جمعه ۰۶ اسفند ۱۳۹۵
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان خبر داد:
 افزایش ۲۰ درصدی جمع آوری متکدیان در سالجاری   

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان اعلام کرد: در ۸ ماهه نخست سالجاری نسبت به مدت مشابه سال قبل جمع آوری متکدیان ۲۰ درصد افزایش داشته است.

به گزارش ندای اصفهان ، مجتبی کاظمی با بیان اینکه در هشت ماهه سالجاری یک هزار و ۹۹ متکدی  توسط ماموران رفع تخلفات شهری از سطح شهر اصفهان جمع آوری و به مرکز فضیلت هدایت شده اند، گفت: علیرغم همکاری های خوب بهزیستی، متاسفانه ۹۰۸ متکدی بلافاصله و بدون هیچ اقدامی دوباره به سطح شهر بازگشتند.
وی بیان کرد: اگر بانک اطلاعاتی از متکدیان تشکیل شود و پرونده مجرمان به مراجع قضایی تحویل گردد، به راحتی می توان با متکدیان حرفه ای برخورد کرد.
مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان اظهار داشت: اصفهان نسبت به سایر کلانشهرها در رابطه با جمع آوری متکدیان و کودکان خیابانی بسیار موفق عمل کرده است به طوری که اکنون اصفهان یکی از شهرهای ناامن برای فعالیت متکدیان به شمار می رود.
وی با تاکید بر اینکه حضور متکدیان و کودکان خیابانی در سطح شهر علاوه بر اینکه چهره شهر را آلوده و مخدوش می سازد ، بستر ارتکاب جرم و جنایت را نیز مهیا می کند، گفت: این متکدیان که غالباً از اتباع بیگانه هستند با سوء استفاده از احساسات دینی و عواطف مذهبی شهروندان مبادرت به تکدی گری نموده و روزانه از این راه درآمدهای زیادی را عاید خود می کنند.
کاظمی با بیان اینکه در موضوع «مبارزه با تکدی‌گری» نیازمند همکاری مردم در پیشگیری و جلوگیری از مشکلات این پدیده هستیم، تاکید کرد: ما از شهروندان انتظار داریم که به این افراد کمک نکنند و چنانچه قصد کمک به نیازمندان واقعی را دارند ، کمک های خود را به مراکز خیریه و یا کمیته امداد ارایه کنند.

انتهای پیام/

منبع : ایمنا

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
حوزه و روحانیت
حوزه و روحانیت
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق