سه شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۹
امام جمعه موقت تهران:
 خواب نفوذ به مجلس تعبیر نخواهد شد/نفوذی‌ها عامل تشدید تحریم‌ها   

امام جمعه موقت تهران گفت: مسئله نفوذ به مجلس خوابی است که تعبیر نخواهد شد و این مردم با امامشان میثاق بسته‌اند.

به گزارش ندای اصفهان، آیت‌الله کاظم صدیقی که به مناسبت ۹ دی به اصفهان آمده بود، مردم این شهر را شجاع، بابصیرت و ولایی خواند و اظهار کرد: در دوره اصلاحات می‌گفتند قرآن قرائت‌های مختلفی دارد، اما قرآن خدا یک قرائت بیش‌تر ندارد که آن هم به گوش حضرت محمد(ص) خوانده شد.

وی افزود: زمانی که منافقین می‌خواستند دل مردم را بدست آورند، با بیان اینکه کل دشمنان متحد شده‌اند، مردم را دلسرد می‌کردند، اما مردم باایمان می‌گفتند، ما به اینها توجهی نداریم و نگاه ما به خداوند است.

امام جمعه موقت تهران تأکید کرد: قرآن را خداوند نازل کرده است و حفاظت آن به عهده خود اوست که انقلاب نیز زیر لوای قرآن است و حفاظت قرآن و انقلاب به عهده ما نیست؛ این ما هستیم که در پناه آنها حفاظت بجوییم.

وی ابراز کرد: خداوند بدون آنکه خونی از دماغ کسی بریزد،‌ مردم را در فتنه ۸۸ پیروز کرد، اما الان برخی از فتنه‌گران  در روز ۱۶ آذر به دانشگاه‌ها می‌روند و از اعمالشان در فتنه دفاع می‌کنند.

آیت‌الله صدیقی تصریح کرد: پیامبری که رهبر و پرچمدار است در دوران غیبت، نایبان او هستند که باید به ندای پیامبر(ص) لبیک بگویند.

وی افزود: قدرت خداوند همیشه در صحنه حاضر بوده است؛ در فتنه به برکت بصیرتی که خداوند به شما عطا کرده است، انقلاب حفظ شد و خداوند این افتخار را به شما داده است تا انصار انقلاب باشید.

آیت‌الله صدیقی گفت: خداوند بنده‌اش را حفاظت می‌کند و همان‌طور که در قرآن گفته است، خودش کافی است، اما خداوند گاهی اوقات بندگانش را امتحان می‌کند تا در دنیا و آخرت به واسطه آن مقامات عطا کند.

وی افزود: در تمامی عرصه‌ها باید حاضر باشید که عرصه زندگی سراسر جنگ است؛ با جهل، فقر، کفر، فساد و استکبار باید جنگید که همیشه درحال جنگ هستیم.

امام جمعه موقت تهران بیان کرد: آمده‌ایم که سنگرنشین باشیم و تا زمانی که دین داریم، دشمنی وجود دارد؛ فکر نکنید به رفاه خواهید رسید و باید با دشمنان جنگید که داعش یک نمونه از آن است که قصد متزلزل کردن استقلال شما را دارد.

وی ادامه داد: اگر می‌خواهید زنده باشید، باید از جان بگذرید، همان‌طور که بسیجیان و پاسدارانتان از مرگ نهراسیدند.

حجت‌الاسلام کاظم صدیقی تأکید کرد: عوامل انگلیس در فتنه ۸۸ فعال بودند و خود شخص اوباما، صدراعظم آلمان و نخست وزیر فرانسه مردم را تحریک و تهییج کردند که اگر  ملت می‌ترسیدند، این کشور بدتر از عراق، لیبی و سوریه می‌شد.

وی تأکید کرد: دشمن می‌خواست با دست خودمان،ما را از بین ببرد و به کمک کسانی که نزدیک به امام بودند، این هدف را دنبال می‌کرد؛ اگر مردم ایستادگی نمی‌کردند، اکنون باید شاهد تعرض به مردم، مساجد و… بودیم.

آیت‌الله صدیقی ضمن اشاره به بی‌حرمتی‌های فتنه‌گران گفت: هم به ولی و هم به ولایت هجوم آوردند که اگر این حضور مردم نبود، فتنه غالب می‌شد و اکنون این امینت را نداشتیم قدرت خدا با شماست و حکومت الهی با یک پرچمدار الهی ممکن است.

امام جمعه موقت تهران گفت: دین ضامن زندگی شماست و باید رهبر دینی داشته باشید که خود خداوند هشدار می‌دهد که اگر با فتنه برخورد نکردید، هم فتنه‌گر و هم بی‌بصیرت نیز می‌سوزند.

آیت‌الله صدیقی ادامه داد:‌ فتنه از ده سال پیش بیدار بود و تقلب رمز این فتنه بود؛ اگر تقلب شده بود، چرا مدرکی ارائه نکردند و کجای دنیا خودشان قاضی می‌شوند و با اغتشاش مسئله را حل می‌کنند.

وی افزود: اگر بصیرت رهبر معظم انقلاب و اتصال ایشان به امام زمان(عج) نبود، این فتنه شکست نمی‌خورد و عنایت امام زمان(عج) بود که مردم را خودجوش در ۹ دی به خیابان‌ها کشاند.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: مسئله نفوذ نه در انقلاب اسلامی، بلکه در تمامی انقلاب‌ها از بین‌برنده آنها بوده است که در صدر اسلام نیز همین گونه بوده است.

آیت‌الله کاظم صدیقی اظهار کرد: گمان نکنید استعمارگر اگر نفوذ کرد، عالم و مرجع تقلید به‌وجود نمی‌آورد و برخی از علمایی که در قم وجود دارند و در فتنه هم مؤثر بودند،‌ از همین نفوذی‌ها هستند.

وی با اشاره به تحریم‌ها بیان کرد: حضور همین نفوذی‌ها از اول انقلاب تاکنون باعث شکست در برخی عملیات‌های جنگ تحمیلی، تشدید تحریم‌ها و شهادت مردان بزرکی همچون رجایی، بهشتی و قدوسی شده است.

آیت‌الله صدیقی افزود: هرگاه فتنه و بدعت ایجاد شود که شجره دین را تهدید کند، خداوند ولی را برمی‌انگیزد که حرف او حرف حق است و مصداق این الهامات الهی، صحبت‌های امام خمینی(ره) در انقلاب بوده است.

وی با اشاره به صحبت‌های رهبری و تأکید ایشان بر مسئله نفوذ، اظهار کرد: مرکز تصمیم‌گیری مجلس و خبرگان است که باید دید چه کسانی را آمریکا بیش‌تر تعریف و حمایت می‌کند و باید دید دشمنان انقلاب از چه کسانی حمایت می‌کنند.

امام جمعه موقت تهران افزود: البته مسئله نفوذ به مجلس خوابی است که تعبیر نخواهد شد و این مردم با امامشان میثاق بسته‌اند.

منبع:فارس

 

برچسب‌ها: ,

مطالب مرتبط

  1. ناشناس گفت:

    با سلام لطفا عکس های این مراسم را هم در سایت
    قرار دهید
    0    0
نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز