شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۶
 مشترک مورد نظر قادر به پاسخگویی نمی باشد!   

علیرغم اینکه از اعلام خبر منع فروش اینترنت مخابرات در اصفهان توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی چند روزی می‌گذرد، مسئولان مخابرات اصفهان در قبال مشکل به وجود آمده سیاست سکوت را اختیار کرده‌اند.

به گزارش ندای اصفهان به نقل از ایمنا، پس از مدت ها نارضایتی کاربران از خدمات اینترنت پرسرعت! مخابرات اصفهان و سرعت پایین اینترت ۲۰۲۰ چند روز پیش سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد که فروش اینترنت مخابرات در شش استان کشور ممنوع است که نام شرکت مخابرات اصفهان نیز در بین ۶ استان اعلام شده دیده می‌شد.
نتیجه پیگیری مشکل از سوی مخابرات اصفهان
مشترک مورد نظر قادر به پاسخگویی نمی باشد!
برای پیگیری وضعیت فروش اینترنت مخابرات در اصفهان، تماس های مکرری را با حسین کشایی مدیرعامل مخابرات استان اصفهان داشتیم که البته موفق به برقراری ارتباط با وی نشدیم، از این جهت مشکل به وجود آمده را از طریق شرکت مخابرات ایران پیگیری کردیم.
داوود زارعیان سخنگوی شرکت مخابرات ایران در این زمینه می‌گوید: براساس اعلام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی فروش اینترنت مخابرات در شش استان آذربایجان غربی، اصفهان، همدان، کرمان، خراسان رضوی و مرکزی به دلیل به اتماما رسیدن پهنای باند ممنوع شده است.
وی اظهار می‌کند: ما در سه استان همدان، آذربایجان غربی و خراسان رضوی مشکلی از این لحاظ نداریم و پهنای باند به اندازه کافی موجود است و واگذاری اینترنت مخابرات را در این سه استان ادامه می‌دهیم، اما در سه استان اصفهان، مرکزی و کرمان پهنای باند اینترنت به اتمام رسیده است و علیرغم درخواست قبلی شرکت زیرساخت هنوز به ما پهنای باند نداده است.
زارعیان ادامه می‌دهد: تنها مسیری که شرکت مخابرات ایران می‌تواند پهنای باند لازم جهت حل این مشکل را تامین کند، از طریق شرکت زیرساخت است و امیدواریم با قبول درخواست مخابرات ایران از سوی شرکت زیرساخت این مشکل به زودی حل شود.
وی در پاسخ به این سوال که وضعیت موجود و پایان پهنای باند اینترنت مخابرات چه تاثیری در ارائه خدمات به مشترکان قدیمی اینترنت مخابرات دارد؟ می‌افزاید: مشترکین قبلی مطمئن باشند که مشکلی برای آنها به وجود نمی‌آید، از طرفی ما برای مشترکان جدید به دنبال پهنای باند هستیم.
سخنگوی شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه شرکت زیرساخت ادعا کرده است که پهنای باند لازم را دارد، می‌گوید: اگر زیرساخت امروز به ما پهنای باند دهد فردا مشکل اینترنت سه استان اصفهان، کرمان و مرکزی حل می‌شود.
سکوت؛ سیاست مخابرات اصفهان در قبال منع فروش اینترنت ۲۰۲۰  
این اظهارات سخنگوی شرکت مخابرات ایران درحالیست که شرکت مخابرات اصفهان در قبال مشکل به وجود آمده برای سرویس اینترنت این شرکت سکوت کرده است و معلوم نیست که سرانجام وضعیت این سرویس به کجا خواهد رسید.
در این میان مشترکان اینترنت پرسرعت مخابرات و همچنین افرادی که قصد استفاده از خدمات این سرویس را دارند در قبال مشکل به وجود امده نظرات جالبی دارند.
یکی از کاربرانی که در نوبت درخواست سرویس اینترنت ۲۰۲۰ مخابرات است در این باره می‌گوید: ما در منطقه ای از شهر اصفهان زندگی می‌کنیم که ارائه اینترنت در انحصار مخابرات است و نمی‌توانیم از خدمات سایر شرکت‌های اینترنتی بهره مند شویم. پس بهتر است که این مشکل خیلی زود حل شود.
کاربر دیگری می‌گوید: در منطقه ما به دلیل خطوط فیبر نوری تنها استفاده از اینترنت ۲۰۲۰ مخابرات امکان پذیر است و امیدوارم این مشکل به زودی حل شود.
کاربری دیگر هم با گلایه از وضعیت نامطلوب پهنای باند در اصفهان می‌گوید: متاسفم از اینکه باز هم مثل همیشه تهران با جمعیت زیادش مشکل پهنای باند و سرعت ندارد چون پایتخت است و مشکلات دوباره مال ما است.
در این میان کاربرانی هم هستند که به روال سابق از کیفیت بد خدمات اینترنت مخابرات و سرعت پایین آن ابراز نارضایتی می کنند.
مصرف ۱ گیگ شارژ اینترنت در طول یک روز با مودم خاموش!
پوریا می‌گوید: امیدوارم این قضیه ممنوعیت فروش اینترنت مخابرات در اصفهان به سرانجام مطلوبی برسد. متاسفانه مساله کم فروشی و شارژهای خودکار عجیب غریب مخابرات اصفهان دامن من را زیاد گرفته و اخیرا بطور معجزه آسایی در طی ۱ روز با ۱ گیگابایت مصرف (با مودم خاموش و بلا استفاده) روبرو شده ام.
لیلا هم می گوید:‌ خواهش می‌کنم فکری به حال سرعت اینترنت کنید. همیشه قطعو وصل میشه داریم  و در باز کردن برنامه ها و دانلود و آپلود با مشکل مواجه می شویم.
منع فروش اینترنت پرسرعت مخابرات اصفهان تا اطلاع ثانوی باعث شده همانطور که بسیاری از کاربران اینترنت اذعان دارند ارائه خدمات در مناطقی که فروش اینترنت در انحصار شرکت مخابرات است با مشکل روبرو شود، از طرفی مشترکان قدیمی همچنان از بی کیفیتی خدمات اینترنت توسط مخابرت گلایه دارند.
باید دید در روزهای آینده با فراهم شدن پهنای باند لازم از سوی شرکت زیرساخت مشکلات موجود در این زمینه مرتفع می‌شود یا …

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


«توئیت گرام» آموزش حضور موثر در توئیتر و اینستاگرام؛ ثبت نام 09132706715
«توئیت گرام» آموزش حضور موثر در توئیتر و اینستاگرام؛ ثبت نام 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز