جمعه ۰۳ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۱
 آسیب به مزرعه آفتاب‌گردان بسیج دانشجویی دانشگاه کاشان+ تصاویر   

یک هفته مانده به شروع ترم جدید در دانشگاه کاشان عده‌ای اقدام به بهم ریختن نظم و آسیب به نمایشگاه بصیرت‌افزایی در مزرعه کتاب آفتاب‌گردان بسیج دانشجویی این دانشگاه کردند.

به گزارش ندای اصفهان، بی تردید فتنه ۸۸ خسارات مادی، معنوی و حیثیتی زیادی برای نظام و کشورمان چه در داخل و چه در سطح بین الملل به همراه داشته است.

فتنه ای که اگر انجام نمی شد، شیرینی حضور ۴۰ میلیونی مردم و آرای بالای رئیس جمهور منتخب در آن می توانست ضمن افزایش مشروعیت مردمی جمهوری اسلامی، باعث استحکام بیشتر کشور و نظام در همه زمینه ها، چه در داخل و چه در خارج شود و نظام می توانست به پشتوانه این انتخابات بزرگ، در جوامع بین المللی از موضعی قدرتمندتر در پیگیری خواسته هایش، اقدام کند؛ اما این فتنه گران، همانگونه که اشاره شد، ضمن اینکه ذائقه مردم و دلسوزان انقلاب را تلخ کرد، باعث تحمیل خسارات زیادی اعم از سیاسی، اقتصادی، مادی و معنوی برای کشورمان در داخل و خارج شد؛ خساراتی که تبعات و پیامدهای آن هنوز هم برای کشور ادامه دارد.

به مناسبت ایام ۹دی و روزهایی که به عنوان بصیرت افزایی در برابر فتنه ۸۸ انجام می گیرد، در مزرعه کتاب آفتاب گردان دانشگاه کاشان سیر نمایشگاهی کوچکی با توجه به امکانات محدودی که در مزرعه آفتاب گردان وجود دارد، نمایشگاه بصیرت افزایی برپا شده و در این نمایشگاه سیر وقایعی که منجر به فتنه سال ۸۸ شده بود، را به تصویر کشیده است.

اما درست یک هفته مانده به شروع ترم جدید در دانشگاه کاشان، عده ای در زمانی که به دلیل امتحانات کمتر دانشجویی در اطراف این مکان فرهنگی حضور داشت، اقدام به بهم ریختن نظم و آسیب به سیر نمایشگاهی بصیرت افزایی در مزرعه کتاب آفتاب گردان که در اختیار بسیج دانشجویی است، کردند.

دو عدد گلدان از اموال بیت المال نیز که از اموال مزرعه آفتابگردان بود، به سرقت برده شد.

همچنین این سیر نمایشگاهی بصیرت افزایی به همت جمعی از فعالین فرهنگی خود جوش دانشجویی در مزرعه کتاب آفتاب گردان برپا شده بود.

لازم به ذکر است، این مکان بعد از رویت شدن آن و با توجه به آسیب هایی که به آن وارد شده بود، دوباره به حالت اول خود بازگردانده و منظم شد.

 منبع: دانشجو

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

  1. دانشجو گفت:

    کور شن دشمنان بسیج
    0    0
نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق