دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۷:۰۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۵
 خط نفوذ خواب ویژه‌ای برای انتخابات دیده است   

دبیراتحادیه جامعه اسلامی از حضور فعال خط نفوذ در انتخابات اخیر خبر داد و گفت: خط نفوذ ادامه پر کردن پازل آمریکایی و اروپایی‌ها است و خواب ویژه‌ای برای انتخابات دیده است.

به گزارش ندای اصفهان، حسین زینلیان،دبیراتحادیه جامعه اسلامی ضمن اعلام اینکه شور و نشاط روزهای اخیر برای ثبت نام در دو انتخابات مجلس و خبرگان رهبری نشان دهنده یک حماسه سیاسی در اسفندماه است تصریح کرد: بررسی این تعداد زیاد کاندیدای خبرگان و مجلس شورای اسلامی باید برمبنای دقت برروی سابقه افراد و توجه به مراجع چهارگانه و تایید صلاحیت شورای نگهبان صورت پذیرد.

 
این فعال دانشجویی در مورد نقش شورای نگهبان در برگزاری انتخابات خاطر نشان کرد: از شورای نگهبان خواهشمندیم در بررسی سوابق نامزد‌ها ضمن وجود تعداد زیاد کاندیدا موشکافانه و با دقت و صرف وقت بیشتر به بررسی صلاحیت آن‌ها بپردازند تا در آینده شاهد نباشیم افرادی که فتنه گر سال‌های ۷۸ و ۸۸ بودند و در برابر نظام آتش افروزی کردند در این دو مجلس به فتنه‌های خود ادامه دهند و کشور را از رسیدن به قله‌های پیشرفت و حل مشکلات مردم بازدارند.

 
وی با اشاره به مطالبات مردم از نامزدهای مجلس خبرگان و شورای اسلامی و عدم سیاست زدگی فضای انتخابات تصریح کرد: مردم با مشکلات فراوانی در زمینه اقتصادی و رفع مشکلات زیر بنایی کشور روبه رو هستند و سیاست زدگی و به حاشیه بردن دو مجلس خبرگان و شورای اسلامی سمی مهلک برای کارآمدی نظام جمهوری اسلامی است.

 
زینلیان با اشاره به اینکه عده‌ای از کاندیدا، احزاب و جناح‌های سیاسی سعی نمودند با تشویش اذهان عمومی آرامش را از فضای عمومی دور کنند بیان داشت: این افراد و جناح‌ها سعی دارند نقش جدیدی در فضای سیاسی کشور ایفا کنند نقشی که اگر ادامه یابد به فتنه جدیدی در سال ۹۴ ختم خواهد شد.

 
وی از حضور فعال خط نفوذ در انتخابات اخیر خبر داد و خاطر نشان کرد: خط نفوذ ادامه پر کردن پازل آمریکایی و اروپایی‌ها است و خواب ویژه‌ای برای انتخابات دیده و دستگاه‌های امنیتی با دقت بیشتری به فضای انتخابات ورود کنند و نگذارند که عده‌ای مانند مسعود بهنود که خبرنگارانی را در کشور اجیر می‌کرد و با دادن پول‌های کثیف آمریکایی و اروپایی در جهت ضربه به وجاهت و منافع ملی بود به کار خود ادامه دهند.

 

منبع: دانشجو

برچسب‌ها: , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز