جمعه ۰۳ آذر ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۳
خرازی:
 با کارگزاران اختلاف دیدگاه داریم/ دولت در بُعد اقتصادی یک‌دست نیست   

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: دولت در بُعد اقتصادی یک‌دست نیست و به‌لحاظ اقتصادی فاقد استراتژی و برنامه است.

به گزارش ندای اصفهان، سید محمد‌صادق خرازی ظهر امروز در جمع فعالان احزاب سیاسی اصلاح‌طلب استان گلستان اظهار داشت: یک موضوع جدی که در برخی گروه‌های اصلاح‌طلب مطرح است، این بوده که به‌دلیل اینکه لاریجانی در موضوع برجام خوب عمل کرده، وی را از خودمان بدانیم و در سرلیست خود قرار دهیم.

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان خاطرنشان کرد: لاریجانی را به‌عنوان یک فیلسوف قبول داریم اما با آقای لاریجانی قابل ائتلاف نیستیم و فضیلت‌هایی که اصلاحات به آن نگاه می‌کند، با عملکرد وی در تعارض است.

خرازی گفت: ما با هم اختلاف‌نظر داریم و اگر دیگران می‌خواهند این مثلث را تشکیل دهند، ما به‌عنوان حزب ندای ایرانیان این نگاه را نگاه اصلاح‌طلبی نمی‌دانیم. نگاه ما اصلاح‌طلب و نگاه آقای لاریجانی اصولگراست، در موضوعات مختلف و اصول مختلف از جمله در اقتصاد و سیاست با هم متفاوت هستیم. ما در این زمینه با کارگزاران اختلاف دیدگاه داریم.

وی افزود: ما یک رهبر در اصلاح‌طلبان داریم و فصل‌الخطاب رئیس دولت اصلاحات است، اگر شورای اصلاح‌طلبان به‌صورت واقعی شکل بگیرد و تصمیمی بر مبنای اصول اصلاح‌طلب شکل بگیرد، پیروی می‌کنیم.

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان همچنین به استراتژی دولت در عرصه اقتصاد اشاره کرد و گفت: دولت در بُعد اقتصادی یک‌دست نیست و به‌لحاظ اقتصادی فاقد استراتژی و برنامه است؛ خود آقای روحانی نیز این واقعیت را قبول دارد و واقف است و به وزرای خود نقد کرده است.

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری چشمه سار
پایگاه خبری چشمه سار
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق