سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۰۸:۱۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۱

یادداشت دانشجویی

پیش‌بینی حاج احمد از خطری که در کمین بیت امام بود

حاج احمد آقا می‌دانست، دشمن در کمین است تا از طرف بیت امام به ولایت لطمه زنند و در اصل به نظام، برای همین نکته به آقازاده‌های خود هشدار داد.

ندای اصفهان – سرویس دانشجویی؛  امروز که همه این گرفتاری‌ها هست و امام نیست ما باید متحدتر و بیشتر و محکم‌تر و قاطع‌تر پشت سر مقام معظم رهبری باشیم و نگذاریم که رهبرمان یک روز خدای نکرده احساس تنهایی کنند. شما نگذاشتید که امام احساس تنهایی کنند، نباید بگذارید آیت‌الله خامنه‌ای مقام معظم رهبری هم احساس تنهایی کنند… هر کس بگوید اطاعت از امام غیر از اطاعت از حضرت آیت‌الله خامنه‌ای است در خط آمریکا است. مگر ما می‌گذاریم رهبرمان تنها باشد. مگر ما مرده‌ایم. مگر شما مردم مرده‌اید همان‌گونه که امام با یک اشاره، شما مردم را روانه خیابانها و جبهه‌ها می‌کردند، امروز ما آماده هستیم تا با یک اشاره رهبری به خیابانها و جبهه‌ها گسیل شویم… هیچ‌کس جرأت نمی‌کند در این مملکت مخالف رهبری باشد، مردم او را تکه‌تکه می‌کنند.

این جملات بخشی از هزاران جمله ایست که حاج احمد آقا فرزند امام خمینی(ره) در پشتیبانی تمام و کمال از حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (حفظه‌الله تعالی) در طی سال های ۱۳۶۸ الی ۱۳۷۳ برزبان مبارکش جاری می ساخت.

حاج احمد آقا سرپیچی از ولایت را زمینه ساز سقوط نظام قلمداد می کرد و ولایت رهبری را مثل ولایت امام زمان می دانست و می گفت قافله‌سالار اهداف خمینی کبیر، شاگرد عزیز او حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

آری یادگار امام می گفت: قافله سالار اهداف خمینی کبیر، شاگرد عزیز او حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی است. و اگر امروز هم بود دوباره همین جملات را بر سر زبان مبارکش جاری می ساخت، همانگونه که در وصیت نامه اش خطاب به  آسید حسن و برادرانش نوشت:

من در جهت مصلحت امام به هیچ فرد و گروهی رحم نکرده‌ام و خیلی‌ها را در این راستا رنجانده‌ام که هنوز هم از این جهت ناراحت نیستم… به حسن و برادرانش این توصیه را می‌نمایم که همیشه سعی کنند در خط رهبری حرکت کنند و از آن منحرف نشوند که خیر دنیا و آخرت در آن است و بدانند که ایشان موفقیت اسلام و نظام و کشور را می‌خواهند. هرگز گرفتار تحلیل‌های گوناگون نشوند که دشمن در کمین است

حاج احمد آقا می دانست، دشمن در کمین است تا از طرف بیت امام به ولایت لطمه زنند و در اصل به نظام … برای همین نکته به آقازاده های خود هشدار داد.

و لازم است حاج حسن آقا بداند که وظیفه سنگینی برگردنش است و باید بداند نمایندگی در مجلس خبرگان حساس است پس باید به وصیت پدرش عمل نماید هرگز گرفتار تحلیل‌های گوناگون نشوند که حقیقتا دشمن در کمین است. نباید بگذارد روزنامه نگاران در تیتر روزنامه هایشان از ورود او در این عرصه استفاده شخصی کنند و با جملاتشان گروه هایی را مورد حمله قرار دهند. نباید بگذارد او را مقابل ولایت مداران قرار دهند. نباید بگذارد برخی او را معترض نشان دهند. نباید بگزارد کسی در این ایام عکسی جز عکس امام و حاج احمد آقا کنار تمثال مبارکش قرار گیرد و

انشاالله حضور حاج حسن آقا به عنوان یادگار امام در جهت همراهی با  ولایت مطلقه فقیه و حضرت آیت الله الامام خامنه ای باشد.

*رسول حمزه پور اسدی-فعال دانشجویی

 

برچسب‌ها: , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
نوشت ایران؛ نوشت افزار باکیفیت ایرانی اسلامی
ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
ثبت نام حوزه علمیه مشکات اصفهان/ طرح تحولی ویژه دانشجویان/ کلیک کن
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715