یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۴
در صورت تحقق تعهدات دولتی؛
 ۲۰۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی اضافه می شود   

مدیر عامل شرکت اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: درصورتی که دولت به تعهدات خود عمل نماید در سال جاری ۲۰۰ دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی اضافه می شود.

به گزارش ندای اصفهان ، بازسازی اتوبوس های فرسوده، خرید اتوبوس های جدید؛ اسقاط اتوبوس های فرسوده ، واگذاری ناوگان اتوبوسرانی به بخش خصوصی به صورت هوشمند و موثر، استفاده از توان بخش خصوصی با هدف افزایش کیفیت خدمات و کاهش هزینه های اتوبوس وپرسنل، استاندارد سازی فعالیت ها و طراحی، شاخص های عملکردی اتوبوسرانی در فرایند های مختلف است.
وی افزود: جایگزین نمودن اتوبوس های جدید درطی یک برنامه ۴ ساله و کاهش عمر ناوگان اتوبوسرانی اصفهان از ۹سال به  ۵ سال نیز از دیگر برنامه هایی است که باید به مرحله اجرا برسد که این برنامه از سال ۹۴ شروع شده است و تاسال۹۷ به پایان می رسد.
مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی اصفهان و حومه تصریح کرد: سیستم حمل و نقل هوشمند، سیستم پرداخت الکترونیک AFC سیستم مدیریت مکانیزه ناوگان AVL از چشم اندازهای این حوزه است.
احمدی افزود: بازنگری و مهندسی مجدد فرایندهای موجود در شرکت اتوبوسرانی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته که در این راستا معایب مورد بازنگری و تبدیل به فرایند های مناسب می شوند.
وی با اشاره به خصوصی سازی ناوگان اتوبوسرانی گفت: در زمینه خصوصی سازی نیز تاکنون ۲۹درصد ناوگان به صورت شرکتی به بخش خصوصی واگذار شده است که تا آخر سال و براساس برنامه باید ۵۰ درصد شرکت اتوبوسرانی به بخش خصوصی واگذار شود و تا پایان سال ۹۵ بایستی حداقل ۶۰درصد ناوگان اتوبوسرانی خصوصی سازی شود.
مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی اصفهان و حومه با بیان اینکه اصفهان از فرایند برنامه خصوصی سازی نسبت به دیگرشهرها عقب مانده است تاکید کرد: امیداست با سبک جدید و با استفاده از تجربیات شهرهای مختلف بتوانیم برنامه خصوصی سازی را در اصفهان محقق کنیم.
احمدی تصریح کرد: در حال حاضر۷۰۰ نفر کار کارشناسی و جلسات مختلف برای اجرای طرح خصوصی سازی در شرکت اتوبوسرانی صورت گرفته است که در این زمینه نیز کتابچه ای مدون گردیده است.

انتهای پیام/

منبع : ایمنا

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق