شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۴
در صورت تحقق تعهدات دولتی؛
 ۲۰۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی اضافه می شود   

مدیر عامل شرکت اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: درصورتی که دولت به تعهدات خود عمل نماید در سال جاری ۲۰۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی اضافه می شود.

به گزارش ندای اصفهان ، بازسازی اتوبوس های فرسوده، خرید اتوبوس های جدید؛ اسقاط اتوبوس های فرسوده ، واگذاری ناوگان اتوبوسرانی به بخش خصوصی به صورت هوشمند و موثر، استفاده از توان بخش خصوصی با هدف افزایش کیفیت خدمات و کاهش هزینه های اتوبوس وپرسنل، استاندارد سازی فعالیت ها و طراحی، شاخص های عملکردی اتوبوسرانی در فرایند های مختلف است.
وی افزود: جایگزین نمودن اتوبوس های جدید درطی یک برنامه ۴ ساله و کاهش عمر ناوگان اتوبوسرانی اصفهان از ۹سال به  ۵ سال نیز از دیگر برنامه هایی است که باید به مرحله اجرا برسد که این برنامه از سال ۹۴ شروع شده است و تاسال۹۷ به پایان می رسد.
مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی اصفهان و حومه تصریح کرد: سیستم حمل و نقل هوشمند، سیستم پرداخت الکترونیک AFC سیستم مدیریت مکانیزه ناوگان AVL از چشم اندازهای این حوزه است.
احمدی افزود: بازنگری و مهندسی مجدد فرایندهای موجود در شرکت اتوبوسرانی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته که در این راستا معایب مورد بازنگری و تبدیل به فرایند های مناسب می شوند.
وی با اشاره به خصوصی سازی ناوگان اتوبوسرانی گفت: در زمینه خصوصی سازی نیز تاکنون ۲۹درصد ناوگان به صورت شرکتی به بخش خصوصی واگذار شده است که تا آخر سال و براساس برنامه باید ۵۰ درصد شرکت اتوبوسرانی به بخش خصوصی واگذار شود و تا پایان سال ۹۵ بایستی حداقل ۶۰درصد ناوگان اتوبوسرانی خصوصی سازی شود.
مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی اصفهان و حومه با بیان اینکه اصفهان از فرایند برنامه خصوصی سازی نسبت به دیگرشهرها عقب مانده است تاکید کرد: امیداست با سبک جدید و با استفاده از تجربیات شهرهای مختلف بتوانیم برنامه خصوصی سازی را در اصفهان محقق کنیم.
احمدی تصریح کرد: در حال حاضر۷۰۰ نفر کار کارشناسی و جلسات مختلف برای اجرای طرح خصوصی سازی در شرکت اتوبوسرانی صورت گرفته است که در این زمینه نیز کتابچه ای مدون گردیده است.

انتهای پیام/

منبع : ایمنا

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


کاردرمانی کوشا؛ مجهزترین مرکز کاردرمانی در اصفهان
کاردرمانی کوشا؛ مجهزترین مرکز کاردرمانی در اصفهان
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق