یکشنبه ۰۶ فروردین ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: اجتماعی
چاپ خبر
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۴
مدیرعامل موسسه فرهنگی دارالاکرام الفبای فردا خبر داد
 برگزاری جشنواره «الفبای فردا» در ۲۶ آذر/ حمایت تحصیلی از کودکان یتیم   

مدیرعامل موسسه فرهنگی دارالاکرام الفبای فردا از حمایت تحصیلی از کودکان یتیم خبر داد و گفت: جشنواره «الفبای فردا» ۲۶ آذر برگزار می‌شود.

به گزارش ندای اصفهان ، محمدحسین متقی مدیرعامل موسسه فرهنگی دارالاکرام الفبای فردا در نشست خبری که امروز در محل این موسسه برگزار شد، اظهار داشت: این موسسه از سال ۱۳۸۰ در زمینه حمایت از تحصیل دانش‌آموزان بدون سرپرست فعالیت می‌کند.

وی به اهداف ایجاد این موسسه اشاره کرد و گفت: ارتقای تحصیلی دانش‌آموزان و دانشجویان تحت پوشش از طریق اعطای بورسیه تحصیلی، ارتقای شرایط فرهنگی و اجتماعی دانش‌آموزان و دانشجویان تحت پوشش و خانواده‌های آنان، ارتقای وضعیت بهداشت و سلامت دانش‌آموزان و دانشجویان تحت پوشش و خانواده‌های آنان و نخبه پروری از طریق شناسایی استعداد و توانایی‌های بالقوه دانش‌آموزان و دانشجویان تحت پوشش از جمله اهداف این موسسه است.

متقی با بیان اینکه از زمان تأسیس این موسسه تاکنون ۱۵۰۰ دانش‌آموز یتیم تحت پوشش قرار گرفته‌اند، افزود: همزمان با چهاردهمین سالروز تأسیس موسسه فرهنگی دارالاکرام مصمم شدیم تا جشنواره بزرگ الفبای فردا را در ۲۶ آذر برگزار کنیم.

وی ادامه داد: در این مراسم در کنار ارائه گزارش عملکرد و اقدامات موسسه، رونمایی از سامانه دارالاکرام تی‌وی به عنوان اولین رسانه ویدئو اینترنتی خیریه جهان خواهیم داشت.

مدیرعامل موسسه فرهنگی دارالاکرام الفبای فردا اضافه کرد: تجلیل از حامیان، سفیران نیکوکاری و همیاران در طی سال‌های فعالیت موسسه، رونمایی از سایت جدید موسسه و سامانه آوای یاران به منظور ارتباط مستقیم با مردم، دانش‌آموزان و خانواده‌ها از دیگر برنامه‌های این همایش است.

وی از ایجاد کمپین حمایت از تحصیل ۳۱۳ کودک و نوجوان بازمانده از تحصیل با هدف حمایت تحصیلی از این کودکان خبر داد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
میدان نیوز
میدان نیوز
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق