شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۰۱:۳۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۰
آیت الله کاظم صدیقی در مسجدسید اصفهان مطرح کرد:
 یکی از نشانه‌های نفوذ ساخت مرجعیت و مجتهدین ساختگی است/ تا دین داریم دشمن داریم   

رهبری مسئله نفوذ را مکرراً تکرار می‌کنند و دشمن اعلام می‌کند که می‌خواهند بر مراکز تصمیم گیر و تصمیم‌ساز تأثیر بگذارند، مجالس خبرگان و شورای اسلامی همین مراکز تصمیم گیر هستند، آمریکا به کسانی در این مورد امید بسته و آن‌ها را بزرگ می‌کند...

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، آیت‌الله کاظم صدیقی شامگاه چهارشنبه در مراسمی که به مناسبت ۹ دی در مسجدسید اصفهان برگزار شده بود سخنان صریحی را درباره دشمن شناسی، مجلس خبرگان و جریان نفوذ مطرح کردند.

وی در ابتدای سخن اظهار کرد: سلام بر مردم شهادت‌طلب و شهر شهیدان اصفهان، شهر ولایت مداران، متصل به پرچم ولایت، رهروان راه علی (ع)، پرورش‌یافتگان مکتب امام راحل و ایمان آورندگان به آن امام و خلف صالحش و چشمه جوشان ولایت.

امام‌جمعه موقت تهران با بیان آیاتی از قرآن کریم خطاب شده بر پیامبر گفت: خداوند در سوره اعلی فرموده‌اند: ما خودمان بر تو قرائت می‌کنیم و از یادت نمی‌رود، همچنین در سوره مبارکه قیامت می‌فرمایند: هم خودمان جمع می‌کنیم و هم خودمان قرائت می‌کنیم؛ نکته امروزی که از آیات می‌گیریم این است: غرب‌گراها که اخلاق،‌ دین و خدا را نسبی می‌دانند در آن دوره ی اصلاحات می‌گفتند: قرآن قرائت‌های متفاوتی دارد، این گفته آن‌ها ناصحیح بوده و دین و قرآن یک قرائت بیشتر ندارد و آن‌هم قرائت خدا بر پیامبر بوده است.

کاظم صدیقی

IMG_0458

IMG_0466

IMG_0478

وی تصریح کرد: منافقین که خیانت کنندگان به‌نظام و انقلاب بودند و هستند،‌ همیشه می‌گویند چرا متوجه نیستید که همه با شما دشمن‌اند، با آن‌ها مذاکره کنید تا مشکلاتتان حل شود و برخی از مسئولین ما به‌جای تمسک به آیه «حسبی الله»، راه دیگری را پیش می‌گیرند.

این استاد اخلاق با بیان اینکه خداوند برای حفظ دینش نیاز به احدی ندارد، ادامه داد: خداوند با دانه‌های شن در طبس،‌ دشمنان اسلام را مغلوب ساخت و در زمان فتنه با بصیرت مردم و حمایت و کمک خداوند انقلاب حفظ شد، همان‌طور که امام با عنایت خداوند در چنگال ساواک سالم ماند.

آیت‌الله صدیقی تأکید کرد: خدا برای ما امتحان‌هایی قرار داده که برای دیگران در دنیا الگو باشیم، حضور ما در عرصه‌های مختلف مقابله با دشمن و نفوذ آن‌ها بسیار مطلوب است.

وی تصریح کرد: تا ما دین‌داریم دشمن‌داریم و تا زمانی که ایمان‌داریم، غارتگر داریم، با عدم غفلت به موفقیت دست پیدا می‌کنیم، رفاه و آسایش برای ما که در حال حفظ دین هستیم معنایی ندارد.

این استاد حوزه با بیان اینکه لبیک به ندای رسول‌الله و فرزندانش موجب سعادت است افزود: امیر مؤمنان می‌فرمایند: اگر می‌خواهید زنده باشید از جان خود بگذرید. اگر مرگ برای ما کابوس باشد، دشمن که بیاید تسلیم می‌شویم، البته دیدید که بسیجیان و سپاهیان اسلام ترس از کشته شدن نداشته و چگونه خود را جاودانه کردند.

آیت‌الله صدیقی در خصوص ابعاد فتنه گفت: عوامل فتنه‌گر انگلیس در صحنه بودند و فتنه‌انگیزی می‌کردند،‌خود اوباما فتنه گران را تشویق می‌کرد،‌ اگر ملت ترس داشتند در خانه‌ها می‌ماندند و فتنه به سرانجام می‌رسید؛ آن‌ها با فتنه می‌خواستند توسط برخی از یاران انقلاب جنگ داخلی راه بیندازند؛ نارنجک انداختند، به امام حسین (ع) جسارت کردند، عکس امام را پاره کردند، دیوارنویسی بر ضد ولایت کردند،‌ اگر حضور مردم نبود فتنه قاهر شده بود و اگر آن‌ها مسلط می‌شدند،‌ انقلاب را به آتش می‌کشیدند.

وی ادامه داد: در سال ۸۸ ما غافل و خواب بودیم و فتنه بیدار، رهبری فرمودند: آن‌ها ۱۰ سال کار می‌کردند. با ادای انقلاب‌های مخملی می‌خواستند اصل نظام و ولایت‌فقیه را نشانه بگیرند؛ شعار «تقلب» رمز فتنه بود، با آشوب‌های خیابانی می‌خواستند مردم را مجازات کنند،‌ اگر رهبری آگاه و متصل به امام عصر (عج) نبود، خدا می‌داند چه اتفاقاتی رخ می‌داد.

امام‌جمعه موقت تهران،‌ نفوذ کلمه،‌ شرح صدر و آرامش رهبری را برگرفته از عنایت امام زمان (عج) بر نائب برحقش عنوان کرد و افزود: مردم به صحنه آمدند و آتش فتنه‌ای که کشورهای زیادی حامی آن بودند،‌ خاموش کردند،‌ اما امان از بعضی از آقازادگان که در دفاترشان چه‌ کارهایی برای تحقق فتنه نکردند.

آیت‌الله صدیقی گفت: الآن برخی از عوامل فتنه دارای مسئولیت شده‌اند و در ۱۶ آذر برخی از آن‌ها در دانشگاه‌ها سخنرانی کردند، اینجاست که مسئله نفوذ هویدا می‌شود.

وی نفوذ را از اساسی‌ترین خطرات اظهار کرد که در صدر اسلام هم بوده است و ادامه داد: نفوذی‌ها شهیدان بهشتی، رجایی، قدوسی و خیلی دیگر از خادمین واقعی انقلاب را به شهادت رساندند و الآن در کشورهای دیگر نوکر استکبار جهانی شده‌اند.

امام‌جمعه موقت تهران تصریح کرد: کسانی که فرصت انتخاب را در سال ۸۸ با ۴۰ میلیون رأی به تهدید تبدیل کردند همان نفوذی‌ها بودند، همان‌هایی که از اول انقلاب در کنار امام بودند و الآن در ارگان‌های مختلف حضور دارند و در حال نفوذ هستند.

این استاد حوزه یکی دیگر از نشانه‌های نفوذ را ساخت مرجعیت و مجتهدین ساختگی در این وهله زمانی عنوان کرد و گفت: با این آدم‌های ساختگی می‌خواهند در دستگاه‌ها رخنه کنند.

IMG_0457

IMG_0467  IMG_0490

IMG_0491

آیت‌الله صدیقی حضور مردم بصیر را هشداری برای دشمنان دانست که رهبری بر آن تکیه دارد؛ رهبری مسئله نفوذ را مکرراً تکرار می‌کنند و دشمن اعلام می‌کند که می‌خواهند بر مراکز تصمیم گیر و تصمیم‌ساز تأثیر بگذارند، مجالس خبرگان و شورای اسلامی همین مراکز تصمیم گیر هستند، آمریکا به کسانی در این مورد امید بسته و آن‌ها را بزرگ می‌کند.

وی گفت: با نگاه به وضعیت دشمن می‌توان تشخیص داد که چه رسانه‌ها، گروه‌ها و جریان‌هایی با آن‌ها همسو هستند و چه کسانی هستند که می‌خواهند در مجلس خبرگان نفوذ پیدا کنند البته آن خوابشان محقق نخواهد شد.

امام‌جمعه موقت تهران ادامه داد: امام (ره) فرمودند: اگر افرادی مشکل‌دار از شورای نگهبان عبور کردند و مجلس را هم‌دست گرفتند، خود مردم به صحنه بیایند و آن‌ها را به زیر بکشند، چون خود مردم با امام و شهدا میثاق بسته‌اند و در دفاع از ارزش‌ها از همه‌چیزشان می‌گذرند.

وی در پایان گفت: روشنگری‌های ولایت و سپس توجه به فلش‌هایی که سمت دشمن‌اند و به سمت آن‌ها گرایش دارند، می‌تواند جلوگیری از نفوذ و رخنه نفوذ گران به دستگاه‌های تصمیم‌ساز و تصمیم گیر شوند.

IMG_0515

IMG_0519

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز