یکشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۰۸:۰۹ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۴
 تقدیر ۵ اتحادیه بزرگ دانشجویی از سپاه پاسداران   

پنج اتحادیه بزرگ دانشجویی طی بیانیه‌ای از اقدامات سپاه پاسداران در حفظ عزت و اقتدار جمهوری اسلامی قدردانی کردند.

به گزارش ندای اصفهان، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی ؛  پنج اتحادیه بزرگ دانشجویی خطاب به مسئولین کشوری و لشگری طی بیانیه ای اظهار داشتند:باز گذاشتن خط ارتباطی تهران- واشنگتن موضوعی نیست که جنبش دانشجویی به آسانی از کنار آن بگذرد
متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:
بسم الله الرحمن الرحیم

 

واعدوا لهم مااستطعتم من قوه

 

شیطنت‌های آمریکا و دشمنی های نظام سلطه با انقلاب اسلامی دارای سابقه ای بسیار طولانی است و تجربه های مکرر در طول سالیان متمادی حاکی از این بوده است که  تعاملات مسالمت آمیزی که ذیل ادبیات های خوش آب ورنگی مانند پیوستن به جامعه جهانی، سیاست های تنش زدایی، گفتگو، مذاکره و… صورت گرفته است هیچکدام کمکی به کاهش دشمنی ها نکرده و از قضا هنگامی که برخی گرایش ها به دنبال کاهش تنش و اصلاح روابط بودند نظام مقابل با اصرار بر دشمنی ها با اقدامات خود نشان داد که اختلافات و دشمنی ها نه تاکتیکی و موردی که راهبردی است و جنگ جنگ عقیده هاست.

 

در این اثنا که سیاست لبخند در دیپلماسی کشور حاکم است وباعث شده تا جلوه های عزت مندانه سیاست خارجه کمرنگ گردد، همچنان دشمنان قسم خورده ی انقلاب به راه پرتنش خود و اقدامات خصمانه ی خویش علیه ملت سرافراز ایران اسلامی ادامه می دهند که مصادیق پرتعداد آن حتی  در دوران پسا برجام نیز قابل مشاهده است.

 

اکنون که فعالیتهای هسته ای تقریبا به حالت نیمه تعطیل در آمده، امریکایی ها همچنان براساس خوی استکباری خود با بهانه های مختلف به وضع تحریم های جدیدی میپردازند. حال نیز، در پی عقب نشینی های مکرر دولت و دستگاه سیاست خارجی، رژیم استکباری آمریکا پس از اعمال تحریم های جدید، اینبار به حضور نظامی در مرزهای آبی کشورمان دست زده اند. حساسیت سنجی نظامی ای که البته پیشتر از آن، در عصر پسابرجام نیز رخ داده بود. در مسیر حساسیت سنجی رژیم استکباری ایالات متحده، وزارت امور خارجه و شخص وزیر امور خارجه اجازه مذاکره با آمریکایی ها را نداشته و ندارند. وزارت امورخارجه و شخص وزیر امور خارجه تنها ماذون به مذاکره در موضوع هسته ای بوده اند، و با هیچ عذر و بهانه ای اجازه هیچ گفتگویی درهیچ موضوع دیگری را با آمریکایی ها ندارد. از همین رو مذاکرات صورت گرفته جهت آزادی متجاوزان آمریکایی، نه از خط مستقیم تهران- واشنگتن، که باید از مسیر سفارت سوییس، به عنوان حافظ منافع آمریکا در ایران صورت می‌گرفت.

 

به وزارت امور خارجه هشدار میدهیم باز گذاشتن خط ارتباطی تهران- واشنگتن با بهانه های مختلف در مواقع مختلف، موضوعی نیست که جنبش دانشجویی به آسانی از کنار آن بگذرد. دانشجویان انقلابی ضمن خداقوت به نیروهای مسلح کشور بویژه سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی که به حق پاسداران حریم عزت ملی هستند و عزت و اقتدار ملت ایران را به رخ جهانیان کشیده و آمریکا را در چشم دنیا حقیر و هیمنه سست و پوشالی آن را برای جهانیان اثبات نموده اند سپاسگذاریم. بر خلاف جریان رسانه ای ساعات اخیرمعتقدند  تجاوز نیروهای آمریکایی با هر دلیل و انگیزه ای که صورت گفته باشد، فشارهای پیدا و پنهان بزک کنندگان چهره خبیث آمریکا،  در آزادی متجاوزان به حریم سرزمینی جمهوری اسلامی نقش بسیار زیادی داشته است.

 

بر خلاف جریان رسانه ای ساعات اخیر، جنبش دانشجویی معتقد است دولت و دستگاه دیپلماسی با نگاه به اجرای برجام، در برابر هرگونه ایجاد تنش طرف مقابل، تنش زدایی را پیشه خواهند کرد، حتی اگر آن تنش، تجاوز به آب های سرزمینی باشد. بر خلاف جریان رسانه ای ساعات اخیر، جنبش دانشجویی معتقد است آنانی که حیات سیاسی خود را به بزک کردن چهره آمریکا گره زده اند، همه تلاششان را خواهند کرد تا تصویر بدعهدی ها و تجاوز گری های رژیم آمریکا به افکار عمومی مخابره نشود، و اگر مخابره شد سریعا پاک گردد!

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز