونه بیان کرد که در درجه اول بالا بردن سطح مشارکت نخبگانی و هدایت افکار عمومی جهت حضور پرشور و حداکثری در انتخابات و ثانیا تقویت معنوی و حمایت فکری از وحدت جبهة نیروهای مؤمن و انقلابی حول محور ولایت از اهداف ما است.

وی افزود: جامعه مبلغین در طول این سالها از ورود به مصادیق و اعلان لیست در انتخابات ها خودداری نموده و طرح و پیگیری مباحث گفتمانی در حوزة انقلاب اسلامی و تمدن نوین اسلامی را مأموریت اصلی خود می داند، در انتخابات پیش رو هم همچنان حرکت گفتمانی را وظیفه خود می‌داند و تمام تلاش خود را برای حضور پرشور و حداکثری مردم و بیان معیارها و ملاکهای رهبری حکیم انقلاب بکار خواهد بست.

مراقبت از موریانة اختلاف و نفوذ تفرقه در جبهه ی نیروهای مؤمن و انقلابی

مقیمی در پایان تأکید کرد: در این شرایط مأموریت ناظر به زمان خود را مراقبت هوشیارانه از رخنة موریانة اختلاف در جبهة نیروهای مؤمن و انقلابی می‌دانیم و برای وفاق، همدلی و وحدت حول محور ولایت و علما و روحانیتِ متعهدِ انقلابیِ حاضر در صحنه، از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

این نشست جمعه دوم بهمن از ساعت 12-7 صبح در مدرسة علمیه امام صادق علیه السلام برگزار و 15 نفر از کاندیداهای محترم دربارة وظایف مجلس (قانون گذاری و نظارت) و همچنین طرح دیدگاه های فکری و گفتمانی خود در خصوص مسائلی مانند: نفوذ، فتنة 88، استکبار ستیزی، اقتصاد مقاومتی، مدیریت اسلامی، مهندسی فرهنگی، تولید علم، بیداری اسلامی و تمدن نوین اسلامی و … پرداختند.

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، هر کاندیدا با ارائه رزومه و اهداف و برنامه ها مدت زمان 10 دقیقه برای صحبت کردن فرصت داشت و درپایان اعضای جامعه مبلغین انقلاب اسلامی در یک جلسه داخلی به تحلیل و ارزیابی این کاندیداها پرداختند. گفتنی است افراد دعوت شده در این نشست به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر است:

حجج اسلام احمد سالک، نصرالله سخاوتی، طباطبایی نژاد؛ آقایان فولادگر، کامران، مقتدایی، خیام نکویی، فرقانی، عاملیان، نادرالاصلی، مصطفوی، حیدری، معلمی، لطفی، نواب.

جامعه مبلغین

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715