سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
 عادل الجبیر از کلمه انقلاب نگران است   

یک کارشناس مسائل خاورمیانه با تاکید براینکه این اظهارنظر الجبیر بیانگر آن است که وی از کلمه انقلاب نگران است گفت: در شرایط فعلی در عربستان انقلابی در حال شکل گیری است.

به گزارش ندای اصفهان، جعفر قنادباشی کارشناس مسائل خاورمیانه با اشاره به اظهارات اخیر عادل الجبیر وزیر امور خارجه عربستان مبنی براینکه جمهوری اسلامی باید مشخص کند کشوری رسمی است یا انقلابی اظهار داشت: نداشتن تجربه و یک ناپختگی خاص زمینه ساز مجموعه موضع گیری هایی شده که موجب تمسخر وزیر خارجه عربستان در حوزه جهانی شده است.

 

وی افزود: اگر الجبیر بر حوزه مسئولیت خود احاطه داشت دچار چنین اشتباهاتی نمی شد چون به طور کلی کشورها حق مداخله در امور کشورهای دیگر را ندارند و اظهارات اخیروی نوعی مداخله آشکار طنز امیز است که الجبیر  در خصوص راهبردهای جمهوری اسلامی اتخاذ می کند.

 

قنادباشی با تاکید براینکه این اظهارنظر الجبیر بیانگر آن است که وی از کلمه انقلاب نگران است افزود: در شرایط فعلی در عربستان انقلابی در حال شکل گیری است که حکومت این کشور نگران بالفعل شدن آن است و به این ترتیب تلاش می کند تا اگر انقلابی در عربستان رخ دهد آن را منتسب به جمهوری اسلامی کنند و با این ساز و کار آن انقلاب را سرکوب نمایند.

برچسب‌ها: ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


GLX ایرانی بخرید
GLX ایرانی بخرید
سید ابراهیم رئیسی
سید ابراهیم رئیسی
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری چشمه سار
پایگاه خبری چشمه سار
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق