شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۶
یدیعوت احرنوت:
 آمریکا آمادگی رفع تحریم های ایران را ندارد   

سخنگوی کاخ سفید جاش ارنست در سخنانی در روز جمعه ابراز داشت که ایران قدم های مهمی را در زمینه توقف برنامه هسته ای خود برداشته است، اما باید گفت انطباق آن با توافق هسته ای همچنان کار سختی است.

به گزارش ندای اصفهان، روزنامه صهیونیستی یدیعوت احرنوت در گزارشی با عنوان “آمریکا آمادگی رفع تحریم های ایران را ندارد” نوشت: سخنگوی کاخ سفید جاش ارنست در سخنانی در روز جمعه ابراز داشت که ایران قدم های مهمی را در زمینه توقف برنامه هسته ای خود برداشته است، اما باید گفت انطباق آن با توافق هسته ای همچنان کار سختی است.

 

یدیعوت احرنوت افزود: کاخ سفید به صراحت بیان داشته است که همچنان آمادگی کامل برای توقف تحریم های ایران را ندارد. جاش ارنست، سخنگوی کاخ سفید با اعلام این که ایران در مسیر توقف فعالیت بخش‌های قابل توجهی از تاسیسات هسته‌ای خود پیشرفت‌های چشمگیری داشته است گفت: دولت آمریکا منتظر تاییدیه نهایی برجام برای برداشتن تحریم‌هاست و ما برای برداشتن تحریم‌ها بر روی حرف ایران حساب نخواهیم کرد.

 

این روزنامه صهیونیستی افزود: هفته گذشته، مقامات آمریکایی اعلام کردند که تنها یک هفته به اجرای تمامی بندهای برجام باقی مانده است و قرار است تحریم های ایران رفع شوند.

 

منبع: جام

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


GLX ایرانی بخرید
GLX ایرانی بخرید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری چشمه سار
پایگاه خبری چشمه سار
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق