جمعه ۰۱ تیر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۳
بسیج دانشجویی دانشگاه‌های اصفهان:
 طراحان قراردادهای نفتی می‌خواهند به نان شب محتاجمان کنند   

بسیج دانشجویی دانشگاه‌های اصفهان در نامه‌ای خطاب به ریاست قوه قضائیه اعلام کردند: خائنین کرسنت اشرافیون جاه‌طلبی هستند که بر ضد مردم عدالت‌خواه، دسیسه‌چینی می‌کنند و مردم را به استثمار و به نان شب محتاج می‌کنند.

به گزارش ندای اصفهان، بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان پیرامون پرونده نفتی کرسنت به ریاست قوه قضائیه نامه ای نوشتند.

متن این نامه به شرح زیر است:

«کسانی که در مسائل گوناگون دسترسی به اطّلاعات دارند، خوب می‌دانند که چه دامی برای کشور گسترده‌اند یا می‌خواهند بگسترانند. برای نفوذ کردن در حصار اراده و فکر و تصمیم ملّت ایران، با انحاء مختلف تدابیر و سیاست‌ها و توطئه‌ها؛ این الآن در جریان است.»  امام خامنه‌ای

رئیس محترم قوه قضاییه جناب آیت‌الله صادق آملی لاریجانی دامت‌توفیقاته؛ سلام‌علیکم

اصحاب ابرهه سال هاست که در فکر تسلط و سلطنت بر پایمردان و دلیرمردان متقی و خداپرست می‌باشند. این مسخ شدگان شیطان‌صفت سعی بر آن دارند، رهبران و مجاهدین مسلمان را به بند کشند، مستضعفین متقی را استثمار کنند و سرزمین‌های آبا و اجدادی‌شان را ملک شخصی سازند. مزدوران و جیره‌خواران پلید و مستکبر دنیا روزبه‌روز بر قدرت پوشالی خود می‌افزودند و هر ثانیه، ملتی آزاده را به بردگی خود می‌کشاندند. همچنان که این فرعونیان سرمست و شادمان از احوالات خویش بودن و در دنیای تاریک و ظلمانی خود، احمقانه ادعای خدایی می‌کردند، ناگهان انفجاری عظیم، سراسر گیتی را با نور الوهیت روشن نمود. این انقلاب اسلامی ایران بود که پرده‌های گمراهی فساد و ظلم را درنوردید و ملت‌های آزاده را با نور هدایت یگانه خالق هستی آشنا ساخت. از بدو انقلاب اسلامی، مستکبرین سعی در براندازی و ایجاد شکاف و خلل در بدنه سیاسی، اجتماعی و اقتصادی ایران اسلامی کردند که هرگز راه بجایی نبرده و نخواهند برد.

هژمونی از هم گسیخته امپریالیسم هر روز در حال خدعه و توطئه‌ای جدید است و هیچ‌گاه نفوذ در ایران اسلامی و سیطره بر این کهن سرزمین را فراموش نخواهد کرد. آن‌ها که هر روز قدرت خود را درحال نزول می‌بینند، به هر سلاحی برای سلطه و به بند کشیدن وارستگان مسلمان ایرانی متوسل می‌شوند، گاهی خود به‌طور مستقیم اقدام می‌کنند و گاه زمینه را برای اتصال زالوصفتان به بدنه مسئولان و کارگزاران شریف و خدوم ایران اسلامی فراهم می‌کنند. دجالین زمان با پروپاگاندای تبلیغاتی خود این زالوصفتان را بزک کرده و این خائنین و منافقین را در پوشش اسامی فریبنده همچون تجدید نظرطلبان، مصلحت‌گرایان، اسلام رحمانی به مردم معرفی می‌کنند.

ریاست محترم دستگاه عدالت‌گستر جمهوری اسلامی!

همان‌طور که مستحضرید مسئله نفوذ در دستگاه‌های دولتی و حکومتی جمهوری اسلامی و تلاش دشمن برای حضور عناصر خودباخته و غرب‌زده در قوای اجرایی، قانون‌گذاری و قضایی امری غیرقابل انکار است. لزوم پیگیری فسادها و خیانت‌های این زالوصفتان که جام خود را با خون پابرهنگان مستضعف ایران لبریز می‌کنند و عامدانه در راستای سرکوب دلیرمردان و وارستگان رهرو ولایت، حیله و نیرنگ می‌زنند، امری واجب و ضروری است که هیچ‌گونه دلیل و توجیهی برای اهمال‌کاری، سهل اندیشی و قصور در قبال آن پذیرفتنی نیست.

بزرگ‌ترین خیانت و فساد اقتصادی در سال‌های اخیر که توسط عده‌ای معلوم‌الحال در وزارت نفت دولت اصلاحات که مهم‌ترین نهاد در اقتصاد نفتی ایران هست، رقم خورده است و مشاهده می‌کنیم به دلیل سیاسی‌کاری و تبانی برخی از دستگاه‌های اجرایی نه‌تنها رسیدگی به آن به فراموشی سپرده‌شده است، بلکه باکمال تأسف خائنین و رشوه بگیران در این فضاحت بزرگ در این وزارتخانه بر مسند قدرت تکیه زده‌اند تا آنجا که باکمال تأسف شنیدیم که صلاحیت یکی از رشوه بگیران این فساد بزرگ برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی توسط وزارت کشور دولت یازدهم تائید شده است تا بهت و حیرت همگان را برانگیزد که این شائبه تبانی سازمان‌یافته برای فراموشی این واقعه اسف‌بار که میلیاردها دلار از سرمایه بیت‌المال و حق مردم کوچک و بزرگ این ملت را به نابودی می‌کشاند را دارد.

آگاه باشید که خائنین کرسنت امروز سعی در انعقاد قراردادهای نفتی نئواستعماری ننگین دیگری دارند تا منابع وسیع نفتی ایران را دو دستی تقدیم کنسرسیوم‌های نفتی-صهیونیستی دنیا کنند و چهره هر منتقد دلسوزی در این زمینه را لجن‌مال نمایند و حاشا که از پیگیری حقوق ملت انقلابی ایران که ولی‌نعمتان شما مسئولین هستند، کوتاه بیاییم. به‌راستی نفوذ این خائنین و مفسدین در سیستم اجرایی کشور، پایه‌های استوار انقلاب اسلامی را متزلزل نمی‌کند؟ آیا اقدام قاطعانه و به‌دوراز اهمال‌کاری قوه قضائیه در پرونده فساد بزرگ نفتی کرسنت، نمی‌توانست این گروه‌های هرزه و فاسد را منکوب نماید و حقیقت را بر مردم آشکار نماید؟

ریاست محترم دستگاه قضا!

آزمونی بزرگ در یکی از مهم‌ترین بزنگاه‌های مسیر پرتلاطم انقلاب اسلامی پیش روی شما بزرگواران پیرو عدالت مولا امیرالمؤمنین(ع) قرار دارد. جریان نفاق این بار خود را مصلح می‌داند و علی(ع) را افراطی و نالایق می‌خواند. آگاه باشید که فتنه این بار از جانب خودی‌های خودباخته و زالوصفتان سرمایه سالار که در بدنه خدمتگزاران شریف نفوذ یافته‌اند، رقم خواهد خورد. اینان اشرافیون جاه‌طلبی هستند که پشت سر ولایت نماز می‌خوانند و بر خوان عظیم معاویه می‌نشینند و تناول می‌کنند و بر ضد مردم عدالت‌خواه، دسیسه‌چینی می‌کنند و مردم را به استثمار و به نان شب محتاج می‌کنند.

و اما بعد…

ما دانشجویان دانشگاه‌های استان اصفهان؛ رییس محترم قوه قضاییه و سران عالی قضایی را به اقتدار، صلابت و عدالت علوی و رسواسازی چنگ اندازان به اموال ملت شریف ایران و بیت‌المال خوران دعوت می‌کنیم، چراکه مفسدین در حال ریشه دوانی و نفوذ در ساختارهای حاکمیتی و کاشتن بذر بدبینی در دل مردم می‌باشند. به‌صورت جدی از قوه قضاییه می‌خواهیم تا پرونده فساد بزرگ نفتی کرسنت را که به دلیل فشارهای نفوذی‌ها و به بهانه گذشت زمان از اولویت رسیدگی خارج‌شده است را مجدداً در دستور کار قرار داده و با اراده‌ای پولادین و تفکر انقلابی و به دور از هرگونه محافظه‌کاری با مجرمان با شدیدترین برخوردها تأدیب نموده که بخشی از دوام و بقاء انقلاب اسلامی، ریشه کنی و مبارزه بی‌امان با مفاسد اقتصادی است.

همچنین اعضای محترم شورای نگهبان را از کوچک‌ترین ملاحظه و قصور در بررسی تأیید صلاحیت نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری بر حذر می‌داریم و اعلام می‌کنیم، این حق‌الناس را به‌درستی رعایت کنید و اجازه ندهید فتنه‌گران و اشرافیون شیطان‌صفت و ضد مردم در انتخابات ۷ اسفند به ساختارهای تصمیم‌ساز و تصمیم گیر حاکمیتی نفوذ پیدا کنند، چراکه هرجا که این خود فروختگان حضور داشتند، فساد کردند و بر مردم ظلم نمودند و بیم آن می‌رود که پول‌های کثیف نفتی کرسنت از جیب نفوذی‌های دل‌بسته به آمریکا و انگلیس، به‌حساب برخی قدرت‌طلبان مجلس دوست سرازیر شود.

بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان

منبع: دانشجو

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز