سه شنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۷
اخبار اصفهان
سرتیتر اخبار
سرویس: سیاسی
چاپ خبر
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۰
حجت‌الاسلام صفایی در جزب مؤتلفه:
 باید مراقب باشیم مجلس ششم دیگری تشکیل نشود   

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا با اشاره به اینکه هنوز خاطر مردم است که چه تنش‌هایی در مجلس ششم ایجاد کردند، گفت: باید مراقب باشیم مجلس ششم دیگری تشکیل نشود.

به گزارش ندای اصفهان، حجت‌الاسلام غلامرضا صفایی رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در نهمین شب از مراسم عزاداری دهه آخر صفر در حزب مؤتلفه اسلامی در سخنانی با اشاره به ویژگی‌های همراهی مسلمانان از منظر قرآن کریم با پیامبر اکرم(ص)، اظهار داشت: مسلمان واقعی و کسانی که می‌خواهند در معیت و همراهی پیامبر اکرم(ص) باشند با دشمن اسلام و بیگانه‌ای که توطئه‌گر است و به فکر نفوذ می‌باشد، هیچ سازشی ندارد، بلکه مقابله می‌کند.

وی تصریح کرد: مقام معظم رهبری در سخنرانی‌های اخیر خود بارها بر موضوع نفوذ دشمن هشدار داده‌اند، زیرا دشمن مشکل‌اش ایران نیست، بلکه انقلاب ما است که اسلامی می‌باشد و به فکر نفوذ و توطئه‌چینی و برنامه‌ریزی برای ضربه زدن است تا ما نتوانیم همراه با پیامبر(ص) و اسلام باشیم.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا افزود: ما فراموش نمی‌کنیم که آمریکا توطئه‌گر و شیطان بزرگ و دشمن اسلام است. آنها امروز داعش را به وجود آورده‌اند که چنین مصیبت‌هایی برای دنیای اسلام به وجود آورده و در اروپا مسلمانان در شرایط سختی به سر می‌برند.

حجت‌الاسلام صفایی تأکید کرد: شعار مرگ بر آمریکا هیچ زمانی نباید فراموش شود.

وی افزود: دومین ویژگی مسلمانانی که می‌خواهند همراه پیامبر(ص) باشند، این است که نسبت به دیگر الفت و مهربانی داشته باشند. در دنیای دیروز و امروز و فردا مهم‌ترین قدرت و مهم‌ترین بازدارنده، قدرت مردم است. مقام معظم رهبری بارها بر وحدت ملی تأکید کرده‌اند و به دلیل این است که دشمنی در مقابل انقلاب اسلامی ایستاده، استکبار جهانی است که می‌خواهد مقاومت اسلامی را از بین ببرد؛ باید در مقابل دشمن وحدت داشت.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در ادامه، اظهار داشت: ایران امروز قدرتی جهانی است و دشمن می‌خواهد این قدرت را از بین ببرد و به دنبال نفوذ است. برای مقابله با نفوذ راهی جز اتحاد و وحدت ملی نیست.

حجت‌الاسلام صفایی تأکید کرد: دشمن به دنبال نفوذ به مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی از طریق انتخابات است. دشمن پس از امام(ره) فکر می‌کرد که انقلاب تمام می‌شود. خداوند وجود حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای را به عنوان ذخیره‌ای پس از ایشان برای ما در نظر گرفت. ما در نیروهای مسلح با تمام وجود امنیت و اقتدار را از فرماندهی ایشان می‌بینیم که هیچ ضعفی وجود ندارد و در غیر این صورت، دشمنان طور دیگری رفتار می‌کردند.

وی با اشاره به انتخابات آینده مجلس، تصریح کرد: باید مراقب باشیم مجلس ششم دیگری تشکیل نشود. هنوز خاطر مردم است که چه تنش‌هایی را در آن مجلس ایجاد کردند. کسانی که می‌خواهند در معیت و همراهی حضرت رسول (ص) باشند نباید نسبت به انتخابات بی تفاوت باشند.

 

منبع: تسنیم

برچسب‌ها: , , ,

مطالب مرتبط

نظر شما
نام :

ایمیل :

از درج کامنت های توهین آمیز معذوریم
متن کامنت :
 


به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
به توان تشکیلات! (کتاب تقدیرشده منتقدین) 09132706715
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
موسسه فرهنگی هاتف/ ثبت نام فصل بهار
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
سفریاران، بلیط ارزان هواپیما، تور گردشگری سراسر کشور
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
تبلیغات در مردمی ترین سایت استان اصفهان؛ 09132706715
پایگاه خبری رهیافته
پایگاه خبری رهیافته
اصفهان شرق
اصفهان شرق
وعده صادق
وعده صادق
گفتمان نیوز
گفتمان نیوز