سه شنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۸
گفتگو با حجت الاسلام احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی
 فتنه ۸۸ حاصل طراحی کمیته X   

فتنه ۸۸ به دنبال فتنه ۷۸ بود و جریانات بیرون از کشور آن را ساماندهی می کردند. آمریکا، انگلیس، اروپا و هفده گروه اپوزیسیون خارج از کشور، این ها فتنه را ساماندهی کردند. از وجود عناصر داخلی کشور استفاده کردند و کمیته ی x را تشکیل دادند...

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، یکی از روزهای بزرگ تاریخ انقلاب ما نهم دی ماه سال ۸۸ است، روزی که مردم ایران بار دیگر نشان دادند همواره بر سر آرمانهای امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب ایستاده اند و با وجود هجمه های بسیار زیاد دشمن ذره ای از اعتقاد راسخ خود در رسیدن به اهداف انقلاب پا عقب نگذاشته اند. رهبر انقلاب در خصوص این حماسه عظیم و نقش مردم فرمودند: «مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد

نهم دی، روز خروش ملت ایران و آشکار ساختن خشم مقدس در برابر اهانت ها و حرمت شکنی های عده ای غافل و یا مزدور وابسته به اجانب نسبت به مقدسات در روز عاشورای حسینی است.

در آستانه سالروز حماسه ۹ دی گفتگوی کوتاهی با نماینده شهرمان در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون فرهنگی در مورد فتنه ی ۸۸ انجام دادیم که در ذیل آمده است.

ندای اصفهان- به نظر حضرتعالی فتنه ۸۸ واقعا برای نتیجه انتخابات بود یا از قبل انتخابات برنامه ی دیگری داشتند؟

حجت الاسلام احمد سالک- اولا فتنه از نظر امیرالمومنین عبارت از این نکته است که بخشی از حق را با بخشی از باطل مخلوط می کنند و در مقابل چشم مردم قرار می دهند و مردم اگر بی بصیرت باشند اسیر فتنه می شوند. این نکته ی اول.

نکته دوم؛ فتنه ۸۸ به دنبال فتنه ی ۷۸ بود و جریانات بیرون از کشور آن را ساماندهی می کردند. یعنی آمریکا، انگلیس و اروپا و هفده گروه اپوزیسیون خارج از کشور، این ها فتنه را ساماندهی کردند. از وجود عناصر داخلی کشور استفاده کردند و کمیته ی x را تشکیل دادند، که در این کمیته آقای بهزاد نبوی بود، ابطحی بود، عطریان فر بود، مهدی هاشمی بود و عده ی دیگری. این ها مرتبط به بیرون از کشور بودند و ساماندهی داخلی بر عهده ی این افراد بود. این ها خود چند کمیته داشتند؛ کمیته نقطه یاب، کمیته رسانه، کمیته عملیات و کمیته پشتیبانی که این ها همه زیر نظر کمیته ی x فعالیت می کردند. این نکته ی مهمی بود که باید به آن توجه کرد. بنابراین فتنه سازماندهی اش با عناصر به اصطلاح آمریکایی بود و بکارگیری از عناصر داخلی که آن ها نفوذ کردند و کسانی را مثل آقای موسوی و کروبی را به کار گرفتند و قطعا جرم این افراد جرم بزرگی است. آن ها تقلب را بهانه ای قرار دادند برای ضربه زدن به نظام اسلامی.

ندای اصفهان- حماسه ۹ دی چگونه شکل گرفت؟

– در اصفهان ۸ دی و در کل کشور ۹ دی واقعا حرکتی الهی و مردمی بود. هیچ کس دعوت نکرد و این خود مردم بودند که وارد میدان شدند و جواب کوبنده ای به فتنه گران دادند و با رهنمودهای مقام معظم رهبری این توطئه ی بزرگ خنثی شد.

ندای اصفهان- برای انتخابات مجلس و انتخابات خبرگان پیش رو به نظر حضرتعالی کسانی که در فتنه حضور داشتند برنامه دارند؟ مردم برای جلوگیری از این کار باید چه کاری انجام دهند؟

– حتما برنامه دارند که چنین قدرتی مثل مجلس و خبرگان رهبری را در دست بگیرند و اهداف خود را پیاده کنند و مردم باید با اتحاد و حضور در صحنه و انتخاب افراد اصلح و متدین از این عمل جلوگیری کنند.

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

  1. ناشناس گفت:

    وقتی نیروهای کشور متوجه چنین تحرکاتی شدن چرا از همان اول جلوی ان را نگرفتند و اجازه فعالیت به هسته اولیه ان دادند؟
    0    0
نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز