سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۲
با توصیف آل سعود به رژیم جاهلی؛
 برادر شیخ النمر: خون پاک شهید النمر درخت آزادی را آبیاری خواهد کرد   

یکی از برادران آیت الله شیخ شهید نمر باقر النمر خطاب به آل سعود گفت: اگر شما گمان می‌کنید با اعدام شیخ النمر می‌توانید ما را از ادامه مبارزه و مطالبه حقوق خود باز دارید، سخت در توهم هستید.

به گزارش ندای اصفهان، محمد النمر برادر شهید آیت الله شیخ نمر باقر النمر در پی جنایت آل سعود در اعدام شیخ نمر خطاب به آنها گفت: ما همچنان در صحنه حاضر خواهیم بود و مقامات سعودی اگر تصور می‌کنند، مطالبه‌گری و درخواست ما برای اصلاح و تغییر پس از جنایت اعدام شیخ النمر متوقف خواهد شد، دچار توهم هستند.

محمد النمر که در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی تویتر به جنایت آل سعود واکنش نشان داده است، تاکید کرد: با وجود این اقدام وحشیانه، هنگامی که خون پاک بر زمین ریخته شود، این خون پاک درخت آزادی و کرامت را آبیاری خواهد کرد، و روزی طایفه‌گری(آل سعود) زایل خواهد شد و ما در وضع بهتری خواهیم بود.

وی در تویت دیگر نوشت: اعدام شیخ النمر، پیام شکست عربستان در منطقه است، پیام آل سعود در منطقه این است که ما همچنان می‌توانیم! و پیام آل سعود به داخل عربستان این است: اگر حقوق خود را مطالبه کنید، شمشیر جاهلیت گردن شما را خواهد زد.

 

منبع: تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق