پنج شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۰۴
وزیر دولت دهم در پاسخ به رییس دولت یازدهم
 روحیه جهادی دفاع مقدس، رمز آزادسازی خرمشهرها   

حیدر مصلحی وزیر اطلاعات دولت دهم: زمانی می‌توانیم در جنگ فرهنگی، سیاسی و اقتصادی بر دشمن پیروز شویم و خرمشهرها را آزاد کنیم که روحیه زمان دفاع مقدس را داشته باشیم که آن مدیریت جهادی است.

به گزارش ندای اصفهان ، حجت‌الاسلام حیدر مصلحی شامگاه یک‌شنبه در حاشیه مراسم یادواره شهدای بادرود در جمع خبرنگاران اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران از ابتدای شکل‌گیری همواره با فتنه‌ها مبارزه کرده و در آینده نیز مقابله خواهد کرد.

وی افزود: دشمن در موضوعات مختلف از جمله بحث انتخابات همواره در حال طراحی و توطئه علیه نظام انقلاب اسلامی ایران بوده و مسئولان و مردم نیز باید در مقابل این طراحی‌های دشمن، هوشیار و مراقب باشند.

وزیر سابق اطلاعات تصریح کرد: دشمن در طراحی فتنه ۸۸ دچار اشتباهات محاسباتی شد و قطعاً دیگر مرتکب چنین اشتباهاتی نخواهد شد و در فتنه‌های بعدی دیگر شاهد پاره کردن تصاویر امام راحل (ره) یا اهانت به مقدسات اسلام و روز عاشورا نخواهیم بود زیرا دشمن فهمید که مردم در برابر این توطئه‌ها و طراحی‌ها، آگاه و هوشیار هستند.

وی خاطر نشان کرد: زمانی می‌توانیم در جنگ فرهنگی، سیاسی و اقتصادی بر دشمن پیروز شویم و خرمشهرها را آزاد کنیم که روحیه زمان دفاع مقدس را داشته باشیم که آن مدیریت جهادی است.

مصلحی با اشاره به بحث بازجویی از دانشمندان هسته‌ای، اضافه کرد: ملت ایران همانگونه که ننگ اشغال خرمشهر را با از خود گذشتگی و ایثار نپذیرفت در موضوع بازجویی از دانشمندان هسته‌ای نیز این ننگ را نخواهد پذیرفت به همین منظور مردم و مسئولان با همدلی و هم‌زبانی در برابر زیاده‌خواهی دشمن ایستادگی خواهند کرد.

برچسب‌ها: , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق