شنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۳۰
 تصویب قانون محدودیت ویزایی آمریکا علیه ایران “نقض برجام” است   

رئیس قرارگاه عمار گفت: آمریکایی‌ها به نوعی شیطنت می‌کنند که از وضعیت رفع تحریم‌های ناشی از برجام هیچ چیز نصیب ما نشود.

به گزارش ندای اصفهان، حجت‌الاسلام مهدی طائب رئیس قرارگاه عمار با اشاره به تصویب قانون محدودیت ویزایی آمریکا علیه ایران، گفت: نظر مسئولان دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران نیز این است که تصویب این قانون به نوعی تحریم دوباره ایران و نقض برجام است.

وی ادامه داد: اخیرا وزیر امورخارجه آمریکا در نامه‌ای اعلام کرده که “ما می‌توانیم از طریق دیگری راه تحریم‌ها را باز کنیم”؛ آنها خودشان نیز می‌دانند که با تصویب قوانینی راه را می‌بندند و البته این انتظار هم نسبت به آنها می‌رفت.

رئیس قرارگاه عمار افزود: آنها اگر نامه‌ای نگارش و اعلام می‌کنند که با قوانین دیگری راه را باز می‌کنیم و تحریم‌ها برداشته خواهد شد، باید به آنها گفت که اگر نیت این کار را داشتید، چرا آن را تصویب کردید؟ واقعا در بین مقامات آمریکایی یک دوگانگی وجود دارد.

حجت‌الاسلام طائب تصریح کرد: همان‌طور که امام‌خمینی(ره) فرمودند “آمریکا شیطان بزرگ است”معلوم می‌شود آنها از هر مسیری که جلوی ضربات آنها گرفته شود، از مسیر دیگری وارد می‌شوند و با نیرنگ و دروغ ضربات خود را وارد می‌کنند.

وی تاکید کرد: بنده معتقدم این ابتدای راه است و آمریکایی‌ها در مجموع به نوعی شیطنت می‌کنند که از وضعیت رفع تحریم‌های ناشی از برجام هیچ چیز نصیب ما نشود. شیطنت آنها اجازه نمی‌دهد که از این برجام در زمینه تحریم‌ها چیزی نصیب ما شود.

 

منبع: تسنیم

برچسب‌ها: , , , , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق