جمعه ۰۳ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۹
با حکم دیوان عدالت؛
 کی‌اف‌سی فک پلمب شد   

شعبه شهرک غرب رستوران کی‌اف‌سی حلال با حکم دیوان عدالت اداری فک پلمب شد.

به‌گزارش ندای اصفهان، دیوان عدالت اداری با توجه به مستندات ارائه شده توسط مدیرعامل شرکت کی‌اف‌سی حلال رأی به بازگشایی این رستوران در غرب تهران داد.

کی‌اف‌سی شعبه شهرک غرب از شب دهم آبان ماه امسال به‌صورت رسمی کار خود را شروع کرد اما دو روز بعد و در دوازدهم آبان ماه، از سوی نیروی انتظامی پلمب و تابلوی زردرنگی با این مضمون روی آن نصب شد: «تا اطلاع ثانوی تعطیل می‌باشد».

این اقدام در پی آن صورت گرفت که گزارش‌هایی مبنی بر ارتباط این رستوران با KFC آمریکا منتشر شد.

عباس پازوکی مدیرعامل رستوران زنجیره‌ای کی‌اف‌سی حلال ساعتی پس از پلمب این رستوران  گفته بود: پلمب کی‌اف‌سی حلال ناشی از سوءتفاهم است و این رستوران هیچ ارتباطی با کی‌اف‌سی آمریکا ندارد و با بِرند «کی‌اف‌سی ایرانیان» به ثبت رسیده و دارای مجوّز فعالیت است.

وی افزود: ما متعلق به برندی با عنوان کی‌اف‌سی حلال هستیم که مربوط به ترکیه می‌شود و متعلق به مسلمانان و بازار هدفش کشورهای اسلامی است و از ایرانیان مسلمان و شیعه در آن سهامدار هستند و در حقیقت رقیب کی‌اف‌سی آمریکا هستیم.

مدیرعامل کی‌اف‌سی حلال پس از تأیید مجوّز فعالیتش از سوی فاضلی رئیس اتاق اصناف، موضوع را در دیوان عدالت اداری مطرح کرد که این دیوان مستندات وی را مورد بررسی قرار داد.

دیوان عدالت اداری در نهایت روز ۲۲ دی ماه جاری با تأیید آمریکایی نبودن کی‌اف‌سی حلال رأی به فک پلمب و بازگشایی شعبه این رستوران در غرب تهران داد و این مجموعه فعالیت خود را از سر گرفت.

 

منبع: تسنیم

برچسب‌ها: ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق