شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۸
رای الیوم؛
 واکنش نتانیاهو به سخنان دیروز رهبر انقلاب   

لازم به ذکر است تشکیلات رژیم صهیونیستی و معارضان آن در سرزمین های اشغالی در خصوص مخالفت با توافق هسته ای غرب با ایران اتفاق نظر دارند.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از جام نیوز به نقل از روزنامه رای الیوم؛ بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسراییل گفته توافق هسته ای و امتیاز دادن های غرب به ایران نخواهد توانست تا سیاست تهران را تغییر دهد. شاهد این حرف، سخنان اخیر آیت الله خامنه ای رهبر معنوی ایرانی هاست.

 

 

نتانیاهو در جلسه هفتگی وزارتخانه ها اظهار داشت: «سخنان تهدید آمیز آیت الله خامنه ای نشان داد که ایران حتی حاضر نیست قصد خود از امتیازهایی که از غرب گرفته را پنهان کند و آشکارا حمایت از متحدانش را اظهار می کند.»

 

 

نتانیاهو در ادامه افزود: «ایران در نظر دارد تا تحرکات متحدانش در نقاط مختلف منطقه را از طریق برداشته شدن تحریم ها پشتیباتی و حمایت کند. رهبر ایران علنا گفته مبارزه علیه آمریکا و اسراییل را ادامه خواهد داد.»

 

 

لازم به ذکر است تشکیلات رژیم صهیونیستی و معارضان آن در سرزمین های اشغالی در خصوص مخالفت با توافق هسته ای غرب با ایران اتفاق نظر دارند. این در حالی است که غربی ها گفته  اند اسراییل نباید با این سطح از بدبینی به توافق نگاه کند.

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق