شنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۸
رییس کلانتری خوراسگان:
 در فصل سرما، احتمال سرقت احشام افزایش پیدا می کند/ تامین امنیت در گرو همکاری ناجا، مردم و بسیج است   

سروان احمدی اظهار کرد: بیشترین سرقت‌های احشام در ماه‌های آذر تا اسفندماه رخ‌داده است، فلذا صاحبان دامداری‌ها می‌بایست نسبت به تأمین نگهبان مورد اعتماد و ابزارآلات مناسب در جهت حفظ و حراست از مکان خود اقدام کنند...

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، شب گذشته در روستای سوسارت از روستاهای شرق خوراسگان نشست آگاه‌سازی در خصوص سرقت احشام و سیم‌های برق با حضور مسئولین ۱۰ روستای منطقه به میزبانی کلانتری ۲۳ خوراسگان برگزار شد.

رییس کلانتری خوراسگان ضمن خوش‌آمد گویی به حاضرین، گفت: با توجه به شروع فصل سرما و احتمال افزایش سرقت در خصوص سیم‌های برق و احشام، برای تأمین امنیت منطقه همکاری و تعامل نیروی انتظامی، بسیج محلی و مردم باید بیشتر شود.

سروان اکبر احمدی افزود: به‌واسطه شب‌بیداری‌ها، هوشیاری و بصیرت خدمت‌گزاران به‌نظام و انقلاب به حمد الهی امنیت تأمین‌شده است.

وی ادامه داد: اگر مردم سطح هوشیاری عمومی را در خانواده‌های خود بالا ببرند، منجر به جلوگیری گسترش سرقت می‌شود.

این مسئول ضمن تقدیر و تشکر از فرماندهان پایگاه‌ها، تعامل عوامل بسیج در بررسی و برخورد با سارقین منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای را خوب ارزیابی کرد و این را به دلیل جلسات تعامل کلانتری با حوزه مقاومت بسیج ۱۲ حضرت بقیه‌الله (عج) خوراسگان عنوان کرد و خواستار ادامه این روند شد.

احمدی خواستار همکاری بیشتر شورای اسلامی روستاها و همچنین اهالی محترم آن‌ها در مواجه با معضلات و رخدادهای تهدیدکننده امنیت و آرامش منطقه با کلانتری محل را داشت.

رییس کلانتری خوراسگان از دامداران محترم درخواست کرد تا برای دریافت همفکری و راهکارهای امنیتی و حفاظتی به کلانتری مراجعه نمایند تا مشورت‌های لازم به ایشان داده شود.

وی اظهار کرد: بیشترین سرقت‌های احشام در ماه‌های آذر تا اسفندماه رخ‌داده است، فلذا صاحبان دامداری‌ها می‌بایست نسبت به تأمین نگهبان مورد اعتماد و ابزارآلات مناسب در جهت حفظ و حراست از مکان خود اقدام کنند.

احمدی یکی دیگر از تهدیدهای مردم را سارقین نزدیک بانک‌ها که در کمین غافلان نشسته‌اند عنوان کرد و گفت: بیشتر این سرقت‌ها توسط جوانان معتاد انجام می‌پذیرد.

وی موضوع بعدی را سهل‌انگاری صاحبان خودرو و موتورسیکلت بیان کرد و افزود: سارقان با توجه به‌غفلت صاحبان این وسایل به سرقت آن‌ها مبادرت می‌کنند.

رییس کلانتری خوراسگان از اهالی و مسئولین روستاها تقاضا کرد تا در بهبود و تامین امنیت مناطق به این ارگان نهایت همکاری را داشته باشند.

وی در پایان تأکید کرد: مردم در گزارش به‌موقع تخلفات اقدام نمایند تا نیروی‌های انتظامی بتوانند بهترین عملکرد را در خصوص برخورد با متخلفین داشته باشند.

سروان اکبر احمدی

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


فوری: استخدام مربی بینش مطهر (کلیک کنید)
فوری: استخدام مربی بینش مطهر (کلیک کنید)
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز