شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۲
ایجاد تفرقه بین مسلمانان از خواسته‌های اصلی مستکبران است
 امام‌جمعه اهل سنت سرخس: اعدام شیخ نمر نشان از نبود آزادی‌بیان در دولت سعودی است   

امام جمعه اهل تسنن سرخس گفت: اعدام شیخ‌نمر نشان از نبود آزادی‌بیان و عقاید در دولت سعودی است.

به گزارش ندای اصفهان، مولوی احمد پارسا اظهار داشت: این موضوع که هر کسی که عقیده‌اش را بیان کند اعدام شود در واقع تصرف در مقررات اجتماعی و دینی آیین اسلام است.

وی تصریح کرد: باید در نظر داشت که بسیاری از این اقدامات که توسط برخی از دولت‌های اسلامی انجام می‌شود، در واقع در راستای برآورده‌کردن خواسته استکبار جهانی است.

امام‌جمعه اهل سنت سرخس با بیان اینکه باید در نظر داشت که ایجاد تفرقه بین مسلمانان از خواسته‌های اصلی مستکبران است، خاطرنشان کرد: در بسیاری از موارد خود استکبار با نقشه چینی سعی بر این دارد تا مسلمانان را به‌جان هم انداخته و با هم درگیر کند تا در این میان از وضعیت به‌وجود آمده سود ببرد.

مولوی پارسا افزود: این اتفاقات که جنبه تفرقه افکنی بین مسلمانان را دارد در واقع برای این است که رژیم صهیونیستی در سایه امن قرار گرفته و مسلمانان از موضوع اصلی دنیای خود یعنی استکبارستیزی دور شوند.

امام‌جمعه اهل سنت سرخس ضمن محکوم‌کردن اقدام دولت عربستان در مورد اعدام شیخ نمر، خاطرنشان کرد: هر دولتی باید برای ملت خود فرصت اظهار عقاید باقی بگذارد و اینکه هرکس رژیم را مورد اهانت قرار دهد، حکم قتلش صادر شود اقدامی است که طبق دین اسلام پذیرفته نبوده و باید از آن دوری جست.

 

منبع: تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق