شنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۰
در مسجد سید اصفهان مطرح شد:
 اسلام فقط خون دادن ندارد خون دل خوردن هم دارد/ ثواب مرگ بر آمریکا از ثواب نماز بیشتر است   

خانم دکتر نیلچی زاده کارشناس مسائل سیاسی گفت: امسال فتنه بزرگتر و فتنه اکبر است بنابراین امسال قرآن بر سر نیزه نمی کنند بلکه امسال ماجرا جنگ جمل است نه جنگ صفین. خطرناکی آن هم به جمل بودنش است...

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، عصر دیروز مراسم «از غلبه بر فتنه تا غلبه بر نفوذ» به مناسبت بزرگداشت نهم دی روز بصیرت ملت، در مسجد سید اصفهان برگزار گردید. سخنران این برنامه که ویژه بانوان ترتیب داده شده بود سرکار خانم دکتر نیلچی زاده بود.

4

متن مشروح سخنان خانم نیلچی زاده به شرح زیر است:

اگر کسی می خواهد سختی ۲۵ سال خانه نشینی حضرت علی (ع) را بفهمد به نهج البلاغه مراجعه نماید چراکه حضرت امیر خود آنرا ترسیم نموده اند: «خاری در چشم و استخوانی در گلو». این گونه صبوری نمودن از کسی است که دشمن او معاویه در وصفش می گوید: «شجاعان از کفار عرب آرزوی بر زمین زدن پشت او را به گور بردند.» اما چنین کسی ۲۵ سال اینچنین صبر کرد، برای حفظ عزت اسلام و مسلمین. بعد از این ۲۵ سال نیز اتفاقات عجیبی می افتد. بر کسی که در کل امپراطوری بزرگ تحت خلافتش گرسنه ای باقی نمی ماند و اگر کسی ظلمی بکند حضرت با او مقابله جدی می کنند ۳ جنگ بر او تحمیل می شود که در کل تاریخ بر کسی تحمیل نشده است. جنگ هایی که منافقین تحمیل کردند.

جنگ صفین که یاران کم بصیرت راه را گم کردند. چراکه معاویه می دانست مستقیم نمی تواند با علی بجنگد بنابراین قرآن بر سر نیزه می کند. در سال ۸۸ نیز قرآن بر سر نیزه کردند. امام فرموده بودند: ملتی که شهادت دارد اسارت ندارد. لذا جبهه متحدی که در ۸ سال جنگ تحمیلی انواع سلاحها را علیه ایران استفاده کردند در سال ۸۸ رنگ سبز را به عنوان انقلاب رنگی انتخاب کردند تا قرآنی باشد بر سر نیزه. و کسی را علم کردند که نَسَب از پیامبر می برد. آیا می شود کسی خون پیامبر در رگهایش باشد و برخلاف روش پیامبر عمل کند؟! آیا می شود کسی نسب اش براساس شجره نامه به پیامبر برسد اما برخلاف روش پیامبر عمل کند؟! می گوییم آری می شود. مگر ما کسی را امامزاده تر از جعفر کذاب داریم که هم فرزند امام بود هم برادر امام و هم عموی امام اما با دشمنان و قاتلان امام همکاری می کرد. و در تاریخ کم نداریم از این دست افراد.

نمونه بارز دیگرش عموهای پیامبر ابوجهل و ابولهب. اما خدا در قرآن از ابوجهل نمی گوید و از ابولهب می گوید: تبت یدا الی لهب و تب… ابولهب علیه پیامبر جنگ فرهنگی می کند و خدا در موردش سوره نازل می نماید و باز تکرار این سوره را در فتنه ۸۸ می بینید. و کسانی در فتنه ۸۸ گمراه شدند که تاریخ انقلاب را نخوانده بودند و نمی دانستند.

کتاب «بازگشت از نیمه راه» اثر علی الفت پور کمک بزرگی است برای کسانی که بخواهند در فتنه اکبر (فتنه پیش رو) بصیرت داشته باشند. این کتاب شامل ۱۲۰۰ سند علنی و رسمی در مورد ۳۲ نفر از مراجع، وکلا، نویسندگان، و آدم های دانه درشتی است که خود را به انقلاب چسباندند اما چشم امیدشان به آمریکا و اسرائیل بود و بالاخره از نیمه راه جوری بریدند و برگشتند که حتی جلوی خود امام زمان هم ایستادند. اسناد این کتاب از روزنامه های کثیرالانتشار زمان دفاع مقدس است.

امسال فتنه بزرگتر و فتنه اکبر است بنابراین امسال قرآن بر سر نیزه نمی کنند بلکه امسال ماجرا جنگ جمل است نه جنگ صفین. خطرناکی آن هم به جمل بودنش است.

چه کسی به خودش اجازه داد در جنگ جمل با حضرت علی علیه السلام بجنگد؟ کسی که قرآن به او لقب ام المؤمنین داده است. همه زنان پیامبر حکم مادر مومنان را دارند. عایشه ام المومنین سوار بر یک شتر متفاوت سرخ موی قیمتی می شود و مقابل امام و خلیفه وقت می ایستد.

اما در جنگ جمل چه اتفاقی افتاد؟! عده ای گفتند: این جنگ دعوای خانوادگی است بین داماد پیامبر و همسر پیامبر و ما در این دعوای خانوادگی دخالتی نمی کنیم، هر دوی آنها با پیامبر نسبت دارند پس خودشان می دانند که چگونه اختلافشان را حل کنند. کسانی که امسال راه را گم می کنند کسانی هستند که عقلشان در چشمشان است و عوام مردم با اسم و عنوان و ژست و لقب چشمشان بسته می شود اما آدم های اهل بصیرت به شیوه حضرت امیر عمل می کنند: حق را بشناس تا اهل آن را بشناسی.

آیا صرف شاگرد امام بودن یا عکسی با امام داشتن ملاک حق بودن است؟ اسلام فقط خون دادن ندارد بلکه خون دل خوردن هم دارد و خون دل خوردن در جایی است که مردم بصیرت را گم کنند.

امام خمینی (ره) فرمولی داشتند برای حفظ کشور: «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا کشورتان آسیب نبیند.»

آیت الله مشکینی یک جمله خیلی معروفی دارند (حیف که در کشور بتبع تهاجم فرهنگی جملات از این دست بر در و دیوار نوشته نمی شود و فقط تبلیغ کیف و کفش و… است به سبک زندگی غربی)، آیت الله مشکینی می گویند: «ثواب مرگ بر آمریکا از ثواب نماز بیشتر است.»

یعنی چه؟ یعنی ای مردم می شود نماز بخوانید اما اقتدا کنید به معاویه، شمر و عمر سعد اگر ندانید.

IMG_0300

1

9

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز