شنبه ۰۴ آذر ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: فرهنگی
چاپ خبر
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۳
 دهمین دوره مسابقات قرآنی “مدهامتان” در اصفهان برگزار می شود   

مدیر کل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی از برگزاری دهمین دوره مسابقات قرآنی "مدهامتان" خبرداد.

به گزارش ندای اصفهان ، دهمین دوره مسابقات قرآنی  مدهامتان به منظور کشف استعداد های جوانان و نوجوانان فعال در کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور برگزار می شود.
وی افزود: با توجه به فضاهای قرآنی موجود در اصفهان استعداد، ظرفیت، توانمندی و آمادگی بسیار ویژه ای که در این عرصه وجود دارد.
مدیر کل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی تصریح کرد: این جشنواره از سه ماه قبل آغاز شد و از نیمه اول سال با توافقی که با تهران صورت گرفت قرار شد که این جشنواره به صورت ملی  در اصفهان برگزار شود.
ارزانی با اشاره به اینکه حد و وزن و قامت این جشنواره در اصفهان با دیگر استان ها فرق می کند، اظهار کرد: این جشنواره سال گذشته در خوزستان برگزار شده بود و اکنون دهمین دوره این مسابقات به اصفهان واگذار شده است و این به معنای این است که خود اصفهان این جشنواره را ساماندهی می کند.
وی ادامه داد: حدود ۲۱ هزار کانون فرهنگی هنری مساجد در کشور وجود دارد که ۱۷۰۰ کانون به اصفهان تعلق دارد.
مدیر کل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی با اشاره به گزارشات تهران و ارزیابی هایی که از کانون های کشور دارند عنوان کرد: اصفهان در حوزه کانون های فرهنگی هنری مساجد بهترین آمار را از لحاظ کیفی و کمی در کشور دارد.
ارزانی با بیان اینکه میزبانی جشنواره ملی مدهامتان یکی از افتخارات  اصفهان است افزود: این جشنواره از ۲۴ آذر تا ۲۷ آذر در اصفهان برگزار می شود./

انتهای پیام/

منبع : ایمنا

برچسب‌ها: ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


پایگاه خبری چشمه سار
پایگاه خبری چشمه سار
اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق