پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۷
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس:
 کنسرت و اردوهای مختلط در دانشگاه یک آفت شدید علمی است   

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اردوهای مختلط و جشن‌هایی که در دانشگاه‌ها برگزار می‌شود یک آفت شدید علمی و فرهنگی است.

 

به گزارش ندای اصفهان، حجت الاسلام احمد سالک، نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در خصوص آسیب های برگزاری کنسرت ها و اردوهای مختلط در دانشگاه ها گفت: شبکه های نفود در داخل کشور در لایه های مختلف و در مراکز تصمیم سازی و تصمیم گیری حضور دارند و از ابزارهایی که تحریک کننده شهوت و قوای شهوانی است استفاده می کنند.

 

وی افزود: هنگامی که جوانان و دختران و پسران ما آلوده به فساد شدند؛ آنها را از محور حاکمیت دینی نظام جدا می کنند و از آنها به عنوان ابزاری برای رسیدن به اهداف شیطانی خود استفاده می کنند.

 

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: برگزاری کنسرت های موسیقی در دانشگاه ها، اردوهای مختلط و جشن های تولد که در دانشگاه ها برگزار می شود؛ بستر لازم برای انحراف جوانان را فراهم می کند. هنگامی که انحراف و فسادی با این وسعت اتفاق بیافتد طبیعتا یک آفت شدید علمی و فرهنگی نیز رخ می دهد.

 

سالک در خصوص نفوذ فرهنگی بیان داشت: یکی از افراد فتنه گری که اکنون در زندان به سر می برد، در روز ۱۶ آذر ۸۸ در سخنرانی خود در یکی از دانشگاه های کشور گفت: «نه تنها ما که امام هم اشتباه کرد که با آمریکا مبارزه کرد.»؛ این افراد تا اینجا دچار انحراف از حاکمیت دینی شده اند.

 

وی با تاکید بر اینکه بررسی راه های نفوذ و شناساندن آن به توده جوانان دانشگاهی همراه با ارائه مستندات از الزامات است، افزود: مشخص است دختر و پسری که در مسیر کنسرت موسیقی و اردوهای مختلط بیافتند دیگر به درس و علم اهمیتی نمی دهد.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه به ارائه راه کارهایی برای مقابله با نفوذ فرهنگی در دانشگاه ها پرداخت و بیان داشت: راه های مقابله زیاد است، مهمترین مسئله مهندسی چهره به چهره همراه با اشراف اطلاعاتی نسبت به پشت پرده این قبیل اقدامات است.

 

سالک در پایان خاطرنشان کرد: تبیین اندیشه های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در خصوص مسائل فرهنگی و علمی و برگزاری نشست هایی با حضور چهره های مورد اعتماد نظام در توجیه مسائل از دیگر راه ها برای مقابله با این هجمه فرهنگی است.

 

منبع: دانشجو

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز