یکشنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۶
 عواقب‌تکان‌دهنده عملی نشدن وعده‌های اقتصادی برای‌دولت   

حسن روحانی در سال ۲۰۱۳ به عنوان رئیس جمهور و با ۲ هدف انتخاب شد؛ خروج از تحریم‌های بین‌المللی و بهبود وضعیت اقتصادی. علی‌رغم موفقیت روحانی در کسب توافق هسته‌ای، به نظر می‌رسد که وی قادر به فراهم کردن زندگی بهتر برای اغلب مردم نباشد.

به گزارش ندای اصفهان ، یک سایت حامی دولت از قول مجله نیوزویک نوشت عواقب نارضایتی مردم نسبت به عملکرد اقتصادی دولت می‌تواند برای وجهه روحانی خطرناک باشد.

نامه‌نیوز به نقل از نیوزویک نوشت: حسن روحانی در سال ۲۰۱۳ به عنوان رئیس جمهور و با ۲ هدف انتخاب شد؛ خروج از تحریم‌های بین‌المللی و بهبود وضعیت اقتصادی. علی‌رغم موفقیت روحانی در کسب توافق هسته‌ای، به نظر می‌رسد که وی قادر به فراهم کردن زندگی بهتر برای اغلب مردم نباشد.

این گزارش می‌افزاید: «متحدان روحانی در حال نشان دادن نشانه‌هایی از، از دست دادن اعتماد خود هستند. در حالی که تمامی طیف‌های سیاسی در ایران به دلیل برآورده نشدن وعده‌های اقتصادی از وی انتقاد می‌کنند، بیشترین انتقادات از سوی متحدان وی یعنی اصولگرایان عملگرا صورت می‌گیرد. بسیاری انتظار داشتند که روحانی با لغو احکام تکنوکرات در عرصه اقتصادی مسیر بهبود در این زمینه را فراهم کند. اگر انتقادات اخیر را نشانه‌ای از گسترده‌تر شدن شکاف نارضایتی‌ها میان روحانی و نخبگان تلقی کرد عواقب آن برای ادامه دوران ریاست جمهوری وی و توانایی وی برای پیشرفت در حفظ جبهه اجتماعی خود و همچنین کاهش تنش‌ها با غرب می‌تواند وخیم باشد».

انتهای پیام/
منبع:کیهان

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
موسسه فرهنگی آموزشی طاها/ کلیک کنید
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پویش ملی افتخارم ایران (کلیک کنید جایزه ببرید!)
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق