چهارشنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۸
با طعم شعار مرگ بر آمریکا؛
 مراسم گرامیداشت حماسه ۸ دی در خیمه گلستان شهدای اصفهان/ حاشیه ای به زیبایی متن   

محمدمهدی عبدخدایی گفت: تا زمانی که مردم شعار استکبارستیزی و مرگ بر آمریکا سر می‌دهند، رهبر معظم انقلاب به پشتوانه این مردم از نفوذ آمریکا و دشمنان جلوگیری می‌کنند...

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، روز هشتم دی‌ماه فرارسید روزی که در آن مردم بصیر اصفهان یک روز زودتر از سایر شهرهای کشور به صحنه آمدند و بار دیگر نشان دادند در عرصه حضور و حراست از نظام و حفظ ارزش های دینی از دیگر مناطق کشور پیشگام‌ترند.

امروز در خیمه حسینی گلستان شهدا اصفهان، ستاد بزرگداشت روز ۹ دی همزمان با میلاد پیامبر رحمت و فرزندش امام جعفر صادق (ع) مراسمی تدارک دیده شده بود که در آن جمعی از خانواده‌های معزز شهدا، روحانیت، مسئولین استانی و کشوری، نظامیان و اقشار مختلف مردم حضور داشتند و برای حضور و بیعت مجدد با رهبرشان اعلام آمادگی کردند.

بعد از دکلمه کوتاهی در مدح و منقبت پیامبر توسط مجری برنامه، قرائت زیبای قرآن توسط استاد حق‌شناس قاری بین‌المللی، فضای عطر انگیز و معنوی به جلسه بخشید.

راستی داخل سالن بنر بزرگی زده‌شده بود که در آن جمله مقام معظم رهبری نقش بسته بود که فرموده بودند: «اصفهانی‌ها در قضایای گذشته خوب عمل کردند، در برابر فتنه ۸۸ در روز عظیم ۹ دی، در آن حرکت خودجوش مردمی عملکرد درخشانی داشتند.» و این جمله نشان از بصیرت بالا و پیشتازی مردم اصفهان در حفظ ارزش‌ها دارد.

بعد از نواختن سرود جمهوری اسلامی ایران و تعدادی دیگر از آهنگ‌های حماسی توسط گروه رزم نواز سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان نوبت به سخنران اصلی جلسه رسید.

سخنران اصلی برنامه کسی جز استاد محمدمهدی عبدخدایی نبود که به گفته مجری برنامه وی محقق،‌ پژوهشگر، مورخ انقلاب و به گفته خود استاد، خود «تاریخ شفاهی از انقلاب» است.

دبیرکل جمعیت فدائیان اسلام خود را قدیمی‌ترین زندانی زندان‌های مخوف رژیم شاهنشاهی معرفی کرد و سپس به ابعاد و ثمرات انقلاب اسلامی و رشادت‌ها و جان‌فشانی‌هایی که برای به ثمر رسیدن انقلاب نقش داشتند پرداخت.

وی انقلاب را نشأت‌گرفته و جاری‌کننده اسلام ناب محمدی عنوان کرد و گفت: استکبار جهانی و در رأسش آمریکای خبیث توسط دست‌نشانده‌هایش به‌عوض کردن چهره اسلام اقدام کرده‌اند.

این پژوهشگر قدرت نظام و انقلاب را این‌گونه بیان کرد که هرکس در مقابل با انقلاب قد علم کند حتماً از بین خواهد رفت.

نکته جالب این مراسم آنجا بود که عبدخدایی زمانی که دید مردم به‌صورت خودجوش شعار مرگ بر آمریکا سر داده‌اند، سکوت کرد و سپس ادامه داد: تا زمانی که مردم شعار استکبارستیزی و مرگ بر آمریکا سر می‌دهند، رهبر معظم انقلاب به پشتوانه این مردم از نفوذ آمریکا و دشمنان جلوگیری می‌کنند.

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز