جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۲
«اسرائیل نشنال نیوز»؛
 آرزوی صهیونیست ها برای انتخابات ایران   

آنچه این روزها در ایران بسیار مهم و حائز اهمیت است، برگزاری انتخابات آتی پارلمانی و خبرگان در این کشور می‌باشد که قرار است در ماه فوریه ۲۰۱۶ برگزار ‌شود. سؤالی که مطرح می‌شود این است که انتخابات مجلس خبرگان در شکل‌دهی به آینده ایران چه نقشی ایفا می‌کند؟ مجلس خبرگان وظیفه انتخاب جانشین رهبر ایران را برعهده دارد.

به گزارش ندای اصفهان، یک روزنامه صهیونیستی انتخابات مجلس و خبرگان را بسیار مهم ارزیابی کرد.
«اسرائیل نشنال نیوز» در گزارشی نوشت: آنچه این روزها در ایران بسیار مهم و حائز اهمیت است، برگزاری انتخابات آتی پارلمانی و خبرگان در این کشور می‌باشد که قرار است در ماه فوریه ۲۰۱۶ برگزار ‌شود. سؤالی که مطرح می‌شود این است که انتخابات مجلس خبرگان در شکل‌دهی به آینده ایران چه نقشی ایفا می‌کند؟ مجلس خبرگان وظیفه انتخاب جانشین رهبر ایران را برعهده دارد.

 

سیستم سیاسی ایران طوری طراحی شده است که رهبر نقش بسیار زیادی در تعیین سرنوشت کشور دارد. به همین دلیل است که انتخابات آینده خبرگان، احتمالا یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذاری در تاریخ جمهوری اسلامی ایران خواهد داشت. ولی انتخابات پارلمانی نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، چرا که پارلمان راه را برای انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۱۷ ایران هموار خواهد کرد. روزنامه‌ صهیونیستی در ادامه نوشت: واقعیت این است که اگر […] و متحدانش دست بالا را در انتخابات پارلمانی داشته باشند آنها می‌توانند موقعیت بهتری برای به چالش طلبیدن دیگر مراکز قدرت و پیشبرد دستور کار خود داشته باشند. ولی اگر خلاف این وضعیت اتفاق بیفتد، […] پس از این در مقابل مخالفان در موضع ضعف قرار می‌گیرد.

 

منبع: جهان

 

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


کاردرمانی کوشا؛ مجهزترین مرکز کاردرمانی در اصفهان
کاردرمانی کوشا؛ مجهزترین مرکز کاردرمانی در اصفهان
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق