جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۹
 صمیمانه و مشفقانه با آیت الله جنتی/نامه سرگشاده یک کاندیدای مجلس شورای اسلامی از اصفهان خطاب به آیت الله جنتی   

یکی از کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی خطاب به آیت الله جنتی نوشت: اگر سید حسن خمینی رد صلاحیت نشود دچار حق الناس می شوید!!

محضر مبارک حضرت آیت الله جنتی دامت توفیقاته ریاست محترم شورای نگهبان قانون اساسی
سلام علیکم بما صبرتم
فرصت مغتنم کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی با تایید صلاحیت این حقیر با توجه به حساسیت زمانی و موضوعی ، حقیر را بر آن داشت که برای جلوگیری از فتنه های احتمالی مطالبی را به محضر مبارکتان صریح و شفاف عرضه نماییم.
حضرت آیت الله جنتی زندگی با برکت شما که سرشار از خدمات صادقانه است این روزها با تخریب ها و تهمت ها و افتراها در قالب نیش و کنایه و طنز، فضای مجازی و جامعه را پر کرده است و با روحیه متانت و بزرگواری که از شما سراغ دارم می دانم هرگز از این هجمه ی دوستان و دشمنان از میدان به در نمی روید و روایتی که جناب حجه الاسلام شجونی در برنامه دید در شب در فضای مجازی انتشار یافته نشان از بزرگواری شما دارد.
اما قطعا می دانید که بخشی از این جوک ساختن ها می تواند نوعی اعتراض به برخی مواضع شما هم باشد که به طور یقین قصد تخریب و افترا به شخصیت شما نیست و البته جریان اپوزیسیون و فتنه سبز لجنی که همواره در خصوص همه ی شخصیت های دلسوز نظام در حال لحن پراکنی هستند بیشترین بغض و کینه ی خود را با توجه به مسئولیت خطیر شما در شورای نگهبان به شخص شما معطوف کرده است.
انچه موجب نگرانی دلسوزان نظام جمهوری اسلامی گردیده است مصلحت اندیشی هایی است که همواره شورای محترم نگهبان در طول انتخابات های متعدد از خود نشان داده و خطاهای راهبردی داشته است و تضادی را برای مردم بوجود آورده و جریان مخالف نظام با رصد این خطاهای راهبردی به اهداف خود دست یافته اند.
تایید سید محمد خاتمی عنصر معلوم الحال و باقی مانده فتنه ی ۸۸ از جمله خطاهای راهبردی شورای محترم نگهبان بود.
هر چند خود انتخاب ایشان از الطاف خفیه ی الهی به شمار می آید چنانکه انتخاب جناب دکتر حسن روحانی هم اینگونه است.
سید محمد خاتمی و حسن روحانی هم در پرونده ی سیاسی خویش مواردی را دارند که به استناد همان موارد صلاحیت ریاست جمهوری را نداشته اند. تایید صلاحیت نامبردگان خسارت سنگینی به نظام جمهوری اسلامی وارد ساخت که خود بهتر از همه شاهد آن خسارات جبران نشدنی هستید و بدون تردید اعضای محترم شورای نگهبان با عرض معذرت با صراحت خدمتتان عرض می کنم در آن خسارات ها شریک هستند ولو در حد محدود.
نمی شود اشخاص را شما تایید بفرمایید و انتظار داشته باشید که مردم با بصیرتشان بهترین را برگزینند مردم می گویند اگر نقصی و ایرادی در پرونده این کاندیداها وجود داشت شورای نگهبان که دسترسی به اسناد و مدارک دارند و بصیرتشان بیش از ماست آن ها را لحاظ می کرد. بنابراین با همین شبهه و تضاد دشمن فعالیت های خود را آغاز کرد و رسانه های بیگانه به مدد عناصر خودفروخته و متمایل به خود آمدند وقایع ۱۸ تیر سال ۱۳۷۸ و فتنه ی ۸۸ که مواید این ادعاست و بحث در این خصوص زمان مبسوط و ویژه ای را می طلبد.
متاسفانه آن خطاهای راهبردی در این انتخابات هم باز تکرار گردیده است و قطعا مومن از یک سوراخ دوبار گزیده نمی شود. من جرب المجرب حلت به الندامه – تجربه را بار دیگر تجربه کردن نوعی سهل اندیشی است که پشیمانی در پی خواهد داشت.
حضرت آیت الله جنتی وظیفه ی شورای محترم نگهبان بر اساس قانون اساسی مشخص است: حراست از نظام جمهوری اسلامی و تطبیق قوانین و مصوبات مجلس با قانون و شرع نه مصلحت اندیشی؛ اگر چنین بود مجمع تشخیص مصلحت چه کاره است؟! و چه جایگاهی دارد؟!
این روزها قلب دلسوزان نظام با پر شدن قلب راکتور اراک به درد آمد زیرا در حقیقت حیثیت ملت را که بیش از ۱۰ سال فریاد می زند انرژی هسته ای حق مسلم ماست لگد کوب کردند و شورای محترم نگهبان هم در این لگد کوبی سهم بسزایی دارد. تصویب ۲۰ دقیقه ای با عجله و شتاب زده برجام در مجلس مصداق بارز نفوذ در شخص علی لاریجانی است که اکنون در منظر مردم ایران منفورترین شخصیت به شمار می آید و اگر با این نظر بنده مخالفید می توانید با یک نظر سنجی صحبت این ادعا را شاهد باشید و بحمدالله در این انتخابات این نظرسنجی به خوبی به نمایش درمی آید.
حضرت آیت الله جنتی وظیفه ی شورای نگهبان مصلحت اندیشی نبوده و نیست ، شایسته بود به مُر قانون عمل می گردید و برجام را به دو دلیل عمده یکی قانون نفی سبیل و اصل ۱۱۰ قانون اساسی که نظر ولی فقیه را تامین نمی کرد رد می کردید و به تصویب نمی رساندید. البته اعضای محترم شورای نگهبان در محاصره ی جنگ روانی عظیم فشارهای اقتصادی بدون اتکال به خداوند به محاسبات غلط و عقل گرایانه ی بشری توجه نمود و حاضر نشد در برابر هجمه های توخالی جریان نفوذ از خود استقامت نشان دهد و برجام خلاف نظر قانون و شرع به تصویب رسید و شورای محترم نگهبان وقتی متوجه اشتباه راهبردی خود شد که دیگر کار از کار گذشته بود. رهبری مظلوم نظام چاره ای ندید جز اینکه ۹ بند الزام بر این تصویب عجولانه برجام بزند که متاسفانه مجلس شورای اسلامی هم در این مرحله نیز نمره ی مردودی گرفت، جز تعداد محدودی نمایندگان و در حقیقت انگشت شمارکه متاسفانه فریادشان هم به جایی نرسید. دیگر نمایندگان باید طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب در برابر دستگاه قضاوت الهی وشهیدان گران قدر وامام بزرگوار راحلمان پاسخگو باشند. رهبرفرزانه و حکیم انقلاب برای اینکه امر خطیر انتخابات در پیش بود خطای فاحش شورای محترم نگهبان را با تعبیر اشتباه محاسباتی تقلیل دادند تا امر انتخابات دچار فتنه ی دیگری علیه شورای محترم نگهبان نشود.اما متاسفانه باز هم شاهدیم که اعضای این شورا روند مصلحت اندیشی را بر عمل به نقض قانون و شرع ترجیح داده اند.تایید صلاحیت سید حسن مصطفوی(خمینی)خلاف قانون است و از انحرافات عظیم شورای نگهبان ثبت خواهد شد.
در سیره امام راحل عظیم الشان قدس سره الشریف هرگز قانون گریزی و قانون ستیزی مشاهده نمیشود که اینگونه خاندان ایشان با فشارهای جنگ روانی قصد نفوذ در خبرگان رهبری و تصمیم گیری برای نظام را دارند
حضرت آیت الله جنتی تایید صلاحیت سید حسن مصطفوی (خمینی) یعنی سوراخ کردن کشتی نظام جمهوری اسلامی،امروز همه ی ملت به خوبی می دانندکه شخصیت سید حسن مصطفوی (خمینی) استقلال فکری ندارد و شرایط خبرگی از ایشان ساقط است چرا مصلحت اندیشی ؟! چرا از اجرای قانون هراس دارید؟!
البته به خوبی می دانیم که جریان فتنه ی سبز که با رنگ بنفش ظاهر گردیده به دنبال ایجاد آشوب و اغتشاش اند.اما حقیر از اینکه در بطن جامعه نیستید.و جامعه شناختی خوبی از مردم ندارید تاسف می خورم.
حتی مخالفان نظام و رهبری هم با شرایط بوجود آمده در منطقه به خوبی می دانند اگر آرامش در این کشور حاکم است به یمن رهبری های حکیما نه ی رهبر معظم انقلاب است.و حتی مخالفان ایشان هم در این خصوص از سربازان جان بر کف اویند زیرا می خواهند.در آرامش به زندگی خود ادامه دهند.
شورای محترم نگهبان از این نکته غفلت کرده است.
حضرت ایت الله جنتی مردم نگران این تایید صلاحیت هستند.این دغدغه ی مردمی را درک کنیدو نسبت به عدم احراز صلاحیت سید حسن مصطفوی (خمینی) اقدام فرمایید و هیچ نگران ÷واکنش های مجدد جریان فتنه نباشید.
این انقلاب به برکت صلوا ت بر محمد و آل محمد از این پیچ تاریخی به سلامت عبور خواهد کرد و در این انتخابات است که با نمره ی قبولی از کلاس اول حاکمیت اسلام یعنی جمهوری اسلامی عبور خواهیم کرد.و به کلاس دوم دولت بهاری حضرت بقیه الله الاعظم روحی و ارواحناله الفدا ارتقا خواهیم یافت انشاالله.

مصلحت اندیشی شورا خطاست / استقامت راه نور انبیاست / ای که در جنت تورا باشد مکان / استقامت کن که اینجا کربلاست

آزاده و جانباز دفاع مقدس،شاعر و نویسنده
یکی از کاندید های نمایندگی مجلس شورای
اسلامی در حوزه اصفهان

 

منبع: جوان امروز

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز