شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: فرهنگی
چاپ خبر
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۳
 دهمین دوره مسابقات قرآنی “مدهامتان” در اصفهان برگزار می شود   

مدیر کل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی از برگزاری دهمین دوره مسابقات قرآنی "مدهامتان" خبرداد.

به گزارش ندای اصفهان ، دهمین دوره مسابقات قرآنی  مدهامتان به منظور کشف استعداد های جوانان و نوجوانان فعال در کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور برگزار می شود.
وی افزود: با توجه به فضاهای قرآنی موجود در اصفهان استعداد، ظرفیت، توانمندی و آمادگی بسیار ویژه ای که در این عرصه وجود دارد.
مدیر کل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی تصریح کرد: این جشنواره از سه ماه قبل آغاز شد و از نیمه اول سال با توافقی که با تهران صورت گرفت قرار شد که این جشنواره به صورت ملی  در اصفهان برگزار شود.
ارزانی با اشاره به اینکه حد و وزن و قامت این جشنواره در اصفهان با دیگر استان ها فرق می کند، اظهار کرد: این جشنواره سال گذشته در خوزستان برگزار شده بود و اکنون دهمین دوره این مسابقات به اصفهان واگذار شده است و این به معنای این است که خود اصفهان این جشنواره را ساماندهی می کند.
وی ادامه داد: حدود ۲۱ هزار کانون فرهنگی هنری مساجد در کشور وجود دارد که ۱۷۰۰ کانون به اصفهان تعلق دارد.
مدیر کل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی با اشاره به گزارشات تهران و ارزیابی هایی که از کانون های کشور دارند عنوان کرد: اصفهان در حوزه کانون های فرهنگی هنری مساجد بهترین آمار را از لحاظ کیفی و کمی در کشور دارد.
ارزانی با بیان اینکه میزبانی جشنواره ملی مدهامتان یکی از افتخارات  اصفهان است افزود: این جشنواره از ۲۴ آذر تا ۲۷ آذر در اصفهان برگزار می شود./

انتهای پیام/

منبع : ایمنا

برچسب‌ها: ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


GLX ایرانی بخرید
GLX ایرانی بخرید
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری چشمه سار
پایگاه خبری چشمه سار
اصفهان شرق
اصفهان شرق
تبلیغات
تبلیغات
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق