یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۲۱:۲۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۷
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش:
 تبیین دیدگاه‌های رهبری در زمینه بصیرت افزایی از مهمترین وظایف آموزش و پرورش است   

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: تبیین دیدگاه‌های رهبری در زمینه بصیرت افزایی از مهمترین وظایف آموزش و پرورش است .

به گزارش ندای اصفهان ، حمیدرضا کفاش ضمن تبریک فرارسیدن روز ۹ دی اظهار کرد: وحدت، یکپارچگی و حضور مردم در صحنه از مهمترین عوامل پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، است .

وی به حادثه نهم دی ماه اشاره کرد و افزود: حماسه نهم دی ماه ثابت کرد مردم ایران در شرایط خاص و بحرانی با پرهیز از هرگونه حرکات تفرقه انگیز و گرایشات سیاسی برای حفظ نظام و انقلاب اسلامی، تحت راهبری ولایت فقیه در صحنه حضور می یابند و در پاسداری از اصول انقلاب اسلامی و تحقق وحدت امت، تا پای جان ایستادگی می کنند.

معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد : حرکت های عظیم و پرخروش ملت ایران در تاریخ انقلاب ثبت و ماندگار می شود و به صورت یک وظیفه اسلامی، ملی و میهنی در وجود آحاد جامعه نهادینه شده و ادامه دار خواهد بود.

کفاش خطاب به مدیران استانی و مجموعه های حوزه مدیریت خود توصیه‌هایی کرد و گفت: یکی از مهمترین وظایف شما تشریح و تبیین دیدگاه های مقام معظم رهبری مدظله العالی در زمینه بصیرت افزایی از پیروزی انقلاب اسلامی است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، وی گفت: همراهی و تاکید بر حضور حداکثری مردم برای شرکت در انتخابات پیش رو برای تداوم حماسه آفرینی و همچنین تاکید بر قانونمداری، ولایت مداری، بصیرت، تدبیر و حضور مستمر در صحنه های دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر و عظیم الشأن از دیگر مواردی است که اهمیت زیادی دارد و امیدوارم حتما در برنامه داشته باشید.

انتهای پیام/

منبع : ایسنا

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق