سه شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۶
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۱
 جریان اصلاح‌طلب به واسطه اصولگرایان می‌خواهد کسب هویت کند/ اصلاح‌طلبان وضعیت منظمی ندارند   

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اصلاح‌طلبان وضعیت منظمی ندارند، گفت: جریان اصلاح‌طلب به واسطه اصولگرایان می‌خواهد هویت فوت‌شده خود را به دست آورد.

به گزارش ندای اصفهان، حجت‌الاسلام احمد سالک کاشانی نماینده مردم اصفهان و رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سابقه هویت اصلاح‌طلبی و اصولگرایی به  زمانی برمی‌گردد که موضوع چپ و راست را مطرح کردند و عده‌ای را راست می‌خوانند و عده‌ای دیگر را چپ.

وی افزود: در این میان افرادی با عنوان‌های راست و چپ تندرو و میانه‌رو تقسیم‌بندی شدند و این گونه بود که در گذشته، احزاب به دسته‌های مختلف تقسیم شده و پس از مدتی تبدیل به اصلاح‌طلب و اصولگرا شدند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: مقام معظم رهبری پس از چندی، اصولگرایی را با ۸ محور اصلی معرفی کردند و فرمودند اصولگرا کسی است که دنبال این چند محور باشد.

سالک در ادامه سخنان خود یادآور شد: به دنبال آن این حرکت ساماندهی پیدا کرد و اصلاح‌طلبان هم حرکت خود را انجام دادند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه در شرایط کنونی اصلاح‌طلبان وضعیت منظمی ندارند، عنوان کرد: جریان اصلاح‌طلبی در شرایط نامطلوبی قرار دارد و آنها تلاش می‌کنند که موقعیت از دست رفته خود را به دست آورند لذا به هر وسیله‌ای متوسل شدند تا بتوانند به واسطه افرادی چون آقایان ناطق نوری و لاریجانی موقعیت و هویت فوت شده خود را به دست آ‌ورند.

 

منبع: فارس

 

برچسب‌ها: , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


اصفهان شرق
اصفهان شرق
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز
وعده صادق
وعده صادق