شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
چاپ خبر
۰۷:۴۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۶
«هاشمی رفسنجانی از خط رهبری منحرف شده است!»
 نامه سرگشاده طلاب اصفهان در تقدیر از آیت الله سیدیوسف طباطبایی نژاد   

خانواده ای که خود را تافته جدابافته از نظام و امت و خود را صاحب این انقلاب می داند با انحراف فکری از خط امام راحل و مقام معظم رهبری قصد استحاله جمهوری اسلامی را دارند. طبیعی است در چنین شرایطی علمای امت با روشنگری های صریح خود، باید از فتنه ی کور آینده جلوگیری کنند...

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، متن زیر نامه ی طلاب جوان حوزه های علمیه به امام جمعه اصفهان می باشد که در مقام قدردانی از موضع گیری شفاف ایشان در عدم حمایت از آقای هاشمی رفسنجانی نگاشته شده است. ندای اصفهان نیز، از آنجا که رسانه ای مستقل و مردمی است و همواره به دنبال تحقق منویات مقام معظم رهبری و تقویت ولایت مطلقه ی فقیه بوده و هست، از امام جمعه ی اصفهان نهایت قدردانی را دارد.

***

بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مبارک حضرت آیت الله طباطبایی نژاد امام جمعه شهر بصیر و همیشه بیدار اصفهان
سلام علیکم؛

انتشار مصاحبه ی اخیر شما در فضای رسانه ها و جدا کردن خط فکری و سیاسی خود از دودمان انحراف از خط رهبری، بزرگترین هدیه ی پدر معنوی شهر شهیدان (اصفهان) به مردم ولایی این خطّه بود. صراحت لهجه ی شما در عدم تعارف با افرادی که قصد توطئه و انحراف در ارکان مسلّم و متقن جمهوری اسلامی را دارند، حکایت از درایت بالای شما از شرایط فعلی دارد؛ چرا که عده ای قصد لطمه زدن به بزرگترین ستون استوار جمهوری اسلامی یعنی ولایت مطلقه ی فقیه را دارند؛ و با تضعیف آن، می خواهند بزرگترین مانع بر سر اهداف خود را کنار بزنند.

خانواده ای که خود را تافته ی جدابافته از نظام و امت می داند و خود را صاحب این انقلاب می داند با انحراف فکری از خط امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری قصد استحاله ی جمهوری اسلامی را دارند. طبیعی است در چنین شرایطی علمای امت با روشنگری های صریح خود، باید از فتنه ی کور آینده جلوگیری کنند؛ چراکه همگان می دانند پیشگیری، بسیار بهتر و کم هزینه تر از درمان است. لذا اگر این فتنه هم اکنون در نطفه خاموش گردد، در آینده خسارات چندانی پدید نمی آورد؛ اما اگر به هر دلیلی کوتاهی صورت گیرد، هر اتفاقی قابل انتظار است؛ حتی خساراتی بیش از فتنه ی ۸۸؛ البته همگان می دانیم ردپای این خاندان در فتنه ی ۸۸ نیز اولین جرقه ها را زد و… .

امام جمعه و نماینده ی ولی فقیه ما، در این عرصه ی خطیر که بیش از هر زمانی کشور به عالمان روشنگر و عادل نیاز دارد، به مصداق «لکنّهم الذین یمسکون ازمه قلوب ضعفآء الشیعه کما یمسک صاحب السفینه سکانها، اولئک هم الأفضلون عندالله عزوجل» (علما، هدایت دل‌های شیعیان را با قدرت در دست می‌گیرند و حفظ می‌کنند، چنان که ناخدای کشتی، سکان و فرمان کشتی را نگاه می‌دارد؛ آنان نزد خدا والاترین انسان ها هستند) عمل کرد و دل جریان حزب الله و معتقدین به ساحت ولایت فقیه را بسیار شاد نمود. باشد که بصیرت افزایی مستمر شما، قلب فرهنگ ایران زمین (اصفهان) را از گزند هرگونه فتنه ای بدور دارد؛ و امید ددمنشان و مغرضان را به زباله دان تاریخ واگذارد تا کشتی انقلاب اسلامی همچنان پر صلابت تا ساحل ظهور منجی عالم بشریت، به دور از هر گزندی به حرکت خویش ادامه دهد.

در آخر طلاب جوان حوزه علمیه همانگونه که رهبری هم در دیدار اخیر خود فرمودند- از حضرت عالی تقاضا دارند: با رفتار روحانی‌مآبانه، پدرانه، و صمیمانه ی خود، جلسات همدلی و صمیمیت خود را با طلاب افزایش دهید؛ تا این قشر جوان و دغدغه مند بتواند در فضایی دوطرفه، درد دل ها و ناگفته های خود را با شما در میان بگذارد و همچنین صحبت ها و نصایح گرم شما را شنوا باشد. فرزندان حوزه ی علمیه، سربازان حضرت ولی عصر(عج) هستند که می خواهند بی پرده و مستقیم در مورد شرایط و تحولات حوزه ی علمیه با شما به گفت وگو بنشینند.

 والعاقبه للمتقین

والسلام

طلاب جوان حوزه علمیه اصفهان

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز