یکشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۸
رییس کلانتری خوراسگان:
 در فصل سرما، احتمال سرقت احشام افزایش پیدا می کند/ تامین امنیت در گرو همکاری ناجا، مردم و بسیج است   

سروان احمدی اظهار کرد: بیشترین سرقت‌های احشام در ماه‌های آذر تا اسفندماه رخ‌داده است، فلذا صاحبان دامداری‌ها می‌بایست نسبت به تأمین نگهبان مورد اعتماد و ابزارآلات مناسب در جهت حفظ و حراست از مکان خود اقدام کنند...

به گزارش خبرنگار ندای اصفهان، شب گذشته در روستای سوسارت از روستاهای شرق خوراسگان نشست آگاه‌سازی در خصوص سرقت احشام و سیم‌های برق با حضور مسئولین ۱۰ روستای منطقه به میزبانی کلانتری ۲۳ خوراسگان برگزار شد.

رییس کلانتری خوراسگان ضمن خوش‌آمد گویی به حاضرین، گفت: با توجه به شروع فصل سرما و احتمال افزایش سرقت در خصوص سیم‌های برق و احشام، برای تأمین امنیت منطقه همکاری و تعامل نیروی انتظامی، بسیج محلی و مردم باید بیشتر شود.

سروان اکبر احمدی افزود: به‌واسطه شب‌بیداری‌ها، هوشیاری و بصیرت خدمت‌گزاران به‌نظام و انقلاب به حمد الهی امنیت تأمین‌شده است.

وی ادامه داد: اگر مردم سطح هوشیاری عمومی را در خانواده‌های خود بالا ببرند، منجر به جلوگیری گسترش سرقت می‌شود.

این مسئول ضمن تقدیر و تشکر از فرماندهان پایگاه‌ها، تعامل عوامل بسیج در بررسی و برخورد با سارقین منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای را خوب ارزیابی کرد و این را به دلیل جلسات تعامل کلانتری با حوزه مقاومت بسیج ۱۲ حضرت بقیه‌الله (عج) خوراسگان عنوان کرد و خواستار ادامه این روند شد.

احمدی خواستار همکاری بیشتر شورای اسلامی روستاها و همچنین اهالی محترم آن‌ها در مواجه با معضلات و رخدادهای تهدیدکننده امنیت و آرامش منطقه با کلانتری محل را داشت.

رییس کلانتری خوراسگان از دامداران محترم درخواست کرد تا برای دریافت همفکری و راهکارهای امنیتی و حفاظتی به کلانتری مراجعه نمایند تا مشورت‌های لازم به ایشان داده شود.

وی اظهار کرد: بیشترین سرقت‌های احشام در ماه‌های آذر تا اسفندماه رخ‌داده است، فلذا صاحبان دامداری‌ها می‌بایست نسبت به تأمین نگهبان مورد اعتماد و ابزارآلات مناسب در جهت حفظ و حراست از مکان خود اقدام کنند.

احمدی یکی دیگر از تهدیدهای مردم را سارقین نزدیک بانک‌ها که در کمین غافلان نشسته‌اند عنوان کرد و گفت: بیشتر این سرقت‌ها توسط جوانان معتاد انجام می‌پذیرد.

وی موضوع بعدی را سهل‌انگاری صاحبان خودرو و موتورسیکلت بیان کرد و افزود: سارقان با توجه به‌غفلت صاحبان این وسایل به سرقت آن‌ها مبادرت می‌کنند.

رییس کلانتری خوراسگان از اهالی و مسئولین روستاها تقاضا کرد تا در بهبود و تامین امنیت مناطق به این ارگان نهایت همکاری را داشته باشند.

وی در پایان تأکید کرد: مردم در گزارش به‌موقع تخلفات اقدام نمایند تا نیروی‌های انتظامی بتوانند بهترین عملکرد را در خصوص برخورد با متخلفین داشته باشند.

سروان اکبر احمدی

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق