سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۸
امام جمعه اصفهان:
 مراقب باشیم نفوذی به مجلس نفرستیم/ آل سعود کثیف به نام اسلام خنجر به اسلام می زند   

آیت الله طباطبایی نژاد با تاکید بر اینکه مردم بهتر از همه نامزدهای انتخابات را می شناسند گفت: مراقب انتخاب خود باشیم تا نفوذی در مجلس شورای اسلامی و خبرگان نفرستیم.

به گزارش ندای اصفهان، حضرت آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد در خطبه های نماز جمعه این هفته اصفهان با اشاره به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب در جمع ائمه جمعه کشور اظهار کرد: ایشان انتخابات را نعمت بزرگی خواندند که به دستور امام خمینی (ره) برای ما به یادگار مانده است.

امام جمعه ی اصفهان گفت: رهبر معظم انقلاب تاکید کردند انتخاب کارگزاران توسط مردم باعث می شود تا خود را نگهبان حکومت بدانند و برای حرکت آن در مسیر درست کمک کنند.

وی به این سخن رهبر معظم انقلاب که فرمودند گویا عده ای مرضی دارند و عادت کرده اند پیش از هر انتخاباتی آن را نامطمئن بخوانند اشاره کرد و افزود: انتخابات ما همواره سالم بوده و تلاش مسئولان نیز در همین جهت است تا دقت شود افراد ناشایست وارد مجلس نشوند و رای مردم حفظ شود.

آیت الله طباطبایی نژاد به بخش های دیگری از سخنان رهبر انقلاب در مورد انتخابات ۸۸ اشاره کرد و گفت: غرض فتنه گرها شنیدن حرف ها نبود بلکه دنبال آشوب بودند؛ کسی که مثلا ۷۰۰ رای آورده بود صحبت از خواب اصحاب کهف نمود و نسبت به رای مثلا ۲۰ هزاری نامزد دیگر اعتراض کرد.

امام جمعه ی اصفهان انتخابات برگزار شده در کشور را بهترین انتخابات در دنیا خواند و آن را مایه ی افتخار جمهوری اسلامی دانست.

وی با تاکید بر اینکه همه باید مراقب صحبت ها باشیم تصریح کرد: اینکه برخی می گویند فتنه ی بزرگی در انتخابات آینده در کار است چنین نیست.

آیت الله طباطبایی نژاد دعواهای انتخاباتی را مخالف آزادی که اسلام مشخص کرده دانست و با تاکید بر اینکه مردم بهتر از همه نامزدهای انتخابات را می شناسند تصریح کرد: مراقب انتخاب خود باشیم تا نفوذی در مجلس شورای اسلامی و خبرگان نفرستیم.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان رای به افراد نادرست را خیانت به جامعه خواند و گفت: معیار در انتخاب، خط و طیف های سیاسی نیست بلکه ملاک باید عقل و ایمان باشد.

خطیب خطبه های نماز جمعه اصفهان در مورد اعدام آیت الله نمر اظهار کرد: انجام این گونه کارها از جانب حکومت آل سعود هیچ تعجبی ندارد.

وی تصریح کرد: این خاندان کثیف و پلید هر روز در کشورهای مختلف به نام اسلام خنجر به اسلام می زند و به نیابت از کفار به کشورهای مسلمان از جمله سوریه، بحرین، یمن و حتی شیعیان خود عربستان ضربه می زند.

امام جمعه ی اصفهان در ادامه به سالروز قیام ۱۹ دی ۱۳۵۶ مردم قم اشاره کرد و گفت: مقاله ای توهین آمیز علیه مرحوم امام خمینی (ره) از ساواک در روزنامه اطلاعات منتشر شد که بعدا گفته شد به دستور شاه بوده است.

وی افزود: به دنبال این توهین بزرگان حوزه متوجه مسئله شدند و مردم نیز به تبعیت از حوزه علمیه قم تظاهرات کردند و علیه رژیم شاه شعار دادند که نیروهای شاه نیز به مردم حمله کرده و عده ای را به شهادت رساندند.

آیت الله طباطبایی نژاد خاطرنشان کرد: تاکید همواره ی مرحوم امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب بر زنده نگه داشتن این روز از آن جهت است که روحانیت و مردم قصد دشمن را زود فهمیدند و به موقع مقابل آن ایستادند.

خطیب خطبه های نماز جمعه اصفهان همچنین در ادامه ی بحث معجزه ی معنوی قرآن گفت: از آنچه در کتب زرتشتیان است فهمیده می شود آن ها نیز برای خدا جسم قائل بودند و اعتقاد داشتند خدای خوبی ها و خدای بدی ها دو خدا هستند.

وی افزود: در توراتی که امروز در دست یهودیان است نیز مطالب خرافی و کفرآمیزی وجود دارد اما خداوند در قرآن خود را از همه ی این مسائل پاک و منزه دانسته است.

آیت الله طباطبایی نژاد سالروز شهادت سرلشکر احمد کاظمی و جمعی از فرماندهان سپاه و همچنین سالروز شهادت شهید مصطفی احمدی روشن را تسلیت گفت و یاد این عزیزان را گرامی داشت.

انتهای خبر/ صاحب نیوز

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز