یکشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۵
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۵
JamNewsImage13244502
 تکذیب سخنان قالیباف در دیدار با سید حسن خمینی   

روز گذشته خبری به نقل از منابع آگاه منتشر شد که در آن ادعا شده بود «قالیباف به ملاقات آیت الله سید حسن خمینی رفته و به ایشان در مورد «بازی سیاسی بقیه» سخن گفته که یادگار امام نیز پاسخ داده «مستقل آمده ام و حواسم هست»!

به گزارش ندای اصفهان، روز گذشته خبری به نقل از منابع آگاه منتشر شد که در آن ادعا شده بود «قالیباف به ملاقات آیت الله سید حسن خمینی رفته و به ایشان در مورد «بازی سیاسی بقیه» سخن گفته که یادگار امام نیز پاسخ داده «مستقل آمده ام و حواسم هست»!

 

اما این خبر را با یکی از نزدیکان بیت امام (ره) مطرح شد که او گفت:  این خبری که منتشر شده به نقل از حاج حسن آقا که فرموده اند «من مستقل آمده ام»، امری بدیهی است و رسماً هم از سوی ایشان اعلام شده است ؛ ضمن اینکه شان و جایگاه ایشان و نسبت ایشان با حضرت امام (ره) نیز ایجاب می کند که از مشی و مرام امام پیروی کرده و همین رو بگویند.

 

وی افزود: ضمن اینکه حاج حسن آقا عالمی روشن و اگاه به مسائل روز هستند و طبیعیست که آنچنان که در این خبر ادعا شده «حواسشان هست» به اتفاقات و مسائل مختلف.

 

او در عین حال افزود: ولی این ادعا که آقای قالیباف گفته باشد «وارد بازی های سیاسی بقیه نشوید» متاسفانه آنقدری سخیف است که بعید می دانم حتی خود  آقای قالیباف آن را نقل یا تایید کند، چون ایشان هم جایگاه و خود را می دانند و نسبت به شان حاج سید حسن آقا آگاهی کامل دارند.

 

این منبع مطلع اضافه کرد: اساساً چنین دیالوگ ادعایی میان این دو بزرگوار وجود نداشته و اساساً تکذیب می شود .

 

وی در پایان گفت: به نظر می رسد انتشار این قبیل اخبارها، حاکی از القائات و شبهه سازی های جریان های سیاسی در ایام رقابت های انتخاباتی باشد ، اما چون نمی تونند از راههای صحیح رقابت منطقی و اصولی  داشته باشند چنین اخباری را مستمسک قرار می دهند تا به زعم خود تاثیر خود را بر افکار عمومی بگذارند.

منبع: انتخاب

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
حوزه و روحانیت
حوزه و روحانیت
انقلابی شدن
انقلابی شدن
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق