سه شنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۱
 نامه ۵۰ نماینده به روحانی در اعتراض به نقض برجام توسط آمریکا و آژانس   

عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس از نامه‌ ۵۰ نماینده مجلس به رئیس‌جمهور در اعتراض به نقض برجام توسط آمریکا و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی خبر داد.

به گزارش تدای اصفهان، محمدجواد کریمی‌قدوسی عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی از نامه‌ای با امضای ۵۰نماینده مجلس در اعتراض به نقض برجام توسط آمریکا و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی خطاب به رئیس جمهور خبر داد و گفت: مجلس و اعضای کمیسیون امنیت‌ملی مجلس به طور جدی موارد نقض برجام از سوی آمریکا و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را پیگیری می‌کنند و خواهان برخورد قاطع دولت و دستگاه دیپلماسی کشور با این بدعهدی‌ها هستند.

وی با اشاره به مفاد نامه ۵۰نماینده مجلس به رئیس‌جمهور اشاره کرد و تصریح کرد: در این نامه بر گزارش اخیر آمانو مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، قطعنامه شورای حکام آژانس، مصوبه اخیر پارلمان آمریکا درباره محدودیت ویزا و نیز نامه جان‌کری وزیر خارجه آمریکا به ظریف تاکید شده و نمایندگان خواهان برخورد جدی دولت و دستگاه دیپلماسی در این ۴ حوزه هستند.

نماینده مردم مشهد در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: نامه ۵۰ نماینده مجلس به رئیس‌جمهور در اعتراض به نقض برجام از سوی آمریکا و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به زودی تقدیم هیئت‌رئیسه مجلس می‌شود.

 

منبع: تسنیم

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق