یکشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۰:۴۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۱
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی لرستان:
 سید حسن خمینی به دنبال رانت و استفاده از آقازادگی نباشد   

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی لرستان گفت: سید حسن خمینی نباید از نام امام خمینی (ره) سوء استفاده کند و به دنبال رانت و استفاده از آقازادگی باشد؛ ما عدم شرکت وی در آزمون اجتهاد را در این راستا می‌دانیم.

به گزارش ندای اصفهان، سجاد کاظمی در خرم آباد، گفت: از سید حسن خمینی می خواهیم که در سناریوی کسانی که حیات سیاسی خود را در معرض خطر می بینند، بازی نکند و هر چه زودتر به مسیر انقلاب، امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب باز گردد.

 

وی با بیان اینکه طبق فرمایشات امام خمینی (ره) قانون باید برای همه افراد ملاک باشد، از این رو کسانی که دم از قانون  می زنند و داعیه دار پیروی از خط امام خمینی (ره) هستند نباید خود سردمدار بی قانونی و ایجاد اختلاف در کشور شوند، افزود: سید حسن خمینی نباید از نام امام خمینی (ره) سوء استفاده کند و به نام امام به دنبال رانت و استفاده از آقازادگی باشد؛ در واقع ما عدم شرکت ایشان در آزمون اجتهاد شورای نگهبان را در این راستا می دانیم.

 

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی لرستان با تاکید بر اینکه سید حسن خمینی نباید جایگاه بیت امام خمینی (ره) را به اندازه خانواده هاشمی رفسنجانی تنزل ببخشد، گفت: در شرایط کنونی که کشور ما به دو جبهه ضد انقلاب و انقلابی تقسیم شده است، نباید کسانی خود را پیرو خط امام خمینی (ره) می دانند با اسم امام و راه امام در جبهه ضد انقلاب و دشمن نقش بازی کنند.

 

کاظمی با اشاره به فرموده رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه خواص باید بصیرت داشته باشند، بیان کرد: در شرایط کنونی که کشور در شرایط حساسی قرار گرفته و دشمنان خونین و قسم خورده نظام تمام قد چشم به انتخابات دوخته اند، نباید کسانی پیدا شوند که اسم و راه امام خمینی (ره) را خرج خود شیفتگی و غرور کاذب خود کنند.

 

وی با تاکید بر اینکه ما جوانان انقلابی هرگز اجازه نمی دهیم که راه و تفکر امام  خمینی (ره) دستمایه زیاده خواهی عده ای قدرت طلب که خون خود را رنگین تر از دیگران می دانند شود تصریح کرد: ملاک برای تایید صلاحیت همه کاندیداها شورای نگهبان و قانون اساسی است؛ از این رو کسانی که بر خلاف قانون عمل می کنند ما نیز به پیروی از معمار کبیر انقلاب اسلامی اعلام می کنیم که شما غلط می کنید که می گویید قانون را قبول نداریم قانون شما را قیول ندارد.

 

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد خرم آباد گفت: از جناب سید حسن خمینی می خواهیم در سناریوی کسانی که نان و حیات سیاسی خود را در معرض خطر دیده و حتی توانایی اداره خانواده خود را ندارند، بازی نکند و هر چه زودتر به مسیر امام خمینی (ره)، انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب باز گردد؛ چرا که ما خود را در مقابل خانواده امام خمینی(ره) مسئول می دانیم و هیچ گاه رازی به گرفتار شدن این خانواده در بازی های ورشکستگان سیاسی و خائنین فتنه ۸۸ نیستیم.

 

کاظمی اضافه کرد: به سید حسن خمینی اعلام می کنیم که دست از همراهی با فتنه گران بردارد و سکوت خود را در مقابل عملکرد کسانی که به نام پیروی از خط امام خمینی (ره) به نظام خیانت کردند، بشکند و مسیر خود را با ولایت پذیری از آنها جدا کند.

 

 وی با تاکید بر اینکه ملت ایران بزرگترین پشتیبان شورای نگهبان هستند و از اقدامات قانونی این شورا حمایت می کنند، گفت: اطمینان داریم که شورای نگهبان هیچ گاه مرعوب نام و فشار صاحبان قدرت و ثروت نخواهد شد و این بار نیز نقش خود را به خوبی در پاسداری از ارزشهای انقلاب اسلامی و با رد صلاحیت کسانی که لیاقت قرار گرفتن در جایگاه خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی را ندارند، ایفاء می کند.

 

منبع: دانشجو

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز