شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: بین الملل
چاپ خبر
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۳۰
بیانیه پایانی تجمع دانشجویان در مقابل دفتر سازمان ملل:
 زکزاکی‌ها ندیده مرید خمینی شدند/ به عکس العمل ضعیف مسئولان کشور معترضیم   

تجمع امروز بعد از ظهر دانشجویان و مردم تهران درمقابل دفتر سازمان ملل با صدور بیانیه‌ای خاتمه یافت.

به گزارش ندای اصفهان، بعد از ظهر امروز تجمع دانشجویان و مردم تهران درمقابل دفتر سازمان ملل با صدور بیانیه ای خاتمه یافت.

متن کامل بیانیه بدین شرح است:

ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا، بل احیاء عند ربهم یرزقون

از آن روزی که این کره خاکی پذیرای بشر شد، همواره عده‌ای مظلوم داغ ظلم ظالم را بر پیشانی داشته اند. همیشه بودند قابیل هایی که هابیل ها را به مسلخ ببرند همیشه بودند فرعون هایی که با دعوی «انا ربکم الاعلی» مردم را به بیگاری و بردگی بنشانند. همیشه شاهان ارباب بودند و مردم بیچاره برده و بنده.

در چنین ظلمت کده ای ستاره پرفروغ اسلام بدرخشید و چون ماه فروزان دل داغدیده ستم کشیدگان و مظلومان را انیس و مونس شد هر آنکه ندای رهایی بخش اسلام در گوشش طنین انداز شد با جان و دل بدان گروید.

ولی افسوس که دیری نپایید و روش دادگرانه اسلام جای خود را به شیوه پادشاه مابانه بنی امیه و بنی العباس داد و دوباره مستعضفین عالم را در تاریکی یاس و ناامیدی فرو برد. دوباره مظلومان به جان مظلومان افتادند و با هر وسیله ممکن به چپاولشان پرداختند.

اما میان ظالمان دیروز و امروز تفاوتی است ظالمان امروز به انواع سلاح و تجهیزات مدرن مجهز هستند و بهتر و راحت تر و بیشتر از همیشه به پابرهنگان تاریخ ستم روا می دارند.

در این دوره سیاهی دوم، ودر این قرون وسطای عمومی فراگیر، و در این جاهلیت ثانی، نور اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله و این بار به دست فرزند خلف آن ستاره سید روح الله الموسوی الخمینی به منصه ظهور رسید و بزرگترین انقلاب دینی چند قرن اخیر را به رقم زد.

از همگان هنگامه، نور امید در چشمان مستضعفین جهان بدرخشید و نهال فسرده و پژمرده جانشان طراوتی تازه گرفت. پابرهنگان پیاده باور کردند که می شود از استبداد سواره ها مغرور نجات یافت. کوخ نشنینان به عیان دیدند که می توان با دست خالی کاخ نشینان را به زیر کشید و به دادگاه محاکمه تاریخ برد و محکومشان کرد و به جوخه مجازات سپرد.

در همین دوران مدرن و حتی همین امروز، رنگین پوستان همانند صدها و هزاران سال، به بردگی گرفته می شوند و جانشان از تازیانه تبعیض نژادی به خون می نشینند و فرسایش می یابد.

رنگین پوستانی که هم اکنون، در یکی از پیشرفته ترین کشور دنیا، آمریکا مشاهده می کنند که جانشان آنقدر بی ارزش است که سفید پوستان آنها را همانند حیوان می کشند و از دادگاه تبرئه می شوند، چگونه دل به اسلامی نبازند که جان یک انسان را فارغ از نژاد و قوم و رنگ پوست هم سنگ جان تمامی انسان ها می داند؟ رنگین پوستان عاشقانه به امام خمینی و اسلام امام خمینی معتقد شدند و در این راه گام های استوارانه ای نهادند.

کم نبودند امثال زکزاکی‌ها که ندیده مرید خمینی بت شکن شدند و سر از پا نشناخته خود را به ایران رساندند و با معارف اسلامی ناب از زبان امام راحل، از نزدیک آشنا شدند. اگر چه عده ای با ترس و لرز از صدور انقلاب صحبت می کنند، اما باید گفت انقلاب در همان لحظه پیروزی به همه دنیا صادر شد، چه عیب اگر خفاشان نمی توانند برق صدور انقلاب را ببینند.

زکزاکی، رهبر جامعه اسلامی کشور نیجریه نه تنها خود در امام ذوب شده، بلکه میلیون ها پیرو او نیز در امام ذوب شده اند. میلیون ها شیعه نیجریه به رهبری شیخ محمد زکزاکی چنان خود و زندگی خود را وقف به ثمر رسیدن آرمان های امام نمودند که آنها را خمینیون نام نهادند.

در دورانی که عده ای وطن فروش در قلب ایران شعار «نه غزه، نه لبنان» سر دادند، زکزاکی و فرزندان رنگین پوستش در دل آفریقا، روز قدس را با شعار «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» راهپیمایی می کنند. در دورانی که عده ای در ایران دم از سازش با استکبار جهانی می زنند، میلیون ها زکزاکی در نیجریه با امید به وعده الهی که «و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الورثین» علم مبارزه با استکبار را به دوش می کشند، سازش را ذلیلانه ترین و حقیرانه ترین کار می دانند.

دنیای استکبار که هنوز نتوانسته خمینی ایران را هضم کند و پایه های کاخ ظلم آنها هنوز از زلزله انقلاب اسلامی ایران می لرزد، نمی تواند تصور کنند که میلیون ها خمینی در قلب آفریقا چه می تواند بر سر کاخ ستم آنها بیاورد.

دنیای غرب که از زمین زرخیز آفریقا و معادن متعدد آن حداکثر استفاده را می کند، ظهور شیعیان خمینی صفت که قطع کردن دست اجانب از سرزمین خود یکی از صفات آن ها است را نمی تواند برتابد و از هر راهی درصدد برآمده تا آنها را محدود و یا حتی نابود کند.

وهابیت ملعون نیز که از گسترش فکر شیعی بیش از هر چیزی در هراس می افتد، کمر به نابودی شیعیان نیجریه بسته است. در همین راستا ارتش نیجریه در اقدامی وحشیانه به حسینه بقیه الله نیجریه و منزل شخصی رهبر جنبش اسلامی نیجریه، شیخ محمد زکزاکی، یورش برده و صدها تن را به خاک و خون کشید.

تصویر غرفه به خون شیخ محمد زکزاکی و محاسن سفید به خون خزاب شده اش، تداعی کننده جملات زیارت جانسوز ابی عبدالله الحسین علیه السلام از زبان امام زمان است که«السلام علی الشیب الخصیب» و چه زیبا است شعار رنگین پوستان نیجریه که گفته اند: جون، غلام سیاه پوست سید الشهدا سند بیعت آفریقا با اباعبدااله است.

ما معترضان به کشتار وحشیانه برادران و خواهران رنگین پوستمان در نیجریه، با صدای بلند فریاد می زنیم:

۱- از سکوت مجامع بین المللی در قبال کشتار صدها انسان بی گناه ابراز انزجار کرده و خواهان عکس العمل فوری و جدی سازمان ملل و دیگر سازمان های مربوطه هستیم.

۲- به عکس العمل دیر هنگام و منفعلانه و ضعیف مسئولان کشور معترض بوده و از آنها می خواهیم که عکس العملی انقلابی را در دستور کار خود قرار دهند.

۳- از دولت نیجریه و ارتش نیجریه می خواهیم علاوه بر متوقف کردن جنایات خود، رهبر شیعیان نیجریه را آزاد کرده و ضمن عذرخواهی و دل جویی رسمی از مجامع شیعیان نیجریه و جهان، تضمین رسمی مبنی بر حفظ امنیت شیخ محمد زکزاکی و دیگر شیعیان کشور نیجریه ارائه نمایند.

۴- به دولت و ارتش نیجریه هشدار می دهیم که در صورت ادامه این روش، با خشم انقلابی جوانان مسلمان و مستضعفان پابرهنه دنیا روبه رو شده و نابودی حکومت خودکامه خود را تعجیل می بخشند.

۵- از شبه روشنفکرانی که در واقعه اسف بار پاریس عکس العمل سریع نشان داده و در مقابل سفار فرانسه و به نیت همدردی با فرانسویان شمع روشن نموده اند می پرسیم: آیا در نظر شما مفهوم انسان برابری با غربی ها است؟ آیا انسان یعنی سفید پوستان؟ چرا و به چه دلیل در قبال کشتار صدها نفر شیعیان بی گناه نیجریه سکوت کرده‌اید؟

۶- از تمام مردم متعهد ایران و همه مظلومان و مستضعفان جهان می خواهیم اعتراضات پی در پی خود را تا رسیدن به نتیجه مطلوب که همان اطمینان از حفظ امنیت شیعیان نیجریه است ادامه دهند.

و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون

منبع: دانشجو

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز