پنجشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۰

حجت الاسلام مصلحی در مراسم تجلیل از جانبازان فتنه ۸۸:

دشمن به دنبال آن است که فتنه جمل به راه بیندازد/اگر ملت ایران راه امام را گم کند سیلی خواهد خورد

حجت الاسلام مصلحی در همایش تجلیل از جانبازان فتنه ۸۸ که صبح امروز در ناحیه مقاومت بسیج امام صادق(ع) برگزار گردید گفت: ویژگی نهم دی ۸۸ این بود که ملت ایران بدون توجه به خواص از فتنه عبور کردند و آن را براحتی پشت سر گذاشتند و این در حالی بود که بسیاری از خواص مردود شدند.

گزارش تصویری مرتبط

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، حجت الاسلام مصلحی در همایش تجلیل از جانبازان فتنه 88 که صبح امروز در ناحیه مقاومت بسیج امام صادق(ع) برگزار گردید گفت:9 دی سالروز خلق حماسه ای بزررگ توسط ملت ایران است، ویژگی نهم دی 88 این بود که ملت ایران بدون توجه به خواص از فتنه عبور کردند و آن را براحتی پشت سر گذاشتند و این در حالی بود که بسیاری از خواص مردود شدند و نتوانستند حق را از باطل تشخیص دهند و عده ای هم که تشخیص دادند نتوانستند تصمیم درست بگیرند.

وزیر سابق اطلاعات افزود: مقام معظم رهبری چهاردهم خرداد در مرقد امام راحل به حرکت نو و جدیدی که نیروزهای حزب اللهی باید مورد توجه قرار دهند پرداختند و فرمودند: اگر ملت ایران راه امام را گم کند یا نسبت به راه امام غفلت کند یا عمدا آن را کنار بگذارد، ملت ایران سیلی خواهد خورد.

حجت الاسلام مصلحی افزود غفلت نسبت به راه امام مربوط به نسل اول انقلاب می باشد که امام را دیده است و پرورش یافته دامان امام است، این نسل باید مراقب باشد که نسبت به راه امام غفلت نورزد.

گم کردن راه امام مربوط به نسل سوم و چهارم انقلاب می باشد که امام را ندیده است و اندیشه های امام را باید مطالعه کند و از رهنمودهای ولی فقیه بدست بیاورد اما طراحی دشمن برای این نسل بگونه ای است که از امام مطلبی نقل نمی کند و در عوض آن به خاطره گویی از امام می پردازد ولی خود حضرت امام در وصیتنامه خود فرمودند که هر کس بعدها مطلبی از من نقل می کند باید آن را مستند ارائه دهد.

کسانی که عمدا مسیر امام را کنار می گذارند، خواصی هستند که دچار اشتباه محاسباتی شده اند و دشمن با طراحی خاص خود آنان را دچار اشتباه محاسباتی می کند و  در اثر خطای محاسباتی  مسیر امام را عمدا کنار می گذارند.

مقام معظم رهبری در چهاردهم خرداد، هفت اصل از اصول انقلاب را بیان نمودند که به اولین اصل امام اثبات اسلام ناب محمدی و نفی اسلام آمریکایی است، امام اسلام ناب را اسلام ائمه هدی، اسلام فقرای دردمند، اسلام پابرهنگان و تازیانه خورده های تاریخ معرفی می کنند همانطور که در قرآن هم آمده: و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم الائمه و نجعلهم الوارثین، همچنین امام اسلام آمریکایی را اسلام مرفهان بی درد، اشرافی گری و اسلام ابوسفیان معرفی می کند.

اما چرا امام اسلام آمریکایی را اسلام ابوسفیان معرفی می کند مگر از زمان ابوسفیان هزار و اندی سال سپری نشده؟

هرکس می خواهد ابوسفیان و بنی امیه را بشناسد می بایست تاریخ صدر اسلام را مطالعه کند؛ نکته ظریف کلام امام این است که بعد از رحلت پیامبر بنی امیه به دنبال تحریف اسلام و پیامبر بود و امروز هم همان نقشه را دنبال می کند.

وزیر اطلاعات دولت دهم افزود، امروز مشکل ما این است که آن طور که قرآن از ما خواسته راجع به یهود، خصوصا یهود صهیونیست و نقشه های آن کار نکرده ایم در حالیکه یک سوم قرآن تاریخ یهود و نصاری را بیان کرده است.

در تمام جنگ های پیامبر به جز جنگ بدر و احد یهود صهیونیست نقش کلیدی دارد، یهود صیونیست پس از رحلت پیامبر جریان ها و اقوام مختلف را بررسی کرد تا بتواند جریانی را بیابد که بتواند آن را به جان اسلام بیندازد و اسلام ناب را تحریف کند، شان نزول سوره قدر این قضیه دقیقا بیان می کند، شبی رسول مکرم اسلام خواب دیدند که بوزینه ها از منبر پیامبر بالا می روند و مردم را از راه حق منحرف می کنند، چند روزی رسول خدا در اثر این خواب مضطرب و پریشان بودند تا اینکه این آیه نازل شد«لیله القدر خیر من الف شهر» امیرالمومنین در تفسیر این آیه فرمودند: خداوند در این آیه به پیامبر گفت: بنی امیه 84 سال(هزار ماه) حکومت می کند،اما کسی که بنی امیه را سر کار آورده یهود صهیونیست است که پس از بررسی ها دریافت بهترین گروهی که می تواند به جان اسلام بیندازد و اسلام را از مسیر اصلی منحرف کند همین بنی امیه است، حال یک سوال، آیا میتوان پذیرفت یهود صهیونیستی که هزار و اندی سال پیش این طور برای اسلام نقشه کشیده و وقتی نتوانست با جنگ های متعدد مسلمانان راخسته کند با نفوذ و تحریف به جان اسلام می افتد، امروز پس از شکست در جنگ هشت ساله دست از نفوذ و تحریف بردارد؟

حجت الاسلام مصلحی افزود، نفوذ به دو صورت می باشداول-نفوذ موردی، دوم-نفوذ جریانی

نفوذ موردی در مرحله اول به دنبال ترور فیزیکی است مانند ترور دانشمندان هسته ای، در مرحله بعد ترور شخصیتی می کند، چقدر شخصیت های به درد بخور که با این روش ترور شدند، نمونه بارز آن رئیس دولت قبلی که همه دل بسته بودند اهداف نظام و انقلاب را محقق کند اما دو سال آخر چه شد؟ این همان ترور شخصیتی است.

 

نفوذ موردی می خواهد افرادی را در موضع قدرت قرار دهد، همان طور که یهود صهیونیست بعد از رحلت پیامبر بنی امیه را سر کار آورد و در موضع قدرت قرار داد، اسلام ابوسفیان همان اسلام آمریکایی است، یهود صهیونیست با ابزار جنگ نرم کاری کرد که وقتی امام علی(ع) در محراب عبادت به شهادت رسید، مردم گفتند مگر علی(ع) نماز هم می خواند؟! امروز هم اگر حواس خود را جمع نکنیم کاری می کنند که مردم بگویند مگر ولی فقیه هم کاری به دین دارد؟!

حجت الاسلام مصلحی اهداف تحریف را اینگونه برشمردند

1- حساسیت سنجی خواص و مردم نسبت به اصول انقلاب اسلامی

زمانی که حساسیت مردم نسبت اصول نظام و انقلاب و ارزش ها از بین برود دشمن به هدف خود خواهد رسید، یک قضیه ای که چند وقت پیش شاهد آن بودیم تشییع جنازه شهدای غواص در تهران بود که نه عزیزان صدا و سیما و نه خود ما پیش بینی این جمعیت را برای تشییع نمی کردیم و تاکنون برای هیچ تشییعی این جمعیت نیامده بود، بعد از حساسیت سنجی دشمن نسبت به این قضیه 10 روز بعد گزارشی از CIA به دست ما رسید که مشخص می کرد سیستم سیا به هم ریخته و آن ها بیان کرده بودند که در این دو سال با این همه جریان ها و ماجرای برجام و … پس چرا مردم دلسرد نشده اند و هنوز در صحنه هستند.

2-ریب گذاری سیاسی جدید از سوی برخی افراد و جریان ها با هدف عدول از اندیشه های امام

زمانی که بیداری اسلامی در کشورهای مختلف شکل گرفت استکبار یک نشستی را با موسسه بروکینگز و سیا طراحی کرد که جلو این حرکت را بگیرند و ماحصل این جلسه این شد که باید شعارهایی که رنگ و بوی انقلابی دارد اما جهت گیری آنان را دنبال می کند طراحی شود و برای تحقق این امر نیاز داشتند تا خواص جامعه اسلامی را پای کار بیاورند فلذا چندی پس از این نشست جلسه ای در مالزی با حضور خواص جهان اسلام برگزار گردید که مباحث دنبال شده دقیقا همین طراحی شعار بود و در نهایت به این نتیجه رسیدند که باید از کلمه اعتدال برای تحقق اهداف خود در شعارها استفاده شود، لازم به ذکر است سایت اشراف یک سایتی است که جزوات موسسات وابسته به سرویس های اطلاعاتی استکباری را ترجمه می کند، اگر این سایت را ببینید به پشت صحنه بسیاری از جریان ها و حرکات می توانید پی ببرید.

3-

تحریف امام، آغازی بر سناریوی تغییر نظام و ستیز و مبارزه با اصول مکتب امام

 

مراحل تحریف

1- دوره سازندگی

در دوره سازندگی تفکری نقطه مقابل اندیشه های محرومین که امام از آن ها حمایت می کرد شکل یافت، این تفکر می گفت فقط باید دنبال توسعه بود و نتیجه آن شکل گیری یک عده سرمایه دار در کشور بود و از عواقب آن 400 نفری هستند که امروز هزاران میلیارد معوقات بانکی را در پرونده خود دارندف تفکر سازندگی می گفت باید دو سه نسل از محرومین فدا شوند تا مشکلات اقتصادی حل شود، همان زمان بنده در جلسه ای بودم که رئیس سازندگی این حرف ها را به زبان آورد و من به وی اعتراض کردم و گفتم: سخنان شما خلاف نص صریح قرآن و اسلام ناب است، اوی که از من شناخت قبلی داشت و از فعالیت های بنده در قرارگاه کربلا با خبر بود گفت: اینجا قرارگاه کربلا نیست و بسیجی کاری هم بر نمی دارد.

2- دوران اصلاحات

این دوران دارای سه رویکرد بود

رویکرد اول – نفی و انکار اندیشه های امام و اسلام ناب

در این دوران می گفتند اندیشه های امام را می بایست در موزه جستجو کرد و با این رویکرد اندیشه های امام را کنار گذاشتند

رویکرد دوم – نفی کار آمدی جمهوری اسلامی

رویکرد سوم – تلاش برای تعریفی انحرافی از ولایت فقیه

آخوندی که در همان زمان کتاب ولایت فقیه را برعلیه ولایت فقیه نوشت و امروز هم در CIA کار می کند نمونه بارز این موضوع است

3- دوران فتنه

در دوران فتنه اتفاق مهمی که افتاد کینه ورزی و انتقام جویی از شخص امام و اصل نظام بود که این امر را می توان در شعار ها و رفتارها به وضوح مشاهده کرد، در این دوران دو استراتژی مهم را دنبال کرد

استراتژی اول:استفاده از خواص در فتنه 88

سفارت انگلیس حدود 250 اجیر را در سطح کشور پخش کرد و تحت عنوان دیپلمات  به سراغ خواص می رفتند و آنان را دچار خطای محاسباتی می کردند، زمانی هم که ما برای انان روشنگری می کردیم سری تکان می دادند و می گفتند ما سر در نمی آوریم

استراتژی دوم: استفاده از اراذل و اوباش

در کودتای 28 مرداد 3 فاحشه قمه به دست در خیابان آمدند و پشت سر آن اراذل و اوباش قرار دادند که کشور را به آشوب کشاندند سال 88 نیز همین قضیه تکرار شد، سال 88 در یکی از چهارراه ها دیدیم جمعیت خاصی ظاهر شدند و ما پس از بررسی دریافتیم که زن فاحشه ایرانی از اروپا ماموریت یافته که 500 نفر از اراذل و اوباش تهران را تحریک کند و به خیابان بکشاند

4-حلقه انحرافی

دو سال آخر دولت دهم حلقه انحرافی تشکیل شد و اصل انقلاب را هدف قرار داد آن زمان ما می گفتیم نگویید جریان انحرافی، زیرا جریان دارای عقبه می باشد ولی حلقه انحرافی عقبه ای نداشت، چند نفر دور هم جمع شده بودند و اهدافی را دنبال می کردند اما امروز نوع پیشرفته ای از این حلقه در حال کار است، لازم به ذکر است زمانی که بنده وزیر بودم به عده ای گفتم در رابطه با انجمن حجتیه تحقیق کنند و در سایت ها قرار دهند، زمانی که مطلب در سایت ها قرار گرفت شخصی با سایت ها تماس گرفته بود و پول سنگینی به آن ها برای حذف این تحقیق پیشنهاد داده بود.

چارچوب فعلی دشمن برای ایجاد تحریف

1- القاء ضرورت کنار آمدن با کدخدا

زمان های قدیم خان و خان سالاری بود و هر کس هر بلایی بر سرش می آمد می گفتند خان اینگونه اراده کرده امروز هم می خواهند به گونه ای القا کنند که باید هر مصیبتی را تحت عنوان این که کدخدا اراده کرده بپذیریم.

2- ایجاد اشتباه محاسباتی برای مسئولین

مسئولین را با ایجاد تحریم و اذعان به روی میز بودن گزینه ها می ترسانند تا در تصمیم گیری دچار خطای محاسباتی شوند و تصمیم غلط بگیرند.

3- تلاش برای فرسایش ظرفیت های نظام در داخل و خارج

امروز نقدینگی که در دو سال اخیر 2 برابر شده در واردات کالاهایی که مایه ی آبرو ریزی نظام است مصرف می شود، چندی پیش در تهران جشنواره لباس ترکیه ای برگزار شد و این در حالی است که ایران جایگاه ویژه ای در صنعت نساجی و مد و لباس دارد و ماحصل این امر تعطیلی تولید می باشد.

4- پیوند زدن مشکلات معیشتی مردم به رویکردهای سیاست خارجی

در کشور این گونه القا می کنند که مشکلات کشور در اثر حمایت از سوریه است حمایت از سوریه و فلسطین را رها کنید تا اوضاع کشور خوب شود و این ها با وجود اینکه خود مسئولین امنیتی هستند نمی دانند که اگر از جبهه مقاومت در این کشورها حمایت نشود جنگ و خونریزی به داخل کشور کشیده خواهد شد.

حجت الاسلام مصلحی در پایان افزود، عده ای به دنبال فتنه جدیدی هستند، که در این فتنه با مطرح کردن مسائلی همچون شورای رهبری، نظارت بر رهبری و توقیع رهبری خواهان همراه کردن قشر خاکستری جامعه با خود و کلید زدن فتنه جدید هستند، دشمن می خواهد فتنه جمل به راه بیندازد، در جمل طلحه و زیبر برای این که قشر خاکستری را با خود همراه کنند به سراغ عایشه می روند تا او که ام المومنین بود را از خانه پیامبر از مدینه به بصره بیاورند و روبروی علی قرار دهند، فلذا باید خود را آماده کنیم تا مسیر وحدت را برای مقابله با فتنه جدید طی کنیم.

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


ثبت نام دبستان پسرانه تربیتی طاها
ثبت نام دبستان پسرانه تربیتی طاها
خرید کتاب «بخوانید، اراده کنید و ثروتمند شوید»
خرید کتاب «بخوانید، اراده کنید و ثروتمند شوید»
خرید کتاب «پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی» (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
خرید کتاب «پولطلا؛ نظام پولی تمدن نوین اسلامی» (تحریم گریز و تورم ناپذیر)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
شفاف (شبکه فعالان انقلابی فضای مجازی)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715